bugün

bazı tiplerin papağan gibi tekrarladıkları mağdurum da mağdurum cümlesidir.
- sizin derdiniz erdoğan değil islam
- sizin derdiniz ağaç mağaç değil islam
- sizin derdiniz suriyeli göçmenler değil islam
- sizin derdiniz afgan göçmenler değil islam
- sizin derdiniz taliban değil islam
- sizin derdiniz fettullah gülen değil islam
- sizin derdiniz o değil, bu değil, şu değil islam...
bu ülkede sömürge artıklarının ve gevur sevicilerin islamla ciddi bir problemi var. bunu içlerinde bulundukları aşağılık kompleksine yoruyorum.
Sizin derdinizde islam değil amına kodumun din tüccarları.

Sizin derdiniz insanlığı karanlığa boğmak ve bu arada çalıp çırpmak.
- sizin derdiniz ağaç mağaç değil islam

o sizin halisünasyonunuz...

- sizin derdiniz suriyeli göçmenler değil islam

kaç milyon adam yerleşti ülkeye... getirdiniz başımıza... islamla alakası ne?

- sizin derdiniz afgan göçmenler değil islam

utanmadan savunun haala... halkın %80i satanist zaten bir siz mülümansınız...

- sizin derdiniz taliban değil islam

talibanı savunan sensin... üstüne alınan sensin...

- sizin derdiniz fettullah gülen değil islam

özrü kabahatinden beter, şu cümleyle bile fettullahı savunan sensin!!!

- sizin derdiniz o değil, bu değil, şu değil islam...

hee aq herkes işini gücünü bıraktı islama taktı.

aferin.
iskambilde joker in vasfı ne ise siyasal islamda da bu lafın vasfı o işte. sıkışılan anda at ortaya konu bambaşka yerlere gelsin.
kimsenin islamla bir derdi yok. insanların herkesi kendi dinine, kendi doğrusu yanlışına göre yontmaya çalışmasıyla dertleri var.
kardeşlerim buna neden şaşırıyorsunuz? ideolojik olarak bir insan islam karşıtı olabilir. buna gayet hakkı ve haklı argümanları var. bu fikir hürriyetidir. sen nasıl ki ideolojik olarak bir sınıftasın ve o sınıfın pratiklerini kullanıyosun, o da mensup olduğu sınıftan konuşuyor. islam ya da diğer dinler saygımızı ya da desteğimizi sürekli sunmak zorunda olduğumuz yapılar değil ki. ben bir ateistim ve ateizmin hüküm sürdüğü bir dünya istiyorum. sen de bir müslümansın ve islamı yaymak istiyorsun. hepsi bu. allahınıza ya da peygamberinize inanmak zorunda değiliz ki. bunu saldırı cümlesi olarak algılamayın. sadece fikir. ben inanmıyorum peygamberine. allahına da inanmıyorum. ama seni seviyorum ve fikir hürriyetine saygı duyuyorum. inandığın değerlere de saygı duymamı bekleme lütfen. duymuyorum zira.
arap severlerin mağduruz da mağduruz diye ağlarken sürekli kurdukları cümle. ulan ne islammış be, aklı çalışan insanlar tüm ortadoğuyu nasıl kıskanıyorsa artık tek dertleri islam olmuş...
Evet.

Derdi olmayanın davası olmaz. Davası, derdi, uğraşı islam dışı olanın hali ziyandır. Evet.
Derdi islam olanları kudurtan söz.
cahil arapsever çomarların yapılan her eleştiriye zekaları yetmemesi sebebiyle verdikleri cevap...
erdoğan'ın akıllıca taktiği ile çomar kesimi konsolide ettiği din sömürüsünün piyonları olan mağdurcu ezik siyasal islamcıların bildiği tek cümle.

bunlara göre iktidarı eleştiriyorsanız siz islama saldırıyorsunuz. bilinçaltlarına böyle işlediler çünkü.

e ama sizin çocuğunuz hem çalışmıyor hem de zeki değil...
Onların tek derdi ise para.
(bkz: ha şunu bileydin).

din ne demek element uyduracağım hazır olun mu?

Din filan yoktur uyuyacak olan gitsin kenarda vızırdasın Mecmuasını. ruh hastalıklı din terranelerine katlanmak zorunda değilim.

Ateist de değilim, dinden de nefret ederim, uyduruk kültür tapınmasıyla vakit harcayacak kadar kafayı sıyırmadım.

Herif diyorki; "derdiniz islam'la!"! Lan islam'la derdim var desem ne yapacaksın? Allah ve orduları mı gelecek sanıyorsun?

Dinliysen git evinde inziva yap ne diye hayata yansıtıyorsun? Ne siyasetle hayat sınıflandırmaya çalışan kuvayici şizofrenlere, ne de dinci taifeye, ne de türevi akım koşuşturan herhangi yapılanmaya zerre oranında tamah edecek değilim!

Ne bok yapabilirsiniz?

isteseniz de istemeseniz de hem islam hem de diğer dinler yok olup gidecek! Ateizm yada türevi gereksiz akımvari yöneLimlere gerek de kalmayacak, salakça savaşların angut kitleleri'nden olacağıma, umursamadan geçip gitmeyi yeğlerim.
Valla benim dünya görüşüm islamdır, ama hükümetin yerden yerede vuruyorum. Hükümetin islamla ne alakası var sistem laik cumhuriyet. Hükümeti eleştiren islamı eleştirmiş olmaz. Misal faizi Hükümet çatır çatır alıyor. Şimdi yeni konutlar yapılacak bunları beleşmi verecek yoksa faizli taksitlerlemi bakacaz.
kafa keserler laf edersin sizin derdiniz islam derler. asker yakarlar sizin derdiniz islam, milletin yediğine içtiğine karışırlar sizin derdiniz islam, bok ettikleri ülkelerinden kaçıp başkalarının ülkelerini bok etmeye çalışırlar sizin derdiniz islam, çocukları taciz ederler sizin derdiniz islam, kızların giyimine karışırlar sizin derdiniz islam...

yok amk bizim derdimiz coca cola'nın gizli formülü!
istediğin kadar hav hav yap. Yok sana kemik.
Gerçek islam bu değil"den sonra ülkede en çok duyulan ikinci cümül.
klasik dinci 2 yüzlülüğü bu. kendileri cumhuriyet ve yenilik düşmanlıklarını özgürlük, ama karşı tarafın kendi gericilik faaliyetlerini eleştirmesini islam düşmanlığı olarak algılarlar.
köşeye sıkışan dincilerin ağzından bolca duyduğumuz cümle, bunun devamı da '' neden sürekli islam'ı eleştiriyorsunuz '' olur, ulan sanki bu ülkede bize dayatılmaya çalışılan hayat tarzı budizm ama biz fantazi olsun diye islam'ı eleştiriyoruz, adamlardaki kafaya bak *
benim derdim yok. bazı şeyler değişmiyor.
(bkz: din elden gidiyor)
Un yeni versiyonu.
En çok güldüğüm söylem.

“Götü görünen türbanlı” videosunun altına falan yazınca çok komik oluyor
sizin derdiniz entry girmek değil, sizin derdiniz islam...
islam dinine en çok zarar veren siyasal islamcıların dilinden düşmeyen cümle.
Siz hiç, hırsıza tepki gösterdiniz mi?
Din adamları tarafından tecavüze uğrayan biri olduğunda islam'a zarar veriyorsunuz istifa edin dediniz mi?
Ağaçlar rant uğruna kesilirken çıkıp günah bu ağaçlara, kesmeyin dediniz mi?
Ballı ihalelere ne tepki gösterdiniz?
Sizden biri bakara makara diye Kur'an ayeti ile dalga geçtiğinde ne yaptınız?
Daha geçen bir din görevlisi dürüst ve namuslu olduğu için mobbinge uğradığından intihar etti,bu konuda ne yaptınız?

Demem o ki Allah kitap diye konuşunca müslüman olunmuyor, eylemlerinizle söylemleriniz birbirine uymuyorsa zaten ne insan, ne de müslüman olunuyor.
Kendinize gelin diyeceğim de artık onu bile yapamayacak kadar şaşırdığınızı görüyorum. Sapkınlardan olmuşsunuz farkında değilsiniz.