bugün

Zoofili ögeleri barındıran, yayından kaldırılması gereken çoluk çocuk dizisi(ydi). *
Rezalet mi? 25,5 yaşındayım hala ara ara izlerim. O kadar çok seviyorum.

Çocukken taci insan olsun diye beklerdim, şimdi neyse...
Hep beklemekle geçecek sanırım.
ingiliz bulldog'la evli olan yaşlı bir kadını içeren rezalet dizi.
Suzanla betüş yıllar sonra buluşmuşlar..
https://m.haberturk.com/s...i-yagdi-3637594-magazin/5
Arka plan müziklerinin güzel olduğu dizi. ilkokul yıllarımın dizisi.
sihirli bir dizi.
Sadik diye bi herif vardi orda karisi peri kaynanasi evlatlik kizi baldizi vs hep peri ve isin bi ilginc yani kayinpederide köpekti.ve işin bi ilginc yani bu sadik çok malmidir nedir bunlardan haberi yoktu.
evde hep gülen biri şarkısıyla başlayan kanal dnin iyi zamanlarının efsane dizisi. kardeşlerim izlerdi bende sırf köpek taci ne zaman insan olacak diye göz ucuyla bakardım. o zaman sihir büyü diye kızıyorduk ta düşündüğümde günümüzdeki birbirinin aynısı boktan dizilerden daha iyiymiş aslında.
Erken uyanma sebebim. Kanal d'de tekrarı yayınlanıyor
Sihre ihtiyacı yoktur annelerin.
görsel
görsel
(#11396644) yıllar sonra yine dayanamadım. en çok beğenilen entry'min sahibesi bu başlığa geldim.

exxen'deki yeni versiyonunu izledim, bir de üzerine hafif eleştirmeli, hafif karşılaştırmalı videosunu çektim. acun abi gerçekten melisa için diziye iyi emek vermiş ama tabii ki bazı noktalara ister istemez takıldım. --> https://youtu.be/-LEptYCeFjA

old tayfaya selam olsun.
Bazı şeyleri tadında bırakmak gerektiğini öğrenmemiz lazım. Acilen.
görsel
Döneminde saçma denmiş, şimdilerde değerlenmiş dizi. Bir şeye saçma derken iki kere düşünmek lazım.
tekrar başlayacakmış inci rolünü de açelya topaloğlu canlandıracakmış.
Gece gece aklıma gelen black mirror tarzı dizi.

Sacit Cem e balgam atıyor diye bölüm ismimi olur yotube.
biz çocukluğumuzda ne izlemiş yav dedirten, cinli perili saçma bir dizidir. geçmişte yeni versiyonları çıkarak iyice can sıkmıştır.
akasya durağı ve selana'dan sonra en kaliteli türk dizisidir. üçüncülük konusunda bez bebekle çekişir ama sihirli annem daha kalite kokar.
periydi bunlar. götleri sıkışınca zaman geriye aksın derlerdi. Allahutaala alnına ne yazdıysa o. sen kim köpeksin de zamanı geriye alıyosun.
of ben ne izlemişim dedirtip en mutlu olduğum günlerimi hatırlatıp derin düşüncelere daldıran dizidir. sırf bu diziyi seviyorum diye et bebeğime mercimek ismini vermiştim..
Çocukluğumuzu boş beleş şeylerle geçirdiğimize işaret eden şeylerdendir.
Ulan biz ne izlemişiz aq dediğim TV dizisidir.
Sikimsonik yaz dizilerine on basan fantastik dizi.
Az evvel yeniden izlemeye başladığım dizi.