bugün

entry'ler (409)

müslüman börek yapmasını bilmiyorsa aile dağılır

adnan oktar'ın twitterda attığı tweetler gibi olan luzumsuz demeç.

pudra süreyim derken un kurabiyesine dönen hatun

Yanlış tonda pudra seçimi mağdurudur, gitmeyin üstüne yazık elbet bi gün öğrenir cildine uygun tondaki pudrayı almayı.

reza zarrab genç osman benzerliği

ibretlik tespittir cidden. ikisininde suratında aynı "hiç yakıştı mı beybisi" bakışı...

bakkala diye çıkıp bakkala giden kız

Aman allahım neler yapıyordur öyle ?! Tez zamanda eve zincirlenesice kız. Pis şırfıntı.

ilk araba ilk silah ilk sevgili

vokswagen passat-baretta f92(baba yadigari)- lisedeki bora.

oks anneleri

Ne saçma yapımdı o ya anneler ayrı gıcık ergenler ayrı embesildi. (bkz: Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin)

mean girls

Bütün repliklerini bildiğim kızlar dünyasının mükemmel filmidir. Benim içinse çok ayrı bir yeri vardır.

rachel mcadams

Kızlar dünyasını mükemmel anlatan çıtır çerez filmimiz mean girls'ün regina george'dur. Ben öyle tanıdım o zamandan beri de takip ediyorum kendisini.

programa poroğram diyen insan

Çoğu zaman tahsilli insanların yaptığıdır beni oldukça şaşırtan bir durum ayrıca. Sen o kadar oku bir yerlere gel müdür ol milletvekili ol ama düzgün türkçe konuşama şaşırtıcı olduğu kadar üzücü de.

beyaz tül bembeyaz tül a aaaaa

A aaaa derken sıs diye ağzına tırmıkla vurulası kadının oynadığı reklam. Bir reklam ancak bu kadar sinir bozucu olabilirdi.

diyarbakır lice de pkk nın 4 askeri kaçırması

Gayet gerçek olan kaynaklarca da doğrulanan haberdir. Bunu yayınlayan kanallar erdoğanın göt kılı oldukları için erdoğan ın megri megri barış(!) sürecine balta vuracak bir şey yapmazlar biraz beyninizi kullanırsanız bunu anlayabilirsiniz sonuçta şu anda bu haberi yapan kanallarla gezi direnişi sırasında sus pus olup teletabi diyarında yaşıyormuşuz gibi haber yapanlar aynılar.

ingilizceyi okunduğu gibi yazmak

Çok canım sıkıldığında bir numaralı eğlencemdir. Bazen müzik dinlerken şarkı sözlerini bu şekilde okunduğu gibi yazarak yakın arkadaşlarımı whatsapp üzerinden taciz edebiliyorum.

uludağ sözlük moderasyonu

Aynı tarzda olan başlıkları ayıklama yoluna gitmelerini tavsiye ediyorum. Sözlük sürekli kendini tekrar ediyor bazen aylarca girmediğim oluyor ve sol framedeki başlıkların hep aynı olduğunu görüyorum. Ulu sözlük bi grup trollun kafalarına göre eğlendiği bi yer olmaktan çıkmalı bence.

ilk buluşmalarda sürekli bir boklar yiyen kız

artık kabak tadı vermiş kızdır.

diksiyon kursu

Eskiden annemin zoruyla gittiğim kurstur şimdi dönüp bakınca iyiki göndermiş diyorum. Abartılı şekilde yavaş yavaş gazete okuma kısmı bayardı onun haricinde eğlenirdik.

mc donalds vs burger king

karadeniz ereğli pidesi iki markanın ürünlerini de donunda sallar.

tuğçe gendigelen resim galerisi

Kıza gidip "Biraz kezbanız galiba beybisi" diye sorma isteği yaratmıştır bünyemde.

raks edelim

Karşılıklı "barbara heralde, barbara, manken olan" taklidi yapıp yarılmak istediğim dünya tatlısı yazar.

gülben ergen yapmacıklığı

Öyle bir yapmacıklık ki kadının yanında kimse yokken çocuk tokatlayıp kedi tekmeliyormuş gibime geliyor.

kendiniz olmasaydiniz kim olurdunuz

Barbara heralde. Barbara, manken olan.