1. 847.
  valla yıllardır kullanıyorum ben çok memnunum spotify'dan. geçen gün telefonuma bir mesaj geldi, vakıfbank like card’da world puan biriktirdikçe spotify’da %50 indirim kazanma imkanı varmış. hatta sadece spotify’da değil, app store, netflix, fizy gibi uygulamalarda da geçerliymiş aynı sistem. bu şekilde kullandığım çoğu platformdan indirimli bir şekilde faydalanabileceğim. hiç düşünmeden başvurumu yaptım tabii.
  ... kendihalinde
 2. 846.
  premiumuna sahip olduğum efsane ötesi müzik dinleme uygulaması.rakiplerinin çok önünde.
  1 -1 ... ottomanjanissaryyyyyyy
 3. 845.
  Türkiye’deki ilk televizyon reklamı yayınlamış uygulama.
  https://youtu.be/kUrbZujivco
  1 -1 ... gulmek icin yaratilmis
 4. 844.
  isveç merkezli müzik uygulaması.
  1 ... ozkanvurgun
 5. 843.
  premium kullanmadan önce kullananları küçümserdim, şimdi ise kullanmayanları.
  ... bunlar hep iftira
 6. 842.
  Keriz söğüşleme platformu.
  1 -1 ... cilekli siirler anam
 7. 841.
  Üyeliği ücretli olan bir müzik mecrası olmakla birlikte iyi şarkı olduğunu iddia ettiğin şarkıların spotify linkini vermek ne kadar akıl karıdır ki? Hepimiz mi üyeyiz aq?
  -2 ... new kid on the block
 8. 839.
  Online müzik çalma uygulaması. Kendilerinin database’inde bulunan müziklere erişim sağlamaya olanak veren bir oluşum. ilk çıktığı zaman çok büyük bir veritabanları yoktu, fakat son yıllarda popülaritesinden dolayı sanatçılar kapısında yatar oldu. O yüzden arşivleri bayağı geniş. 56 milyon civarı müzik olduğunu okumuştum bir yerlerde, oturup tek tek saymadım.

  Görece artı ve eksileri vardır, bana göre en büyük eksisi kapalı kutu oluşu. Müdahale etmek yok, ne varsa onu kullancan canım tadında bir uygulama. Bir eklenti ekleyeyim kullanayım dersen sapıtabilir. Ha bir de bunların yanında premium olsanız dahi en yüksek müzik kalitesi 320kpbs olabiliyor. Kalitesi ses sistemleri için pek tercih edilesi olmuyor maalesef. Müdahaleye kapalı olmasından dolayı aşırı stabil çalışıyor, fakat bir miktar cpu tüketiyor. Çok yavaş bilgisayarlarda cörtleyebiliyor.

  Ha bir de aile olayı var ki evlere şenlik, 5 kişiye kadar aile kurup ucuz ucuz kullanabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir durum var, üye olurken adresinizi istiyor, o adresi herkesin harfi harfine girmesi gerekiyor. Yanlışlık bilmem ne olursa almıyor aileye. 3 sene önce aile kurdunuz, adresi verdiniz bu sene değiştireyim aile adresimi derseniz olmaz diyor, lan peki adres neydi derseniz onu da söylemem diyor. Yeni birini almayı imkansız hale getiriyor. Tek kurtuluş noktası yeni üyelik yeni aile vs. Biraz lanetlik bir kurumdur bu konuda.

  Alternatifleri için;
  (bkz: tidal)
  (bkz: Deezer)
  ... jack kerouac
 9. 838.
  bazı güzel sanatçı ve şarkılar yok acilen düzeltilmeli.
  ... chachki
 10. 837.
  bari buna dokunmasınlar ya. Buna dokunurlarsa hayatım kayar. Uzun bir süre kendime gelemem. Temel yaşam kaynağım spotify benim. Başkaaaaaaaaaaanım. Duyun sesimi. Muhteşem bi playlistim var. Eğer dinlemek isterseniz linkini veriyim. Playlistimi dinledikten sonra ikna olabilirsiniz belki.
  ... do re mi yav