bugün

entry'ler (64)

migrosta satılan sırma zeytinyağı hileli çıktı

migrosta satılan yağlar arka arkaya tağşişe giriyor.

migrosta satılan zeytinyağlar hileli ürünler listesinde bakanlık tarafından gün itibariyle açıklanmış.

migrosta satılan sırma zeytinyağı hileli ürünler listesinde , çok yakın zamanda da savola grup yudum ege zeytinyağları da hileli ürünler listesindeydi.

Migros ismi büyük diye hiçbir yerde adı geçmiyor. Ama tüketici olarak bunun vatandaşlara duyurulması lazım.

hiç birşekilde tüketiciyi koruduğunu düşünmüyorum hala hileli ürün satmaya devam ediyor arka arkaya hileli ürün satmasına rağmen ve bir de çok kaliteli satıyormuş gibi bir de o kadar pahalı.

dikkatli olunması gereken mağaza migros

ev erkeği olmak

bu nasıl bir tabir anlayamadım yani ev erkeği olmak ilginç. benim aklım ilk gelen çalışmayan evde oturup yan gelip yatan biri.

fay hattı

şu sıralar çok fazla çalışıyor o hatlar, umarım ufaktan enerjiyi boşaltır zararsız.

çocuk severek mutlu olmak

kim çok severek mutlu olur. eşit oranda sevmek ve sevilmek mutlu eder insanı. çok sevilme çok sev bu insanı üzer.

bakan karısı olmak

yan gel yat, fırsatları değerlendir,kolay iş değil herkes olamaz.

insan beyni

insan beyninde önemli olan bence nöronların ne kadar iş yaptığı. ama benim gördüğüm son yıllarda nedendir bilinmez gıdasızlıktan mıdır iyi beslenememekten midir nöronları çalışmayan insanlar dolu etrafta.

sırım zeytinyağı

asıl öğrenciler, gençler, çocuklar yemeli zeytinyağını sağlıklı nesiller olsun diye. Ayçiçek vb. yağ tüketeceğine ki onların fiyatları da az değil yani. Marketler içinde yine en uygun ve kaliteli bence bim kim ne derse desin. Şu ekonomik koşullarda uygun fiyatlı ürünler satıyor ve insanların yine rahatlıkla alabileceği bir yer. Sırım zeytinyağı da iyi ürünlerinden bir tanesi bana göre.

google

şuanda gerçekten kullanılamıyor mailime bile giremiyorum.

bimden alınacaklar

Gerçekten tüketiciyi aptal yerine koyan marketler varken bim melek kalıyor yanlarında bence.

5 ltlik su alıcam sırma su migrosta 4 tl. aynı su bimde 2.5 tl. nasıl bir satış politikaları var bunların anlamdım 2.5 tl ye satabildikleri ürünü 2 katı fiyatla satıyorlar milleti de enayi yerine koyurlar.

Aynı şekilde markalı zeytinyağ diye standartları aynı ürünü koymuşlar migrosta lt. 40 nerdeyse bimde 20 tl ve aynı skalada olan sırım zeytinyağ.

Ben cidden tüketici olarak aptal yerine koyulmaya tahammül edemiyorum yani heleki öğrenci evinde yaşayan biri olarak. ve hemen hemen her ürünü de oradan alıyorum.

botoxlu çocuklu hanım

artık ele düştü botoks lüks olmaktan çıktı tüpü alan sıktırıyor.

ege ye yerleşmek

herkesin hayali de doldu buraları artık yeter.

kızıyla evlenilmeyecek iller

başka kaldı mı il acaba çok komik cidden.

keçi peyniri

bayılırım en sağlıklı ve lezzetli peynir benim için.

mesaj beklemek

kimden ve ne için beklediğime bağlı önemi benim için. atıp umursamazsam eğer karşılık geliyor, kafaya takarsam olmuyor işte. atçan bırakacaksın.

aklına bir şey takılınca uyuyamamak

nefret edilesi durum, uğraş dur.

istanbul

kaos, karmaşa, kozmopolit olmasa süper bir şehir.

hayatınızı huzurlu kılan şeyler

güne bugünde yaşıyoruz sağlıklıyız deyip uyanmak.
bu kadar kötü ortamda ayakta ve hayatta kalmak.

bimden alışveriş yapan fakir insan

aynen öğrenci ve ev hanımı dostu, annemden biliyorum her hafta bim aktüeli takip eder. ayrıca da bütçeye göre hareket etmek fakirlikten değil akıldan geçer bence.

Aynı ürünleri beş katı fiyata almak mı iş acaba? bence değil.

Annemin vazgeçilmezi efsane pirinç ve sırım zeytinyağı çok da memnun başka marketten niye kazılanayım diyor, haklı.

bilim ile insanları kandırmak

gerçekten bilim ile ilgilenen ve doğru verilerle kanıt gösteren şeyler kandırmaca değildir, ama buna sığınıp dolandırılar bundan kar elde etmeye çalışanların bilimle alakaları yoktur. onlar kandırmacadır işte.

navigasyondan yol bulmak

adres yol bilgisi değiştiği zaman tam bir kabus olan döndürüp duran sinir bozucu şey navigasyon.