bugün

anneler gününü kutladığım en bi tatlı yazar, abla.
14 şubat sevgililer gününde rabbim ona, o eşine dünyanın en güzel hediyesini verdi. Allah analı babalı büyütsün.
sevilen bir abla, yol gösterici. * sivas'ın bünyesinden çıkardığı en değerli insanlardan.
kafası bir milyon olmuş garip.
'' hissetmemek bir meziyettir bazen donmuş bileklerini kesemez insan,
hissetmemek bir eziyettir bazen donmuş bileklerini kesemez insan.''
allah gani gani mutlu etsin.. yetmezse gani müjde etsin o da yetmezse müjdemi isterim ama aaaaa. gelin olmuş gitmiş, bana veda etmiş canım yazarım. vay beee seni de everdik kız.. hadi bakalım demet akalın diyorum -ahahaha-

bir yastıkta, bir nevresimde, bir yatakta kocayın.. amin amin bismillah dinimiz..
winston light.alyans.alanya.sivas.gelinlik.kpss.kırmızı şarap.sivasspor.rakı.küfür.ruh.mutsuzluk.mutluluk.gözyaşı.paylaşmak.bursa.uludağ sözlük.üniversite.inanç.asilik.gülümseme.sıcak bir dostluk.hiç sesinin duymamak.yüzünü görmemek.ama yinede sevmek.hacı.
askerdeki nişanlısına bir hafta sonra kavuşması dileklerinde bulunduğum* ve daha nice mutlu yıllar geçirmesini dilediğim* abladır, akıl hocasıdır.
(bkz: adım samuel 25 yaşım) hep bu geyiği yapmak istemiştim. ohh. aklı fikri geyik olan insan.
(bkz: radyo kafa)
(bkz: mal değneği)

aha aha aha...
deneme deneme sey aaa seey. seey..

"nerdesin kız sen" yazarı. gizlice online olup, entry girip ortadan kayboluyor. çok acayip şeyler dönüyor sözlük çok. *
onun huzurunda uludağ sözlüğe şükranlarımı sunuyorum.* yüzlerce kilometre öteden sevgi ve dostluğunu paylaşabilen türden,hem dinleyen hem dinleten,kendisinin ilerde şeker gibi bir anne olacağını düşündüğüm, delikanlı bizim tabirimizle yiğido bir kız. hem sivaslı hem hoca hemde sarhoşken bile beni sabahlara kadar dinleyebilen en asil duyguların insanı. daha ne olsun. kızım bi gün basıp gelicem burayada yazıyorum.*
"şöyle ağız göz dalsam azını burnunu dağıtsam hiç bişeyin klmaz"

o kadar çok sever beni. eksik olmasın...
o artık bir öğretmen. mini mini birlere olmasa da, haylaz beşlere tarih'in tozlu sayfalarını yalatacak ** ve yeni neslimizin tarihten haberdar olmasını sağlayarak kutsal görevini icra edecek. hayırlara vesile olsun. bismillah bismillah dinimiz amin.
on numara insan. halden anlayan, zeki, insana en yakın akrabalarından bile daha yakın olabilen biri, bir abla ve bir sırdaş. uludağ sözlük'ün bana kazandırdığı en güzel şeylerden biri.
uyarılarını kibar bir dille yapan , ve dikkate alacağım yazar..
valla bi benim tanımadığım yazar sanırım...
desti izdivaca ilk adımını atmış cankuş. insanlık için küçük kendisi için büyük bir adım. ne demiş şairin biri, ''adım adım çıkacaksın bu merdivenlerden''. * daha dün gibi ilk adımını attığı tosuncuk halleri. o kırmızı elbiseli küçük bebek artık kırmızı başlıklı kız kadar tatlı. ne alakaysa? neyse, mutlu, mesut, bahtiyar yıllar dileğiyle.

sen hala benim için küçük bir kız çocuğu
ellerimden akıp git bu güneş kokulu *
gözlerimden akan yaş
acılarıma çare olur muuuuuuuuuuuuu? aaaaaaaaaaaaa
nişanlanmış, nişanlısıyla birbirlerine çok yakışmış sözlük insanı.

uğruna halay çektim, dans ettim, oynadım...
doğum günü kutlanması gereken güzel insanlardan birisi. hani arkadaş olarak dert ortağı olarak bir tanedir kendisi. nice mutlu sağlıklı ve sevdikleriyle geçireceği bir yıl diliyorum kendisine.
doğum günü kutlu olasıca yiğide. *
silte mi..

bir bünye nasıl olur da bu kadar güzel huylara ve o huyları yansıtan melek gibi bir yüze sahip olabilir diye düşünmekten kendimi alamadığım hemşomdur, uzakta da olsa sımsıcak dostluğuyla kalbimde yer edinen canım arkadaşım, toprağımdır.. onun arkadaşı olabilmek, yüzlerce kilometre öteden de olsa güzel kalbini hissetmek tanınmış en büyük şanstır bence.. doğum günümü bile sözlüğe yazarak kutlamasıyla beni benden almış olmakla beraber her mevzuya hakimdir, geyiğin de dibine vurabilir, oturup sizinle ağlayabilir de.. işin özü* çok güzel insandır çok..

kalbin kadar güzel bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim. iyiki varsın canım benim.*
(bkz: mavi jojoba tanesi)
koca yüksek lisans mezunu ama gel gelelim matematik yapamıyo(muş). *
şiltenin koyun derisinden yapılan başka bir versiyonu için (bkz: postike)
tam bir ayaklı kütüphane. bir kültür abidesi. konuşunca insanı rahatlatan, dertlerini unutturan biri. hiç sıkılmadan saatler boyunca kitaplar hakkında konusulabilecek ender insanlardan birisi. her zaman özlenen, özlettiren.
güncel Önemli Başlıklar