bugün

*
üstünde oturulan, yatılan içi yünle ve pamukla doldurulmuş döşek. * ayrıca uktecinin notuna göre üçüncü nesil çaylakmış.
üçüncü nesil bir yazar.entrylerinden de anladığım kadarı ile hemşo.*
sıcakkanlı, tarihçi, 3.nesil uludag mezunu yazar.
(bkz: şilt)*
2mm polietilen parke altı izolasyon malzemesi.
iç anadoluda kullanılan bir terimdir. yazara yakıştırılma nedeni tembel olmasından kaynaklanmaktır. bilumum inşaat malzemeleri ve kimyayla bir alakası yoktur.
bu uludag'dan neden herkes ben okurken mezun oluyor önermesini aklıma getiren 3. nesil yazar. *swh~ ~
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
"beni kimse kutlamadıııı, böhüüüü" diye ağlayan uuser * kutlayalım da sözlük daha fazla göz yaşına boğulmasın. *
birinci yılını kutlamak istediğim yazar. inşallah tanışma fırsatımız olur.*
hayatın gerçeklerini çok iyi bildiğini düşündüğüm nesildaş..
(bkz: hoş gelesi yazar)
aklıma takılan bir şeyde beni merakta bırakmamış nesildaştır. *
duyarlı ve içten bir yazardır. sohbeti de oldukça hoştur.
bazı entrylerim işine gelmediği için* bana kızmaya çalışan yazardır. ayrıca bu kızma işini, feminizm maskesi altına girerek yapmaya çalışır. bununla da kalmaz diğer feministleri de bana karşı kışkırtma çabası içindedir. ama simsiyah bilir ki, o ne kadarda bu çalışmalar ve çabalar içine girse de bunların hepsi latifeden ibarettir. çünkü o, *tam bir türk kadını, tam bir sivas kadınıdır. zira bu bilinçteki kadınlar neyin ne olduğunu bilir, kendini bilir, karşısındakini bilir, haddini bilir**. sivas ta da zirve mi olurmuş zirvesinde de değil kapışmak, gazaba uğratma çabasına girmek, tam aksine yukarıdaki bahsedilen bilinçle hareket edeceğine emin olunan yazardır.**
düşünceleriyle dost olduğum yazar.
yüksek lisans konusunda ki deneyimlerini sağolsun bana aktaran, sevecen sevgili yazarımız.*
Güzel insan, beni maço falan sanıyor ama, olsun. Nabalım artık, başa gelen çekiliyor.

zorunlu edit: beni maço sanmıyormuş, sevecen bişiymişim. sewehaş
sözlük accountumu satın almak için bana 150 bin dolar önermi$ ki$i.
sivas ta da zirve mi olurmuş zirvesi'nde tanıştığım, kendi organize ettiği zirveye 20 dakika geç gelip kendisini çikolatayla affettiren, tanışmaktan binlerce kez memnun olduğum yazar.
sivas zirvesine ev sahipliği yapmı$ mütesebbis yazar. kendisini çok sevdim. son derece içten ve sıcak.
komik hatun, cins-i latiflerin en latifeli olanlarından. iyi hatun, içindeki nur yüzüne yansımış olanlarından. hoş sohbet hatun, kültürlü olanlarından, komplekssiz hatun, neyin ne olduğunu bilenlerinden.*
istasyon insanı.* ayrıca sivas dedektiflik bürosunun baroniçesi. attığınız her adımdan haberdar.
osmanlıca terimlerin türkçe karşılığını veren sevimli ve yararlı olan yazar. ailecek takip ediyoruz.
(bkz: en güzel bişey).
tanıştıktan sonra en kötü ve en güzel zamanlarımda her zaman yanımda bulunan, bir dahaki görüşmemizi iple çektiğim, çok fazla iyi niyetli insan. malum insanla* tanıştırdığım ilk yazar. hep mutlu kalması dileğiyle