1. 1.
  ülkemizin gurur kaynağı muhte$em death metal grubu. stranded hate isimli albümleri gerçekten yurt dı$ı kalitesindedir. albümün artwork'ü de buna dahildir. özellikle davulcularıyla dikkat çekerler. onur akça türkiye'nin en iyi metal davulcusudur.*
  1 -1 ... randy
 2. 2.
  Antalya'daki konserlerinde küçük olmama rağmen konserlerinde cok eğlendiğim ve onur akça'nın bagetini aldığım grup.*.Gitaristleri ermeni idi sanırm (bkz: maksim)
  (bkz: cocuk bahçesi)
  ... osmanthegral
 3. 3.
  maksim in askerden dondukten sonra moron havalarinda oldugu bence grup da en iyi elemanin bass vokal de olan özgür dür.dun ayni zamanda studio live da metallica ya ovgu gecesinde calmis gruptur. maksim sahneye o sicak havada nasil kar maskesiyle cikmistir sasirim.
  ... beter bocek
 4. 4.
  çocuk bahçesi parçası muhteşem olan death metal topluluğu.
  ... postsoul
 5. 5.
  sakalını bilmem neresini kırmızıya boyayarak iyi müzik yapılmayacağının ispatı grup. Summer rocks festivalinde duyar duymaz koşarak kaçmamama sebep olan gruptur. Umarım kendilerinden sonra çıkan UDO'dan ders ve feyz alırlar.
  -1 ... joe satriani
 6. 6.
  barisarock 2007nin hem tartışmasız hem bana göre en iyi performansını sergilemiş grup. festivaldeki metal gruplarının az olması da bizim soul sacrifice da daha bir çoşmamıza etken olduysa da adamlar harbiden sağlam caldılar. seyircinin de azgınlıgı sayesinde grup elemanlarının yüzündeki sevinç görülebiliyordu resmen. grup bile o kadar çoşku beklemiyodu sanırım. 3 gün icersinde bünyedeki enerjinin atılmasını en cok sağlayan grup oldu. yaptıkları refuse resist coverıyla da gönüllerde ayrıca taht kurdular.
  ... darklove
 7. 7.
  death metal'e oryantel ve yerel öğeler de katarak güzel bir sentez oluşturan, uzun süredir albümünün neredeyse tamamını sevdiğim tek grup. august'u tek geçmekte yarar görmekteyim.
  ... derberker
 8. 8.
  herhangi bir festivale çıkma yetenekleri olan grup. son gittiğim 3 organizasyonda* da varlardı. memnun muyum, evet. çünkü bu adamlar iyi.
  1 ... dark darkest darko
 9. 9.
  2-3 riff ile albüm yapan bi gruptur. fakat kötü değillerdir, kendi tatları vardır. bazı parçalarında arabesk - oryantal ögeler bulabilirsiniz.
  1 ... dewe
 10. 10.
  unirock'ın en iyi performanslarından birini sergileyen, bu ülkeden olduğu için gurur duyduğum bir grup.
  ... rejected