1. 163.
    snatch
    snatch
    1 ... james earl cash
  2. 162.
    brad pitt in döktürdüğü filmdir.
    1 ... be happy yine yine yeniden
  3. 149.
    2000 yapımı 102 dakikalık komedi/suç kategorili 4 ödüllü guy ritchie filmi. imdb notu 8.3
    snatch

Arşivimde olmasından mütevellit yılda bir kez izlerim, özellikle frankie four fingers snatch halk arasındaki ismi ile frankie fucking four fingers ve mickey favorimdir. Bir de zenci çeteye bayılıyorum, herifler olağanüstü komik ve yeteneksiz*
    6 -2 ... bozuk sokak lambasi
  4. 146.
    snatch
    1 ... true
  5. 145.
    Kendisinden aldığım tadı başka hiçbir filmden alamadığım şahane guy ritchie filmi. Belki lock stock and two smoking barrels olabilir ama snatch bambaşkadır.

Üç siyahi karakterin (Vinnie, sol ve tyrone) yer aldığı sahnelerde gülmekten karnıma ağrılar giriyor.

Hiç izlemediysem rahat 20 defa izlemişimdir. Bıkmadan usanmadan bir bu kadar daha izlerim. Muhteşem bir film.
    1 ... gakgos
  6. 144.
    Dizisi çıkmış birinci bölümde rock'n rolladan bankrobber şarkısının kötü bir versiyonu çaldı direk soğudum. Yine de orjinal film hatrına bir kaç bölüm izlenip öyle karar verilesi.
    2 ... cincinnatus
  7. 143.
    dizisi yapılan güzel film. bunu bari sigmeseydiniz.
    1 ... kompetan
  8. 142.
    snatch
    inanılmaz eğlenceli bir film.cousin avi ve mickey favori karakterlerimdir.hemen izleyin.
    1 ... frankie fuckin four finger
  9. 141.
    " Adım Türk! Bir ingiliz için komik bir isim. Biliyorum. Bir uçak kazasında ailem aynı uçaktaymış. Böyle tanışmışlar. Kazadan sonra bana uçağın ismini vermişler. Adını uçak kazasından alan kaç kişi var?"

snatch
    2 ... true
  10. 140.
    Yan rollerle alıp yürümüş film.
    1 ... jardani jovonovich