bugün

entry'ler (33)

patlak kızın efendi erkek arayışı

Siz kafayı mı yediniz? Başka bir başlığa geçiyorum türk kadını tabularından dolayı sevişemiyor deniliyor. Başka bi başlıkta sevişen kadın itin götüne sokuluyor. Eve tüpçü, tesisatçı, sucu çağıran analarının çocukları herhalde bunlar.

oral seks yaparken dişlerini değdirmeyen kız

Oğlunun vefakar annesi olabilir.

iş hayatının insana öğrettikleri

Sigara içenler daha çok mola kullanır.

sevgiliyle arada 47 km mesafe olması

Cezaevinde olmasından iyidir.

sözlük kızlarının saçları

Böyle bir başlık neden var? Neye hizmet ediyor? Troll başlık olsa değil, komik değil, ciddi değil. Niye böyle bir başlık var? Ve neden saçlarını gösteriyorlar?

vajina ve anüse fındık ezmesi sürüp yalamak

Hatun kişisinde ph bozukluğu, mikrop kapması ile sonuçlanacak aktivite

anın görüntüsünü amn görüntüsü olarak okuyan yazar

Ben öyle okuyorum. Bi anda sola baktığımda Amın görüntüsü olarak görünüyor

yazarlık size ne kattı

Aylık 1800 lira + sigorta + yol+ yemek
Uludağ sözlükten aldığım yol yemek parasını pek kullanma ihtiyacı duymuyorum. Evimde durduğum için yol parasına ihtiyacım olmuyor. Mutfak masraflarını da ailem karşılıyor.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Süpersin tam gaz devam.

sevgilinin kızlığını bozmak

Boşver bugün sana veren yarın bi başkasına verir. Vicdanın rahat olsun(!)
Amk bu götverenlere vermeyin kurusun sikleri

elit insan olmak

Elitim orospu çocukları.

varoluşsal sancılar

O sancı, ağrılı sancılı bir hastalık geçirdiğinde uzun süre hiç vurmaz. Bir kabız ol da göreyim hayatı nasıl sorguluyorsun.
Varoluşu düşün ama sancısı bana şov geliyor. Onca derdin, tasanın arasında hangi ara sancısını duyuyorsunuz bunun?

eski sevgilinin eşya olması

Basınca selamünaleyküm diyen bir oyuncak.
Tuvalet terliğinin bile bir işlevi var. Uzun zamandır beraberdik bi işlevini görmedim. Yazılar yazdığım bir blog da olabilir

gece yemek yemek

Olsa da yesek... midem boşken de sıkıntı yemek yedikten sonra da sıkıntı. işin sağlık boyutunu düşünemiyorum maalesef.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bir hayatın, hayatları oluşturan toplumun ne kadar boş, anlamsız ve değersiz olduğunu bildiğim kadar ne kadar değerli olabileceğini de biliyorum.
Bu hayatı sorgularken seni de sorguluyordum. Hayatın değersizliğini bilip sana fazla değer vermemi omuzlarında taşıyamayacağını önceden hissetmiştim ama böyle olacağını bilemezdim.
Hayata, insanlara hevesi olmayan bir insanın yüzüne tokat gibi çarpması,, sın.

sakinleşme yöntemleri

Tavla oynamak, psytrance dinlemek. Çok sinirliysem tavla oynayıp psytrance dinlemek

anın görüntüsü

Bu başlığı sol tarafta her gördüğümde "amın görüntüsü" olarak okuyorum.

seri katillerin ortak özellikleri

Müge Anlı'ya yakalanmaları.

aşk

Tatlı bir merak.

last fm

Last.fm sitesinin bendeki yeri çok ayrıdır. Facebook, twitter, instagram hesaplarım olmayabilir ya da olanları kapayabilirim. Fakat lastfm den vazgeçmek hayattan vazgeçmek gibi geliyor bana.
Eski görünümü keşke geri gelse ya da hem yeni hem eski sürümüne de girilebilse çok tatlı olurdu.
Her dinlediğim şeyi özellikle kaydetmiyorum fakat genel anlamda zaman zaman dinlediklerimi, sürekli dinlediklerimi, türden türe geçişlerimi görebiliyorum. Gayet güzel ve müzik severler için yararlı bir site.