bugün

büyümenin yaramadığı bayandır kendileri.
nasıl oynanamazın televizyondaki karşılığıdır kendileri,işte tam bu noktada insan bir paradoxun içine düşer,kendi kendinize sorarsınız 'abi bu kız hiç rol yapamıyo ,ee ahım şahım güzel de değil,bildiğin bağdat caddesi tikylerinden,eee bu kız nası böyle ünlü oldu da dizilerde oynuo bea ?' 'cevap yok ...',onca yetenekli tiyatro sanatçısı varken niye bu kızı dizilerde oynatmak için kastırıyorlar bi türlü anlayamazsınız ...
muhtemelen yanlış beslendiği veya yoğun stres altında olduğu için premature aging'e maruz kalmış bayan. kilo almamak için yapılan düşük yağlı diyetler ne yazık ki erken yaşlanmaya sebep oluyor. cildin genç kalmasını sağlayan yağ asitlerinin vücuda alınmaması ve de a, d, e ve k vitaminlerinin ince bağırsakta yeterince emilmemesinden kaynaklanan buu durum genç kızlara örnek olmalı. ayrıcana bol meyve ve sebze yenmeli.

ne gerek var öyle zayıf olacam diye kasmaya? halbuki böyle tombiş tombiş gezseler daha bi güzel olur.
filmografisi ile geleceği parlak olmayan oyuncu. karşılaştırmak gibi olmasın hala selena gibi bir yapımda yer alıyor; oysa melisa sözen bıçak sırtı'nda. daha kaliteli seçimler yapması ümidiyle.
"bir insan nasıl olur da hem çirkin, hem yeteneksiz, hem itici olmasına, üstüne üstlük konuşmayı bile becerememesine rağmen hala televizyonlarda boy gösterebilir?" şeklinde kendimi sorgulamama sebebiyet vermiş, gördüğüm an tüylerimi diken diken eden insan. 87'li olmasına rağmen kesinlikle çok daha yaşlı görünüyor ayrıca. *
dişleri mi, gözleri mi, komple ağzı mı anlayamadıpım bir yerinde fena halde bir gariplik olan hafif de peltek kocaman kız. hantal bir tip. yeteneğinden hiç bahsetmek istemiyorum.
o kadar da güzel olmayan hatta bana çok itici gelen. oyuncumsu. *
güzel gibi duran ama aslında o kadar güzel olmayan insan kişisi.
suni sarışın güruhundan sonra aptal sarışın güruhuna girmiş, kendini oscar yıldızı sanan selena yıldızı.
dünyanın bir çoğunun hemcinsi olan sarışındır.
dünyada cogunun yasiti olan sarisin.
coğumuzun sari$ini olan sari$in.
(bkz: bir kanser nedeni olarak selena)
çoğu yapma sarışınlarında yalnızca biridir. ve kendileri selena ablacığımız olur.
insanda ağzını burnunu dağıtma isteği uyandıracak kadar kötü oyunculuk sergileyen insan benzeri kadın.
insanların hunharca eleştirilerine maruz kalsa da sözlük yazarlarından birisine benimle çıkar mısın diye sorduğunda %99,1 oranından olumlu cevap alacak hanım.
gittikçe çirkinleşen kız. hayır sihir falanda işe yaramıyor galiba.
bana ''benimle çıkar mısın''? diye sorarsa ağzının üstüne kafa atacağım çakma oyuncu.

edit: tekrar baktım da komikmiş lan. abaza geyiği gibi. verse benden önce sikersin oğlum hesabı.*

lan bi' de o değil oyunculuğunu eleştirdik çıkmak filan ne alaka? çıkmam da zaten.
Garip bi şekilde saf olduğuna dair bir izlenim uyandıran, çocuk dizilerinden vazgeçmeyen ve son günlerde Beyaz'la yaşadığı aşkla gündeme gelen sarışın.
tüm renkler kirlenir, ama beyaza öncelik verilmiştir.
o'nu kirletmeyeceğine inanamak istediğimiz, selena.
beyazıt öztürk ile şu sıralar aşk yaşayan oyuncu. ağız yapısı , konuşması bütün ciciliğini bozuyor.
fatih aksoy'un eski sevgilisi
çok yeteneksiz bir oyuncu. benim yandan yemişim.
katıldığı diskokralı'nda, yaşıma göre rol yapmak istiyorum, şimdi 21 yaşındayım 30-35 yaşlarındaki bir insanı oynamak bana uzak geliyor, özümseyerek gitmek istiyorum diye safsalak bir cümle kurmuştur. selena gibi ucuz dizi ve rollerde oynamak herhalde kendisine paralı ve cazip gelmektedir. oh ne ala! diskokralı'nda da çıkmış ve arz-ı endam etmiştir. bu arada hatırlatmak isterim türkan şoray kariyerine henüz 15 yaşında ilk sinema filmi olan Köyde Bir Kız Sevdim'le başlamıştır.
21 den çok 31 yaşında gösteren oyuncu çakması.