bugün

çarpan balığının bir diğer adıdır. ancak, "çarpan" yerine bunu kullanmayı tercih ederim. çünkü çarpmıyor, sokuyor koduğumun. evet, sövdüm ama hak ediyor; parmaklarımdan beynime naklolan derin ıstıraplara gark etmişliği var şahsımı. gerçi ben de az değilim. sokulduğumun ertesi günü side kayalıklarında ellisini birden avlayarak intikamımı almıştım.

(bkz: sözlük yazarlarının anıları)
En iyi dezenfektan, virüs mürus stop.

görsel
gereksiz bir yazarımsı.
eskilerden beni kesin tanıyan yeni mahlasıyla sahne alan ama eski nikini bilmediğim yazar. yolumuz aynı davamız da aynı gerisi hikayedir. net..

görsel
Soxar ın uludağ versiyonudur. Beni sever bende onu severim.
Günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

Boynuma dola.
normalde hiç işim olmaz bu işlerle ve bu tiplerle, kendisini de tanımam etmem ama tekmeyi koyunca çaylak ettim. kim lan bu diye bile bakmadım hala ama haddini ve seviyesini bilmesi gerektiğini anlamıştır sanırım. bir daha üzerine basmak istemem...
ben bunu çaylak ettiydim geri mi gelmiş?
sana demedim seksi devem benim...
develerle işim olmaz...
görsel
unutamamışlaaaarrr!

görsel
bazılarımızın çaylaklığında saydırma işlemini ben devralmak durumunda hissediyorum kendimi...

efendim kendileri tam bir meriçovskidir.

sözlük kızlarına dadanan bir ifrittir.
sözlük kızları bu gibi meriçovskileri derhal donuzlamalıdır.
zavallı aktroll...

daha entry girdiği konu başlığını özümseyemeyecek kadar kapasitesiz biri, lakin sözlük yazarlığı yapıyor.

eskiden "had bilmek, haddini bilmek" diye bir şey vardı. bu ampul kafalarda o bile yok.

hayır, cehaletiniz nirvanada zaten, bari haddinizi bilin.

ben misal, haddimi bilirim.

siz benim hiç tıp konusunda herhangi bir yorum yaptığımı gördünüz mü?
misal bu aşılar konusunda.
yapmam, yapamam, haddimi bilirim. donanımım, bilgim bu konularda yorum yapmaya yeterli değil.

ama bu ampul olduğu kadar hadsiz ve ukala kardeşimiz ne yapmış?
haddi olmayan, bilgisi olmayan bir konuda, üstelik başlık ile alakasız bir konuda yorum yaparak cehaletini kusmuş.---> (bkz: #44803433)

evladım bir başlığın konusuna baksaydın, bir de başlığın ilk entrysine baksaydın öyle yorum yapsaydın keşke.
ama kime ne anlatıyoruz, daha okuduğunu anlayamayıp sırf saldırmak için konuyu başka yönlere çeken bir cahile neyi anlatacaksın değil mi?

lan oğlum, hadi hadsizsin, cahilsin bunları anladık.
ulan benim ömrüm sizin gibi itlerle mücadeleyle geçmiş, sizin gibi ampullerin foyasını ortaya çıkarmakla geçmiş, bu konuları araştırmakla geçmiş. hiç mi düşünmedin "ben tengir budun'u nasıl haksız çıkarabilirim ki, buna kapasitem yeter mi, beni rezil etmez mi bu adam" diye.

senin gibilerin tengir budun'a etkisi ancak şu olur;
görsel

herkes haddini bilmeli...
haddini bilmeyene haddini bildirmek, donsuza don giydirmek kadar sevaptır.
Sokar nickli yazarı da bugün girdiği entryleri sayesinde tanıdım fakat yanlış hatırlamıyorsam kötüleyici nitelikte entrylerini de görmüştüm.
Sen sormasan da görüşümü belirttim görgüsüz yazar.
hiç tanımam ama nickine uyuz oldum bir de hücrelerine kadar sağcı olmasına...

Mark Twain'in bir sözü vardır: "Asla bir aptalla tartışmayın. Sizi kendi seviyesine çeker sonra sizi tecrübesiyle yener."
Siz kaç yaşındasınız? Sizinle sevgili olmak istiyorum.
AA hiç öyle denir mi aşkım kırıldım ama deermişim.
Eti lezzetli, genelde denizdeki kayalıklarda yaşayan balık türüdür.

Dikenleri tehlikelidir, dikkat etmek lazım. Battığı zaman bir süre yıldızlararası seyahat yapabilirsiniz. Swh.
görsel
silik olup reel hayata gönderilen sevdiğim yazardı. gangs gelirsen yeşillendir özledim seni.
böyle kaliteli, donanımlı bir yazarı harcadılar lan yazıklar olsun.