1. 1.
  isviçre tenisinin federer'den sonraki ikinci adamı. federer ile beraber 2008 olimpiyatlarında çiftlerde altın madalya kazandılar.
  ... makimaki
 2. 2.
  üç ay önce evlenen, geçtiğimiz ay baba olan, karısı kendisinden 11 yaş büyük olan isviçreli tenisçi.
  evet bana da ilginç geldi.
  ... lefter bartu de souza
 3. 3.
  Yunan ismini andıran işviçreli tenişçi.
  -1 ... inglorious
 4. 4.
  an itibariyle atp cincinnati turnuvası çerçevesinde julien benneteau ile karşılaşan ve büyük olasılıkla çakacak olan tenisçi.
  isviçre tenisinde federer'in hep gerisinde kalmıştır, hatta oynadıkları 7 maçın 6'sını da federer kazanmıştır ama federer'in evinin arka bahçesinde oynadıkları maçlar kendisine yine de birşeyler katmıştır ve bir yerlere gelmiştir. yeteneklidir aslında.
  ... quaresmatique
 5. 5.
  amerika açık tenis turnuvası 2010'da andy murray'i yenen ve novak djokovic'in rakibi olan tenisçi.

  sübhanallah kardeş...
  ... der meister
 6. 6.
  dün gece oynanan karşılaşmada andy murray'ı 1-0 geriden gelerek 3-1 yenmiş ve amerika açık'ta bir üst tura çıkmıştır. mücadeleci karakterinin yanında en büyük özelliği tıpkı vatandaşı roger federer gibi tek el backhande sahip olmasıdır.
  ... free your mind
 7. 7.
  an itibariyle sam querrey'i 4 buçuk saat süren maçın sonunda 3-2 yenerek kariyerinde ilk defa bir grand slam turnuvasında * çeyrek finale çıkmıştır.
  ... free your mind
 8. 8.
  djokovic e kök söktürür şu an kendileri.
  ... rasyoneladam
 9. 9.
  avustralya açık 2014 finalisti, 27 ocaktan itibarende isviçre nin 1 numarası olacak über tenisçi. umarım bir mucize gerçekleştirip finalı kazanır. 3-4 senedir takip ediyordum zaten kendisini ama geçen seneden ve özellikle bu sene ao 14 de yaptığı muhteşem işlerle grand slam şampiyonluğunu hakkediyor, stan the man.
  1 ... standart hidrojen elektrodu
 10. 10.
  oyun, set, maç ve şampiyonluk stanislas wawrinka.

  hep bunu söylemek istemişimdir lan. tebrikler. haketti.
  1 ... gol atma oc