bugün

dünyanın en şirifsiz hayvanları ve kesinlikle kan grubu ayırıyorlar.

yanımdakilerini ısırmayıp beni ısırmanın hesabını ahirette verebilecek misin???
Kene ile birlikte en orospu cocugu ve luzumsuz yaratik.
gündüzleri ortaya çıkmadığı için teşekkür ettiğimiz pislik.
gecenin sessizliğinde bir buldozer etkisi yaratır. aç gözlüdür doymak bilmez içtikçe içer kanını. bir kabarcık ve tatlı tatlı kaşınması kalır geriye. zeki olanları odada bir haftaya kadar saklanabilir geceleri ortaya çıkar beslendikten sonra inine girer. öldürmesi bile sorundur yakalamak dert, yakalayınca da duvara çıkan kan lekesi. sivrilerle takılan kara sineklerinde ısırması var birde. ulan çok dolmuşum ben.
fa notasında ses çıkaran hayvandır.
kitabınizin amina koyayım sizin.
Belamızı miken yaratık.
kara sinek kadar hareketli ve rahatsız edici yapısı olmamakla beraber, etkisi kısa sürede hissedilen yaraların sahibi olan amına koduğumun hayvanıdır ayrıca.
dünyanın en orospu varlığı.
gece gece minik kızımıza musallat olup anasını uyandıran hayvanat bahçesi.

teçhizatı donanıp küçük bir operasyonla cesedini peçeteye teslim ettik. hanımdan şu cümleyi duydum ama; "sen kimin kızına saldırıyosun oluum". artık uyumalıyız dedim.
ekolojik değil ekonomik anlamda faydası var sanırım. Bugün birçok firma sırf bunları uzak tutmak öldürmek için şeyler üretiyor ve biz alıyoruz. Bugün binlerce kişiye iş istihdamı sağlıyor. Vay be düşününce faydalı hayvanlar ama ekolojik değil işte.
4 5 günlük köye gittik her yerimi ısırdı itler, ayaklarımda kırmızı benek benek izleri var. Onu da geçtim asla uyutmuyor şerolar.
ilgi çekmek için ısıran ve ilgi çekmede başarılı olan bir hayvan türü. Kesinlikle duyguları olduğunu düşünüyorum.
Araştırmalarıma göre yokluğunun ekosistemde bir eksiklik olmayacağını tespit ettiğim gereksiz böceğimsi hayvanat.
dayak yemiş gibi uyanmama vesile olan hayvan..
Sabah bir uyandım dudağımda inanılmaz bir gerginlik, şişkinlik var kalktım aynaya bir baktım dudağım burnuma kadar balon gibi şişmiş dayak yemiş gibi olmuşum..
Eşoleşeğin hayvanı beni en tatlı, en özel, en nazik yerimden ısırmış.. tabi ben dururmuyum bunu bir köşeye kıstırdım demek benim dudağımı ısırırsın haa alsana dedim yastığı vurdum kafasına sonra, sonrası malum ben sağ o selamet.
uzun zamandır ortalarda gözükmeyen hayvanat.

bu sene sezonu kapattı zahar.
içeceğin kadarını al siktir git. görgüsüz piç karnını götüne kadar kanla dolduruyor.
bu geçtiğimiz yaz diğer senelere göre pasif kalan hayvanlardır.
şu an sesiyle rahatsız eden canlı sözlüğe odaklanamıyorum.
(bkz: 29 ekim 2019 izmir sivrisinek dehşeti)
Yahu bunların bir ölüm zamanı yok mu. Aç köpekler kovalarken bile saldırıyor. Bu gece çok canlar yanacak.
Kalbi var ama sevemez, ısırınca anasına sövülür sevap kazanılır.
Yaz gecelerinin korkulan adamı.
kene ve pire'ye göre daha iyidir.
corona virüsünü yayabilirler.