bugün

danimarka da bulunan bir kasabadır. aynı zamanda danimarka malı bir saat markasıdır. saatlerinin en büyük özelliği kordonu ile kasakarının aynı incelikte ve hafif olmalarıdır.
Geçen gün satın aldığım, çok memnun olduğum zarif saat modelleri ile dikkatimi çeken Danimarka saat markasıdır.
gercekten cok estetik duran saatler uretmektedir. inceligi ilk bakista goze batiyor ancak bir butun olarak mukemmel saatlerdir.
kalitesi hakkında fikrim olmamasına rağmen incecik tasarımıyla dikkatimi çeken saat markası.
birkaç gün evvelki bakırköy'deki eski* bir saat mağazasından türkiye için iyi sayılabilecek fiyata satın aldığım ve hem tasarımından, hem hafifliğinden, hem sessiz çalışmasından son derece memnun olduğum, hâlâ dönüp dönüp seyrettiğim* saatin markası. sadece saat değil ev aksesuarları ve takı da üretmekte olan iyi bir tasarım firmasıdır aynı zamanda.
en zarif modellere sahip saat markasi.
güzel ve şık bir hediye olabilecek saat markasıdır. türkiye için satışı saat&saattdedir.

https://img.saatyazilim.com/400/SKW2373.jpg
18. yaş günümde bana annem tarafından hediye edilen ve o zamandan beri hiç çıkarmadığım, çok sevgili annemin seçip beğenmiş olduğu zarif mi zarif saatin markasıdır.
Mekanik kalitesi konusunda bilgim olmasa da tasarım kalitesi konusunda hakikaten zirvelerde gezen saat markası.
beni kolunda bir kaya parcasi tasima furyasindan kurtarmis markadir. inanilmaz guzel bir saat aldim, ve ince bilegimde cok iyi duruyor. saat takmaktan keyif almak icin yillardir bekliyordum.
kadınlar için adeta muazzam çizgilere sahip danimarkalı saat markası. üretim ise çin de yapılmakta - beni yemedilerse-. bu sene kendime doğum günü hediyesi olarak aldım ve açıkçası sessiz çalışması, zarif ve güçlü görüntüsüyle beni etkileyen bir aksesuar oldu.

teşekkürler skagen.
saatlerinin makinesi otomatik mi değil mi çoğu satış noktasında belirtilmeyen saat markasıdır.
bir adet skw 6180 modeline sahip olduğum saat markası. bedavadan geldi yoksa fakirim olm.
Büyük kasa çapına nazaran ince kordonlu modelleri olan saat markası.