1. 1.
  bu devirde kulağı olan herkesin istisnasız alması gerekir.
  2 -3 ... deneyimlidenek
 2. 2.
  Bazı fakirler bok atıyor . Lakin şuanlık en azından Apple müzik Türkiye Uygulaması gelene kadar sağlam müzik dinleyicilerini tatmin edecek tek program. Ulan ayda 10 lira ağır geliyorsa almazsın ne biliyim Vodofone da paketle beraber 5 lira. Neyse ne kısacası müzik kalitesi internetsiz reklamsız sevilen sanatçıların zengin Albüm arşivleriyle gayet iyi. Beğenmiyorsan zaten git Youtube'dan yıldız tilbe dinle.
  Edit: hala millet arşivi geniş değil reklam var bla bla diyor. Abi ver aylık 10 liranı ol premium sonra konuş. Reklam yok müziklerin indirme kalitesi var bilmediğin değişik tarz müzik Önerileri ve indirme şansı var. Apple müziği Gören'e kadar en iyisi budur.
  2 -5 ... ceteris paribuss
 3. 3.
  Her ay otuz günlük deneme süresi harcandıktan sonra başka bir hesap açılıp aynı otuz günlük deneme süresi alınır ve döngü devam eder.
  5 -3 ... jejunum
 4. 4.
  günlük minimum 5 saat müzik dinleyen bir kişi olarak zarara uğratacak bir uygulama. hem yeni bir şeyler dinleyeyim hem de lastfm e bağlansın diyerekten kullandım. iki günde 4 gb yedi. çözüm olarak yine premium yapıp az az dinlemeye çalışıyorum. öbür türlü olarak telefon arşivi kullanıyorum.
  ... polesapart
 5. 5.
  Aptallıktan öte değildir.
  1 -2 ... bi lira var mi abi
 6. 6.
  ilk 1 ay ücretsiz diye programda yazmasına rağmen dedim ki alayım 1 ay sonra iptal ederim, aldım fakat ücretsiz falan da değilmiş parayı çekti kartımdan. o gün bu gündür tövbeli olduğum ve ayrıca da gereksiz bulduğum hede.
  1 ... konveks
 7. 7.
  Çevrimdışı kullan diye bir seçenek var amk. Evde wifidan indiriyorsunuz müzikleri istediğiniz yerde dinliyorsunuz veri kullanmadan.

  Mantıklı bir eylemdir.
  3 -1 ... ecevit mavisi
 8. 8.
  Tamamen saçmalıktır. Ona harcayacağınız 1gb ile tonla müzik indirebilirsiniz. Hem saçma sapan karışık çalma hedesinden de kurtulursunuz.

  Almayın aldırtmayın.
  1 -1 ... st jimmy
 9. 9.
  Aldigima pisman etmeye baslayan premiumdur. Son zamanlarda 2-3 sarki dinledikten sonra cökmeye basladı nedendir bilinmez. Tez güncelleme gele.
  1 ... notolerance
 10. 10.
  300 gb flac ve 50 gb mp3 formatında müzik arşivi olan biri olarak gereksiz gördüğüm eylemdir. Airstream programı ile kendi server ımı kurup tüm arşivime internet aracılığıyla telefonum üzerinden ulaşabiliyorum.
  2 ... 112aabt