bugün

entry'ler (538)

çiçero film

izleyin, izlettirin. harika olmuş.

samsung galaxy s8

yeni aldığım ve bundan önce telefon kullanmıyormuşum dediğim telefon. ekran kalitesi, yağ gibi akması ve şarjının uzun gitmesi muhteşem.

colins

özellikle kot pantolonlarını çok beğendiğim giyim markası.

budo

ido dan daha iyi hizmet veren deniz otobüsleri işletmesidir. dün istanbul'dan bursa'ya dönmek için 19:15 e bilet aldım. feribot, tam saatinde kalktı ve 20:50 gibi bursa'ya ulaştım. istanbul'a giderken ido ile gitmiştim. 16:30'da kalkması gereken ido feribotu 17.05 gibi kalktı. önemli bir işim yoktu fakat istanbul'a geç varmıştım. bundan sonra ilk tercihim budo olacak.

ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağı ise uludağ nedir

ululardan ulu bir sözlüktür.

vizyon kargo

dolandırıcılık yaptıklarını öğrendim. sahte sms gönderip yanıltıyorlar.

Merhaba; 850155 takip numarali kargonuz adres yetersizliginden dolayi teslim edilememistir subede beklemektedir Bilgi icin: 02129454255

lg g3

kullanmaktan keyif aldığım aldığım telefondur. ekran çözünürlüğü ve kamerası başlı başına bu telefonu almak için bir sebep. çöp diyenlere inanmayın, onlar samsung veya htc kullanmaya devam etsinler.

eurovision 2015

slovenya ve romanya'ya yazık olmuş yarışmadır. hele o Slovenya'nın şarkısı yok mu, çok beğendim.

tivibu

formula 1 yarışlarını alan platform. şu anda sıralama turlarını izlemekteyim.

8 mart 2015 bursa yıldırım internet kesintisi

yaklaşık 1 saattir internetim yok. ttnet'i aradığımda bölgede genel arıza olduğu ve ne zaman çözüleceğinin belli olmadığı söylendi. ayrıca tivibu ev abonesiyim ve televizyon izleyemiyorum.

karındeşen jack

frengi hastalığına yakalandığı için hayat kadınlarını öldürdüğü iddia edilen katil. 1880'lerde Londra sokaklarına dehşet yaymıştır.

bekaretini tecrübeli bir erkeğe veren kız

(bkz: büyüyünce unutursun)

avea

vodafone hattımı taşıyarak abonesi olduğum gsm operatörü. 12 ay taahhütlü geçiş yaptığım için çeker mi çekmez mi diye korkularım vardı. şu ana kadar bana vodafone'u aratmadı. kapsama alanı, şebeke, ses kesilmesi gibi hiçbir sorun yaşamadım. aynı kalitede ve aynı fiyat politikasında devam ederlerse avea'dan başkasını kullanmayı düşünmem.

türknet adsl

geçenlerde beni arayıp önce halimi hatırımı soran peşinden kampanya anlatmaya başlayan iss. ttnet'e taahhüdümün olduğunu söylememden sonra hemen kapattılar telefonu. taahhüdüm olmasa bile asla geçmem.

yazarların en beğendiği söz

her anın değerini bil.

en iyi kargo şirketi

aras kargo değildir.

dekolte giyip boynuna allah yazili kolye takmak

altı minare üstü anladınız sizdir.

katma değer şaban

an itibariyle kanal 7'de yayınlanmaktadır.

sebalter

hunter of stars şarkısı muhteşem olan ve hakkının yendiğini düşündüğüm sanatçı. eurovision'u sakallı ablamız kazanana kadar sebalter kazanabilirdi mesela.

vodafone dan avea ya geçmek

geçip geçmemekte kararsız kaldım. üç yıldır vodafone kullanıyorum. şikayetim yok fakat avea daha ucuz gibi geliyor. kapsaması nasıl bilmiyorum. pişmanlık yaşamaktan korkuyorum.