bugün

yeni bir yazar. *
yeni bir uludağ sözlük yazarı. yoksa yazar falan değilim.
5. nesil yazar. guzel entrylerini bekliyoruz..
Herşeyi taklit Çin'in açılmış ilk mcDonalds'lara mcChu, McShoi gibi isimler vermesine benzer duruma düşmüş yazar
(bkz: sözüm meclisten dışarı)
(bkz: peder zickler)

hoşgelmiş, nesildaş yazar.
(bkz: sister christian)
(bkz: imam zickler)
zicklerlerin ikincisi.
(bkz: #4283435) saplıkla futbolu özdeşleştiren yazar. trolllük yolunda ilerlemeye mi çalışıyor acaba? kestiremedim.
(bkz: 5kmden troll analizi)
(bkz: #4311873)

bir an önce beni bafilenmem icin zenci göndermesini beklemediğim bünye.

(bkz: gül gül öldük)
entry okumaksızın, salt entry okuyanların verdiği tepkilerden hareketle bir yazarın dikkat çekmeye çalıştığını (ama kesinlikle ve kesinlikle doğal yollardan, özel çaba sarf etmeksizin dikkat çekiyor olabileceğine ihtimal vermeksizin) anlayan insanlara neden yazmaları gerektiğini sordurtacak güçte bir yazardır. *
sözlükte yazanların %76.8 oranında öküz olduğunu söylemiş iyimserdir.
gereksiz hayvanı benzetmelerde bulunmuş zatı muhterem. sanki buraya yazanlar burdakilerin %76 nokta bilmem ne kadarının öküz olduğunu bilmiyor.

umarım %76 nokta bilmem neyin içinde değilsindir! *

edit: %76'lık öküz benzetmesine cevaben yazılmıştır.
nickinin altına yazanlara, kendini bilen öküzlermiş yazan yazar.

bkz: #4320739
sözlükteki öküz sayısı hususunda küsüratlı sayı verdiğinden dolayı kendisine kayıtsız şartsız gönülden inandığım ve içimdeki öküzü keşfetmeme yardımcı olan yazar. allah onu başımızdan eksik etmesin bunu kalbimin %99.789999... ile diliyorum.
sözlüğe sövmekten zevk alan asil uuser. kafasına kalaşnikof dayayıp zorla uuser yaptılar herhalde bunu, beğenmiyorsan çık git yahu.
sözlüğe sövdükçe, entry leri formata aykırı gerekçesiyle silinen yazar. noldu zorunuza mı gitti? çok da umrumdaydı(bak umrumdaydı dedim oldu mu simdi?)
kendisi peder zickler in bacısıdır. o halde;

(bkz: bacımsın)
*
yeni neşe kaynagım. bir de formata uygun yazsa da silmeseler, aaah ah ah... ben gormeden silinmiş oluyor uzuluyorum.
Başkalarının duygularına acımasızca ve hakarete varan düzeyde tepki verdiğine göre tahmini olarak hıyar kabuğu kadar değeri olmayan yazardır. zira bir insan bu kadar iddialı ve olumsuz hareketleri ancak birilerinden değer görebilmek için çok zor durumda kaldıysa yapabilir.
(#4328976) bi tanem benim. harikasın.

tanim: harika bir yazardır.
pislukk bir yazar.herşeyi bilir sanır ama bi bok bilmez. rockçı çakması hiphop sever tipleme.
(#4283611) köklü bir ailenin efradıymış kendileri. bir kökü ekşide, diğeri burada, bir diğeri bilmem hangi kümeste.
(bkz: let the game begin)**