bugün

anlatılması imkansızdır sanırım, çok zordur.

akp ile hayal oldu.
torba torba kömür veriyor adamlar.

helal olsun.
Benim beceremeyeceğim olay. Dışarı çıkarken bile 20 kat giyinip öyle çıkıyorum. Gece pencere açık olsa sabaha kadar ölürüm sanırım.

Ayrıca yaz sıcağında gölge bir yerde mayışıp uyumak kadar kaliteli uyku yok. Sonrasında ilık bir duş. Üfff keyfe gel.
Birkaç gündür yapmak zorunda kaldığım, insanın içini titreten eylemdir. Hayır sürekli de tuvaletim geliyor titreye titreye gidiyorum, elimi buz gibi suda yıkayıp yatağa geri dönüyorum. Yatak da kalkar kalkmaz buz gibi oluyor amk normalde uzun süre yatılan yatağın sıcacık olması gerekmiyor mu sözlük?
gerçek uykudur. yazın sıcağında gece 3-4 defa kan ter içerisinde kalkıyorsun. gecede 2-3 defa üstünü değiştirmemek için altında şort üstün cıbıl yatıyorsun. genede fayda etmiyor bölük pörçük uyuyorsun. ancak soğuk havada uyku başka. yorganı kafana kadar çekiyorsun ve ekstra bir şeyler olmaz ise tek solukta sabah ediyorsun. yazın sabahın köründe göl olan yataktan kalkarken kışın yorganın altından çıkasın bile gelmiyor.
bazen sen gibiyim bazen soba başında uyuyan kedi gibi.

yani bazen soğukta bazen sıcakta uyumak güzel gelir.
uyumazsan yaşarsın, uyursan...
Can sıkıntısı, stres, sıkıntı ile yağmurlu havada balkonda uyuyakalmış yazar eylemi.

Başım felç derecesinde ağrıyor.