1. 1.
  17 ağustos 2012'de çıkması planlanan, dağıtımını square enix'in üstlendiği oyun. trailer'larına bakılırsa iyi bir hikayesi ve sağlam bir atmosferi var gibi görünüyor. özellikle live trailer'ı harika.
  3 ... asharkinthewater
 2. 2.
  asla bir gta olamayacak oyundur. Kendisinden 4 yil daha eski olan gta dördü bile gecmesi zorken, gta v in yanindan gecemez. Ha iyi oyundur, ama gta özeldir.
  -3 ... ferdici
 3. 3.
  herşey iyi güzel de araç kullanma olayı tam bir eziyet. kontroller berbat , gerçekçilik sıfır. bunun üzerine daha çok çalışmaları gerekirdi çok kötü olmuş , oyunun bütün zevkini götürüyor.
  1 -1 ... brigantes
 4. 4.
  dövüş mekanizması çok akıcı gta vari bir oyundur.
  ... bara damsiz giden
 5. 5.
  dövüş mekanizması üzerine yoğunlaşılmış sandbox türü oyundur. araç kullanımı şaşırtıcı derecede kötü olmasına karşın dövüş dinamikleriyle kendini oynatmayı başaran bir oyundur. yapımcılar genelde gece ve yağmur atmosferinde zorlanır. ancak bu oyunda durum tam tersidir. gece atmosferi gündüz atmosferine göre, yağmurlu hava atmosferi de güneşli havaya oranla çok daha iyidir. kısacası kolay olan herşeyde başarısız olup, zoru başarmış bir oyundur.
  ... geri zeki
 6. 6.
  yağmurlu akşamı hong kong sokaklarındaymışsın hissi veren mutlaka oyunseverlerin oynaması gereken çok güzel ve eğlenceli bir oyun.

  not:güzel manzaralı genel olarak binaları gören bir yerden yağmurlu bir akşam bakınca gerçek hayatmış gibi düşüncelere dalıp başka alemlere geçebiliyorsunuz bile o derece.
  1 -1 ... sadece dinle
 7. 7.
  evet bir gta olmayan oyundur. Fakat hem değişiklik açısından hem de bir dövüş sistemi açısından yeni olduğundan gayet de güzel oynanabilen oyundur. ilk başlarda kolay kolay sıkmayan sonra görevlerin tekrarlarından dolayı artık dövüş oyunu gibi adam dövmek için oyuna girdiğiniz bir oyundan fazlası olmamıştır. Tabi bu olay oyunun en sonuna falan geldiğinizde oluyor.

  Eksileri

  -Araba dinamikleri o kadar kötü ki eğer araba yarışı tutkunuysanız bu oyunda araba süremeyeceksiniz.
  -Allahım o konuşmalar. Eğer sinematik dışında birisiyle karşı karşıya konuşacaksanız karşı tarafa hele hele kendinize hiç bakmayın. Ne ağız oynamalar ne de mimikler yok, sıfır yani. MMORPG'deki NCP'lerle konuşuyorsunuz yani aynısı.
  -Benim yüzümden mi bilmiyorum ama param çok fazla ve harcayacak yer bulamıyorum. Oyundaki en pahalı şeyler ya arabalar ya da eve satın aldığınız şeyler. Arabaları alıyorsunuz sonra onlara özel yarışlar açılıyor ama hem çok kolay hem de dediğim gibi araba dinamiklerinden hiç zevk alamıyorsunuz. Eve satın aldığınız şeyler de çok ilginç yoldaki insanlardan alıyorsunuz. Onlar böyle 3 tane noktayla beliriyor ama hiçbir düzeni yok haritadan da çıkmıyor.

  Artıları
  -Kesinlikle grafikler. Hiçbir kötü kaplamayla karşılaşmadım. O kadar harika ki her şey yani arabayla akşam yağmurda gezerken etrafa bakmaktan çok kez kaza yapmışımdır.
  -Dövüş sisteminin hepsi. Sadece bu yüzden oyunu alabilirsiniz.
  -Hikaye. Hani bir kitap olur da o kadar sarar gecenin bilmem nesine kadar paso okursunuz sırf sonunu merak ettiğiniz için. Bu oyun da öyle işte.
  -Çok fazla şey var. Yani yapacak şey bulabiliyorsunuz. 65 tane araç var. Uyuşturucu çeteleri var. Dövmeniz gereken kötü adamlar, çalmanız gereken arabalar ve harç kesmeniz gereken insanlar var.

  Sonuç olarak 10 üzerinden 9
  2 ... sinebiryan
 8. 8.
  seneler önce antrenman yaparken bir rap parçası ile uzaklar'a olan sevgim ve merakım başlamıştı:
  http://youtu.be/2TNMTDvFEkY

  sonrasında gittim oradan * bir kıza tutuldum, evlendim, mutlu oldum... *
  bu oyunun havası, müzikleri, her şeyi beni o eski günlerime götürdü, mutlu oldum. mutlaka benim gibi pek çok insanın hayatını değiştirecektir böyle ufak şeyler...
  ... falkenheim
 9. 9.
  sesleri ve grafikleri güzel olan, sürükleyici, senaryo olarak ise kendisi gibi zibilyon tane oyun olan ama yine de işleniş olarak diğerlerinden biraz daha farklı, Gta serisine oldukça benzeyen ama çıkış yılları düşünülecek olursa karşılaştırılması adil olmayan, eğlenceli ve oyun piyasasının ölü olarak değerlendirildiği bu günlerde sizi bilgisayar başına kilitleyecek oyundur.
  ayrıca oyundaki dövüş sistemi de oldukça iyidir. sadece dövüş sisteminin aynısı kullanılarak bir dövüş oyunu bile yapılabilir. o derece iyi yani.
  oyunun çalışması için ise 3-5 bin liralık bir sisteme gerek yok. orta sayılabilecek bir bilgisayar da bile oynayabilirsiniz.
  ... pilavyiyenpapaz
 10. 10.
  gta türü japon işi oyun.
  ... kinetizm