bugün

dadi dizisindeki dilara rolunu canlandiran hatun.sonralari lise defterinde de görüldü, sonra okul filminde ve de nefes nefese dizisinde görüldü..* 1987 dogumlu bu güzel kizimiz maalesef giderek çirkinleserek bütün beklentilerimizi bosa çikartmistir, neyse yine de hakkini yemeyelim simdi * bi aralar istek acibadem fen lisesinde okuyor diye bilgiler almistik, simdi bakinca dadi dizisinde küçücükmüs ya..hatta bebekmis * ayrica adres çubuguna http://www.sinemkobal.com/ yazinca nedense "Imei sorgulama sayfası" açiliyor.."hayirdir sinem, cep telefonun kaçak çikti, büyük bi sorun yasadin da sevenlerini mi uyariyorsun?" dedigimiz hatun/bagyan/kari/kiz/disi/avrat..

edit: site düzelmiş.
gittikçe daha güzel olan mütevazi kişi.
istek acıbademde karsı sınıfımda öğrencı olan çirkin kız.
dişlerine ayar çekilmesi gereken itici kız.
bir buçuk yıldır (bkz: mustafa sirmen)le birlikteymiş kendileri
(bkz: cadde kızı)
son olaraka atv'de yayınlanıcak SELENA adlı dizide rol alacak... dizinin konusu ise:

Bir araya geldiklerinde doğaüstü güçlere sahip olan üç sevimli afacan Selin, Leyla ve Nazlı'nın maceralarını anlatan Selena küçüklerin sevgilisi olacak. Bir trafik kazasında anne-babalarını kaybeden üç küçük kız kardeş annelerinden kalan bir kaç parça eşya ve hatıra defterlerinin bulunduğu bir kutuyla birlikte amcalarının evine yerleşirler. Bu arada ütopya gezegeninde dünyayı kötülüklerden kurtaracak üç masum kız aranmaktadır. El ele verecek ve Selena'yı çağıracak üç kız... isimlerinin ilk hecesinden de tahmin ettiğiniz gibi bizim afacanlar kurtarıcı rolüne soyunacaklar. Doğaüstü güçlerin sadece iyilik için kullanıldığı bir çocuk ve gençlik dizisi...

KÜNYE
Yapım: Süreç Filmcilik -Ali Gündoğdu, inci KırhanGündoğdu
Senaryo: Gani Müjde -Tükenmez Kalem
Yönetmen: Bora Onur
Oyuncular: SinemKobal, Zuhal Topal, SeldaÖzbek, Hakan Altıner,.Sinan Çalışkan, CansuDemirci, Gizem Güven,Zuhal Yalçın, Ümit Erdim
bir zamanlar sabri sarıoğlu ile takıldığını öğrenmemle zaten gözümde çok da pozitif olmayan sempatisini iyice nötrleyen sarı kafa..
yakın bir arkadaşımla aynı ilkokulda okuyan ve aldığım bilgilere göre çenesi fazla düşük olduğu için bir gün öğretmeninin ağzını bantladığı sarışın 87li.
oyunculuk yeteneği olmayan,küçük yaştan itibaren piyasanın içinde olduğundan deneyimi artacak olan, bir kaç yıl sonra magazincilerin yeni hedefi olma riski yüksek olan, yaşından çok daha büyük gösteren Akmerkez, Nişantaşı kızı.Gençlik ve okul dizilerinin aranılan oyuncu adayı olması mümkündür.
Atv'de yayınlanan selena adlı saçma dizide oynayan oyuncu, sunucu.
tipik cadde kızıdır. bağdat'ta 5 dakika dolaşın ondan yüzlerce görüceksiniz. * * *
Bağdat caddesinde 5 dakikada yüzlercesine rastlayacak olunmasının beni anında caddede piyasa yapmaya yönelteceği kişi.
eski sevgilime benzettiğim için ne zaman tvde karşıma çıksa bana kanalı değiştirden tatlı kız. evet eski günleri aklıma getirtiyor bu kız. aşık olmuştum, sevmiştim napiyim. kendisini görmem duygularımı depreştirip, kimyamı bozmaya yetiyor.
kadıköy'ün bilumum yerlerinde adı duvarlara yazılmış kötü oyuncu,güzel hatun. ama nedense gitgide çirkinleşiyormuş gibi sanki.. ya da bizim sürekli buna benzer tipler görmemize münahasır* artık göze daha bir sıradan gelmeye başlayan dişi.
lise yıllarında basketbol oynayan 1987 doğumlu oyuncu. en son rüzgar çetin ile oynadığı nobran konulu reklam filmiyle ekrana geldi.
--spoiler--
http://www.sinemkobalfan.com
--spoiler--

adresinden, fan sitesine ulaşılabilecek kişi.
neresi guzel diye sorulacak olursa bos kagit verip cikacagim selena denen abuk dizinin cirkin oyuncusu.
0-6 yaşa hitab eden, Okan Bayülgen tarafından oldukça dalga geçilmiş olan ilginç diş yapısına sahip bayan.
önceleri gayet güzel * olan, son zamanlarda çirkinleşmiş dişi şahıs.
(bkz: olmeden once bogazina yapisilasi hatunlar)
26 mayıs 2007 gecesi makina'da salak olduğunu ispatlayan şahsiyet.
bale ve latin dansları ile uğraşan, beykent üniversitesinde sahne sanatları bölümünde okuyan 1987 doğumlu oyuncu.
yüzüne çemkirilesi, arkasından konuşulası, çirkin mi çirkin, gıcık mı gıcık insan * *
güzel portnenin hatırı olmayacak var ya, o diziyi yayınlayan kanalın ana haber bültenini bile seyretmem.