1. 1.
    87 doğumlu Özbek * asıllı Türk tenisçi. Kariyerine Taç spor bünyesinde devam etmektedir. Gayet başarılı üstelik. *
    4 ... luksorin
  2. 2.
    wimbledon da oynayan ilk türk tenisçisi olma yolunda olan, ancak hükümetin süreyya ayhan la uğraşması sonucu unutulan tenisçi. ya şu süreyya ya yapılan yardımların onda bir bu çocuğa yapılsa ve bu çocuk ikinci tura bile çıksa bundan daha iyi bir tanıtım olabilir mi? murat başesgioğlu eskiden amatör futbol oynamış diye spor bakanı olması gerçekleşmişse bu ülkede fazla birşey de beklememek gerek bunu bilyorum. ancak , güney kıbrıs ın marcos baghdatis e 10 milyon dolar verip üstelik seyircilerini de ücretsiz avustralya ya götürmesini düşündükçe kahrolmamak elde değil. ne de olsa futboldan başkası yalan bu ülkede. imparatorlar, moldova, malta v.s daha önemli.
    1 ... serander
  3. 3.
    ÜLKEMiZi KISA bir süre sonra avustralya açık'ta temsil edecek olan, kia motors'un sponsor olduğu genç tenisçi.
    2 ... beyazyelkenli
  4. 4.
    çoğu gazetenin tanımadığı tenisçimiz. ıtf turnuvasında ki şampiyonluk haberini verirken onun yerine yanındaki rakibini marsel ilhan olarak tanıtmışlardır.
    1 ... unay
  5. 5.
    milli teniscidir. israilde katıldığı turnuvada * çeyrek finale yükseldi.
    2 ... denizdvs
  6. 6.
    türkiye'de 2008'in en iyi raketi olarak yoluna devam eden başarılı sporcu.
    bu gün itibari ile rakibini set vermeden yenerek türkiye şampiyonu olmuştur.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=154677
    1 ... seaman
  7. 7.
    challengers turnuvaları haricinde bir numarasını göremediğimiz, desteklenmesi gereken türk tenisçidir.

bugün son elemeleri de geçmesi halinde, wimbledon 2009'da izleyebileceğiz kendisini. hiç bu kadar yaklaştığımızı hatırlamıyorum.
    1 -1 ... der meister
  8. 8.
    wimbledon 2009 elemelerinde danimarkalı tenisçi kristian pless ile eşleşmiştir, heyecanla beklemekteyiz.
    2 ... der meister
  9. 9.
    kristian pless'e ilk eleme turunda 6-7/6-4/4-6'lık setlerle 2-1 yenilerek wimbledon macerasına başlamadan nokta koymuş tenisçidir.
    3 -1 ... der meister
  10. 10.
    tenis te nasıl bir durumda olduğumuzu açıklayan tenisçi. en iyi tenisçimiz diye nitelendirdiğimiz tenisçimiz
    grand slam lerde bu kadar ilerleyebiliyorsa vay halimize.
    4 -1 ... the prestige