bugün

Sinem Kobal bu hayattaki şansını Kenan imirzalıoğlu ile kullanmıştır.
Dershanedeki türkçe hocamın zamanında "ben onu beğenmiyorum, çirkin" dediği şahıs. *
görsel
"selena" hali 10 yıl öncesine göre türkiye'de güzel.

fantaziler için uygun.
selena dizisinde oynadığı sıralar olgun bir kadın gibi görünmesine rağmen henüz 19-20 yaşlarında olan oyuncu ablamız. şu an 33 yaşındadır kendisi.
Zamanında hak etmediği bir ilişkiyi yaşamıştı ancak hak ettiği değeri bulduğu adam ile evlendi. Dilerim Bebeğini de sağlıkla alır kucağına. Ve eşi, bebeği ile birlikte çok mutlu olurlar.

Hayranlıkla izliyorum kendilerini.
görsel
iyilerin dostu kötülerin düşmanı selena.
Shakira değil Sinem Kobal... 6 buçuk aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen ünlü oyuncu Sinem Kobal, yeni bir fotoğrafını paylaştı. Saçlarına maşa yapan Kobal’ı, takipçileri Shakira’ya benzetti.

görsel
bir zamanların selena'sı.
selena dizisinde tanıdığımız güzel oyuncu.
Güzel kadın kötü oyuncu ama imirzalıoğlu ile yakıştıramadım.
Bebekli göbek.
görsel
Küçük yüzlü. Gözümde hala çocuk kalmış oyuncu. Dünya ahiret bacımdır.
nağmı değer selena.
yeni dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) için bölüm başına 30 bin TL'ye anlaşmış.

görsel
görsel
arda böyle bı kızla bile oynadıysa başkalarına neler yapmazki. sinem kobal biz senin arkandayız..
verilmiş sadakası varmış.

(bkz: arda turan)
her gece dualar ediyordur, her gece, şükür duası. arda’nın bu rezilliklerini gördükten sonra kenan’a sımsıkı sarılıyordur eminim
anlaşılan akıllı kızmış.
Yıllarca arda turan tarafından evlenme vaadiyle oyalanip Pattadan kenan la evlenen kız.

ilişkilerini gözlerden ırak yasiyorlar reklam aski değil belli allahın sevdiği kuluymuş bu kız.
gideri var her türlü der ve susarım efendim.
türk erkeklerinin eş seçme konusundaki becereksizliğinin ispatıdır.

ya da zevksizliğinin.

belki de aptallığının.