1. 1.
  tenis oynamak için yaratılmış, 1981 isviçre doğumlu olan,özellikle 2001'den bu yana turnuvalarda kupayı kaldırırken görmeye alıştığımız teniste son gözde.
  6 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  an itibariyle haas'ın raketini eline veren tenisçi.*
  4 -1 ... maniqdepresif
 3. 3.
  http://www.rogerfederer.com/ ve http://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Federer den bilgi edinlebilecek tenisçi
  4 ... frgttn1
 4. 4.
  büyük raket..son üç yılın wimbledon şampiyonu..bir insan bu kadar kontrollü sakin olabilir mi oynarken?tam bir oto disiplin örneği..
  5 ... illegand
 5. 5.
  (bkz: michael schumacher)
  (bkz: diego armando maradona)
  (bkz: lance armstrong)
  (bkz: michael jordan)
  12 -2 ... dscsbz
 6. 6.
  an itibariyle dünyanın en iyi tenisçisidir. bırakın maç vermeyi, çok zor set vermektedir. tapılası bir tenis oynayışı vardır, izlemesi keyif verir.
  2 ... shyer
 7. 7.
  şimdi efendim yıllardır tenis izlerim ben bu adam kadar komple oyuncu az gördüm. bununla ne kastediyorum. mesela adam savunmada da iyi, saldırıda da, çim kortta da, sert zeminde de toprakta da iyi. ayrıca bu kadar mı ice man olunur be, duygularına çok hakim ve ne yapacağını pek tahmin edemiyorsunuz kortta. aslansın kaplansın üstelik yakışıklısın federer. ayrıca bir takım bilirkişilerin* dediği gibi tenisi pasifleştirdiğine de inanmıyorum. neymiş sürekli savunmada oynuyormuş. ulan adamın yaptığı vuruşları görmüyon mu be derler. sürekli arka çizgide stratejik noktalara, kanırtıyor rakibi. ayrıca baseline 'da oynamak hiçte öyle kolay bir iş değildir. bunun dışında sadece istikrarı için bile takdire değer bu adam. son üç yılın wimbledon şampiyonu. tekrar aslansın kaplansın, top toplayıcın olayım kortlarda fereder*
  13 -2 ... audrey
 8. 8.
  namı diğer fedex
  4 -1 ... registerlater
 9. 9.
  uzun zamandır beklenen oldu ve roger federer roland garros 2006 da finalde. umarım kendisi bu final maçını da kazanıp çim, sert ya da toprak zemin farketmeden her kortun adamı olduğunu bize gösterecek.
  3 -1 ... audrey
 10. 10.
  gozumde hic bir zaman pete sampras'i gecemeyecek olan tenisci.

  2 yil sonra gelen edit: yiyorum bu lafimi.
  8 -4 ... master
 11. roger federer Başlığındaki Önemli Entry'ler