bugün

her şey apaçık ortada. sizin derdiniz seçimler falan değil, sizin derdiniz islam...
Kardeş bahsettiğiniz Allah varsa zaten yenmemiz mümkün değil bu kadar dert etmeyin.
nerede bir geri zekalı dinci görseniz ondan duyacağınız söz...
evet evet!

sizin derdiniz true değil, sizin derdiniz islam...
- çocuklara tarikat şeyhi tecavüz etmiş.
- sizin derdiniz islam.
- 128 milyar dolar nerde?
- sizin derdiniz islam.
Tipik dinci mağduriyeti zırvalığıdır. Sadece başkalarının değil, tüm dünyanın derdi islam çünkü müslümanların azımsanamayacak kadarı sorun çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor. Böyle olunca islamofobi yayılıyor diye ağlıyorlar her yerde. insanlara kızacaklarına asla özeleştiri yapma gereği duymazlar. Komplekslerinden ölürler neredeyse. Din de komplekslerden çıktı zaten ya..

Bir diğer zırvalık,
(bkz: gerçek islam bu değil)
sizin derdiniz uludağ sözlük değil, sizin derdiniz islam...
Eeeeevet nerden bildin ya ben insanların biraz olsun Gözlerini açmalarını istiyorum.
tabi moderasyon bu sırada muhalefete laf edenleri silmekle meşgul.
Bunlar aynı zamanda AKP'yi eleştirince devlet düşmanı , hain derler.
Sizin tek derdiniz islam. Bu konuda yalan söylemek, iftira atmak, çalmak yanlış görmüyorsunuz. Dinimiz de Dinimiz diye deli deli saldırıp duruyorsunuz yüzlerce yıldır. Tanzimatta ayni, ıslahatta aynı, defalarca aynı.. Yaşamını ve tüm olanaklarını mahvettiginiz garibanlar umurunuzda bile değil. Akıl mantık almayacak bir kibir içindesiniz.
Yanlış bir söylemdir. islam aslında kötü bir din değil sadece bunu yanlış uygulayan günümüz arapları ve bazı çarşaflı kadınlarımız var, her kadın aynı değil bazı çarşaflıların egosu tavan yapmışken bazıları iyi insanlardır. Ben hiç karşılaşmadım diyorsanız düzgün olanların sayısının az olmasıdır. islam bizi geride tutmuyor Osmanlı zamanında Avrupa'ya göre bilimde çok daha ilerideydi sonradan geride kaldık bunun bir takım nedenleri var.
Örn. Padişahların ülkeyi yönetmek yerine sadece karı kız peşinde koşması, savaşları kaybetmemiz ve yanlış kararlar vermemiz.
Kimin derdi islam bilmiyorum da temel veben birincil motivasyonu tüm dünyayı nuru ile aydınlatmak şeklinde süslü hat sanatı gibi bir ambalaj içinde verilse de tüm dünyayı kendine bağlamak ya da benzetmek olan bir inancın inananlarının da başkalarına senin derdin benimle demesi yüzsüzlük.
Tarikatlarda çocuk istismarına ses etmeyen üstünü kapatmaya çalışan bunlar cehapenin iftirası cuhapedede oluyo bunlar diyip mantık safsatasına başvuran kendinden olanları görmezden gelen tipitiplerin savunmaya geçtiklerinde kullandıkları silahtır şüphesiz.. Dilsiz şeytan olma halidir.. Tanrı varsa eğer bin belanızı versin aq..
islam dinine en çok zarar veren siyasal islamcıların dilinden düşmeyen cümle.
Siz hiç, hırsıza tepki gösterdiniz mi?
Din adamları tarafından tecavüze uğrayan biri olduğunda islam'a zarar veriyorsunuz istifa edin dediniz mi?
Ağaçlar rant uğruna kesilirken çıkıp günah bu ağaçlara, kesmeyin dediniz mi?
Ballı ihalelere ne tepki gösterdiniz?
Sizden biri bakara makara diye Kur'an ayeti ile dalga geçtiğinde ne yaptınız?
Daha geçen bir din görevlisi dürüst ve namuslu olduğu için mobbinge uğradığından intihar etti,bu konuda ne yaptınız?

Demem o ki Allah kitap diye konuşunca müslüman olunmuyor, eylemlerinizle söylemleriniz birbirine uymuyorsa zaten ne insan, ne de müslüman olunuyor.
Kendinize gelin diyeceğim de artık onu bile yapamayacak kadar şaşırdığınızı görüyorum. Sapkınlardan olmuşsunuz farkında değilsiniz.
sizin derdiniz entry girmek değil, sizin derdiniz islam...
En çok güldüğüm söylem.

“Götü görünen türbanlı” videosunun altına falan yazınca çok komik oluyor
(bkz: din elden gidiyor)
Un yeni versiyonu.
benim derdim yok. bazı şeyler değişmiyor.
köşeye sıkışan dincilerin ağzından bolca duyduğumuz cümle, bunun devamı da '' neden sürekli islam'ı eleştiriyorsunuz '' olur, ulan sanki bu ülkede bize dayatılmaya çalışılan hayat tarzı budizm ama biz fantazi olsun diye islam'ı eleştiriyoruz, adamlardaki kafaya bak *
klasik dinci 2 yüzlülüğü bu. kendileri cumhuriyet ve yenilik düşmanlıklarını özgürlük, ama karşı tarafın kendi gericilik faaliyetlerini eleştirmesini islam düşmanlığı olarak algılarlar.
Gerçek islam bu değil"den sonra ülkede en çok duyulan ikinci cümül.
istediğin kadar hav hav yap. Yok sana kemik.
kafa keserler laf edersin sizin derdiniz islam derler. asker yakarlar sizin derdiniz islam, milletin yediğine içtiğine karışırlar sizin derdiniz islam, bok ettikleri ülkelerinden kaçıp başkalarının ülkelerini bok etmeye çalışırlar sizin derdiniz islam, çocukları taciz ederler sizin derdiniz islam, kızların giyimine karışırlar sizin derdiniz islam...

yok amk bizim derdimiz coca cola'nın gizli formülü!
Valla benim dünya görüşüm islamdır, ama hükümetin yerden yerede vuruyorum. Hükümetin islamla ne alakası var sistem laik cumhuriyet. Hükümeti eleştiren islamı eleştirmiş olmaz. Misal faizi Hükümet çatır çatır alıyor. Şimdi yeni konutlar yapılacak bunları beleşmi verecek yoksa faizli taksitlerlemi bakacaz.