1. 1.
  dadi dizisindeki dilara rolunu canlandiran hatun.sonralari lise defterinde de görüldü, sonra okul filminde ve de nefes nefese dizisinde görüldü..* 1987 dogumlu bu güzel kizimiz maalesef giderek çirkinleserek bütün beklentilerimizi bosa çikartmistir, neyse yine de hakkini yemeyelim simdi * bi aralar istek acibadem fen lisesinde okuyor diye bilgiler almistik, simdi bakinca dadi dizisinde küçücükmüs ya..hatta bebekmis * ayrica adres çubuguna http://www.sinemkobal.com/ yazinca nedense "Imei sorgulama sayfası" açiliyor.."hayirdir sinem, cep telefonun kaçak çikti, büyük bi sorun yasadin da sevenlerini mi uyariyorsun?" dedigimiz hatun/bagyan/kari/kiz/disi/avrat..

  edit: site düzelmiş.
  17 -3 ... atan alir spor
 2. 2.
  gittikçe daha güzel olan mütevazi kişi.
  5 -25 ... prenses pamuk
 3. 3.
  istek acıbademde karsı sınıfımda öğrencı olan çirkin kız.
  22 -3 ... hendrix
 4. 4.
  dişlerine ayar çekilmesi gereken itici kız.
  22 -2 ... dr rocco amca
 5. 5.
  bir buçuk yıldır (bkz: mustafa sirmen)le birlikteymiş kendileri
  4 ... compassrose
 6. 6.
  (bkz: cadde kızı)
  7 -1 ... cnnturk
 7. 7.
  son olaraka atv'de yayınlanıcak SELENA adlı dizide rol alacak... dizinin konusu ise:

  Bir araya geldiklerinde doğaüstü güçlere sahip olan üç sevimli afacan Selin, Leyla ve Nazlı'nın maceralarını anlatan Selena küçüklerin sevgilisi olacak. Bir trafik kazasında anne-babalarını kaybeden üç küçük kız kardeş annelerinden kalan bir kaç parça eşya ve hatıra defterlerinin bulunduğu bir kutuyla birlikte amcalarının evine yerleşirler. Bu arada ütopya gezegeninde dünyayı kötülüklerden kurtaracak üç masum kız aranmaktadır. El ele verecek ve Selena'yı çağıracak üç kız... isimlerinin ilk hecesinden de tahmin ettiğiniz gibi bizim afacanlar kurtarıcı rolüne soyunacaklar. Doğaüstü güçlerin sadece iyilik için kullanıldığı bir çocuk ve gençlik dizisi...

  KÜNYE
  Yapım: Süreç Filmcilik -Ali Gündoğdu, inci KırhanGündoğdu
  Senaryo: Gani Müjde -Tükenmez Kalem
  Yönetmen: Bora Onur
  Oyuncular: SinemKobal, Zuhal Topal, SeldaÖzbek, Hakan Altıner,.Sinan Çalışkan, CansuDemirci, Gizem Güven,Zuhal Yalçın, Ümit Erdim
  3 ... chimeneyes
 8. 8.
  bir zamanlar sabri sarıoğlu ile takıldığını öğrenmemle zaten gözümde çok da pozitif olmayan sempatisini iyice nötrleyen sarı kafa..
  11 -1 ... intensivecare
 9. 9.
  yakın bir arkadaşımla aynı ilkokulda okuyan ve aldığım bilgilere göre çenesi fazla düşük olduğu için bir gün öğretmeninin ağzını bantladığı sarışın 87li.
  10 ... danaid
 10. 10.
  oyunculuk yeteneği olmayan,küçük yaştan itibaren piyasanın içinde olduğundan deneyimi artacak olan, bir kaç yıl sonra magazincilerin yeni hedefi olma riski yüksek olan, yaşından çok daha büyük gösteren Akmerkez, Nişantaşı kızı.Gençlik ve okul dizilerinin aranılan oyuncu adayı olması mümkündür.
  9 -1 ... manik depresif
 11. sinem kobal Başlığındaki Önemli Entry'ler