1. 846.
  dünya'nın en büyük çevrimiçi müzik servisidir.

  bir müzik delisi olarak, ilk defa bugün kullanmaya başladım. yaklaşık 2-3saat kullanımıma göre, servisin iyi ve kötü yönlerini elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım.

  iyi yönler;

  şarkı kütüphanesi inanılmaz derecede geniş. yani bir şarkıyı veya sanatçıyı bulmak için saatlerce uğraşmayacaksın. her şey elinin altında.

  sevdiğin sanatçılara, türe göre sunduğu müzik imkânı gayet hoş. yeni hesap oluşturduğunuzda, size hangi sanatçıları en çok dinlediğinizi seçmenizi istiyor. o sanatçıları seçtikten sonra da, tüm seçtiğiniz sanatçıların şarkılarını karma yapıp bir çalma listesi oluşturuyor, ve daha rahat ve kolay müzik dinlemenizi sağlıyor.

  çevrimiçi müzik imkânından ziyade, çevrimiçi radyo dinlemenizide sağlıyor. ruh halinize göre, her türlü online radyoları dinleyebilmektesiniz.

  bir şarkıyı aramak için, youtube'a gerek duyurmaması. her şey elinizin altında olduğu için, umduğunuz şarkıyı bulup, cayır cayır dinlemeye başlayabilirsiniz. dilerseniz arkaplanda da dinleyebilirsiniz.

  kötü yönlere gelirsek;

  ses kalitesi, 2-3saat dinlememe göre, youtube'dan daha kötü. leş demiyorum ama, iyi bir kulaklıkla dinlerseniz net olarak anlayabilirsiniz arkaplanda bir bulanıklık olduğunu. böyle sağlam hizmet, nasıl olurda sesi tam kalitede veremez anlayamıyorum doğrusu.

  çok fazla depolama ve veri harcaması. bu servisi kullanabilmek için, cihazınızda oldukça fazla yer, ve veri paketiniz olması gerekiyor. (wifi varsa sıkıntı yok)

  ücretli olması. dünya'nın en büyük ve en çok kullanılan müzik hizmeti olmasına rağmen, ses kalitesindeki düşüklük sebebiyle fiyatını hak etmemesi. bir hizmet / uygulama, ücretliyse benim için tamamen kusursuz olmalı ki fiyatını hak etsin.

  benim için spotify bu bi kaç yönden ibaret. bazı kusurları görmezden gelebilirseniz, normal dinleyici için gayet iyi ve sağlam bir servistir.
  9 ... drealize
 2. 845.
  Döne döne çaldıkların listesinde asla döne döne çaldıklarım olmayan, müzik dinlemeyi sevmediğim halde ısrarla silmediğim, ses yapsın diye açtığım ve memnun olmadığım halde para verdiğim uygulama. Sorun uygulamada değil bende, evet.
  ... evrendebiryildiztozu
 3. 844.
  spotify

  Sole bakiyorsunuz ve diyorsunuz ki valla uygulama para kokuyor. Saka bir yana kaliteli olan uygulamadir. Telefon hafizami sayesinde bosalttim.
  1 ... 7numaramiyop
 4. 843.
  kullandığım tek müzik programı. youtube'u unutturdu bana, sağ olsun.
  2 ... muhabbetsokaginumara90
 5. 842.
  Müzikle çalışan beynime boyut atlatan uygulama, xiaomi'nin iyi kulaklıklarından birini sipariş edip ertesinde "ulan ben iyi müzik dinlemek istiyorum artık" deyip premium üyelik aldım. Farkettim ki benim benim dandik dediğim basic kulaklığım da gayet güzel ses veriyormuş aslında, olay ses kalitesiyle alakalı.

  Kıçıkırık bir yemeğe 20 lira veriyorsunuz, şuna verilen parayı gözünde büyütmesin kimse. Spotify verilen parayı her kuruşuyla hakediyor.
  4 -1 ... utraya mokri
 6. 841.
  çevrim içi müzik servisidir.
  öğrenci indiriminden yararlanmak isteyen arkadaşlara naçizane kendi tecrübem üzerinden bilgi vermek isterim.
  şimdi; eğer istenilen belge okul transkript olarak ele alalım ki siz bu transkript’in fotoğraflarını çekip yollarsanız ne kadar okunma sıkıntısı olmasa bile bazen kabul edilmeyeniliyor. o yüzden okuduğunuz okulun internet sitesinden indirilen pdf dosyası olan transkript’i yollamanız daha yararlı olacaktır.
  ... urg4n
 7. 840.
  Çok hoş bir şeye dönüşecek çalma listesi oluşturmaya başladım.
  spotify
  1 -2 ... geceyebakan
 8. 839.
  Öğrenci ile 7 lira ödüyorum aylık. Enpara da %50 sini iade ediyor.

  3.5 lira ödüyorum aylık.

  Yeni müzik dinlemek için youtube a girdiğime deymez.
  ... n dakota
 9. 838.
  Dönüp dolaşıp aynı müzikleri dinleyen biriyseniz size göre değil. Yahu elinin altında bir derya var. Bir merak et değil mi? Yook. Gel git aynı şarkıları dinle çık. Eleştiri kendime.
  3 -2 ... ngark
 10. 837.
  öğrenci olduğum için 7 lira verdiğim uygulama.

  verdiğim paraya da değiyor.
  -2 ... be happy yine yine yeniden