bugün

Hem diş macunu markası hem sinyal demek.
bir dönem arkadaşla güvenli olduğunu düşündüğümüzden kullandığımız uygulama.
almanca sinyal.
sinyaller doğru çalışmazsa şöförler .....dümdüz giderler.
Bu degerli bilgiler icin tesekkur ediyorum ismet'cim.
güvenlik açısından en uygun seçenek gibi görünse de en sonunda geldiğimiz nokta kullanıcı kitlesinin olup olmaması. dünyada tek başına yaşıyor olsan lüks araçların olsa yatların olsa onun bir anlamı olur mu? bu da böyle geliyor bana konuşacak kimsen olmadıktan sonra isterse dünyanın en güvenli en iyi uygulaması olsun boş.

whatsapp ve signal karşılaştırmasını detaylı açıklamışlar bu yazıda tabi teknolojiler her geçen gün yenileniyor yazı da eski kalabilir güncel duruma göre değerlendirirsiniz bu uygulamayı kullanıp kullanmayacağınızı:
https://istihbarat.club/d...-alternatif-olarak-signal
herkesin diş macunu markası olarak bildiği isim. uygulamanın böyle isim kullanması diş macunu markasına yaramış.
cogu kisinin whatsapp´a alternatif olarak kullanacagi bir programdir. güvenli midir? bilgi paylasimi konusunda güveli oldugu söylentileri bulunmakta.
whatsapp ve telegram´dan daha cok güvenlige önem veren uygulamalardan birisi oldugunu söyleyebiliriz.

ayrica; signal ekonomik bagimsizligini sadece kisisel bilgi güvenirligini savunan diger vakiflardan ve özel kisilerin bagislarindan almaktadir.
yani isin icinde dogrudan para kazanmaya odakli bir kurum yok. bu yüzden de kullanicilarin bilgilerini satarak para kazanmak gibi bir eyilim göstereceklerini sanmiyorum.
işte whatsapp nasıl izliyor görün, işte kanıt...

Ben signal’a geçtim.

görsel
Geçmişte fetö operasyonlarında değerlendirilmiş uygulamalardan biridir. Bunu bile bile indirdik ama yarın silivri de gerçekten soğukmuş demeyiz umarım.
sosyal medyaların kalabalığından, her an ulaşılabilir olmaktan sıkıldığımız dönemlerde birkaç arkadaşımızla kullandığımız uygulama(ydı.)
seçimli iletişim sağlayabiliyor (du.)
hoş bir inziva hissi var(dı.)
görsel
görsel

Mesajlaşma dışında kendine not adı altında ekran açabiliyor olması kullanışlı. Güzel uygulamaya benziyor.
Sadece diş macunu olduğunu biliyordum.
Kusura bakmayın da herkes kullansa bile programda hayvan gibi eksiklikler var, telegram candır.
android, iphone, linux, macintosh, windows işletim sistemlerini destekleyen iletişim programı

https://signal.org/download/
Teknolji demisken no signal.
Teknolojinin ilerlemesiyle insanların mutlu olması için birçok işlem ve ürün ortaya çıktı. Peki bu ürün ve işlemlerin bir yeri onarırken bir yere zarar verdiğini biliyor muydunuz? Ben diş beyazlatma ürünlerini asla önermiyorum. Diş beyazlatma işlemi de çok zararlı. Diş minesini zayıflatıyor. Beyazlatmak isterken diş sağlınızdan olmayın.

(bkz: signal white now)
(bkz: signal)
işaret demektir.
hiç izlemedim. Acaba hangi yazar kardeşimiz 'diş macunu markası'nı entrye almış diye girdim.
Çok sağlam bir kore dizisidir, 16 bölümden oluşur, her bölüm film tadındadır, eğer polisiye aksiyon dram gerilim harmanı sağlam bir yapım arıyorsanız,özellikle geçmiş ve gelecek arasındaki bağlantıyı mükemmel işlemişler, holivud klişe dizilerinden bıktıysanız bu dizi size ilaç gibi gelecek bittikten sonra ardını ararsınız.
ayni zamanda nazi dergisidir.

görsel
Bildiğim en iyi kore dizisi kendisi.
ikinci dunya savasi sirasinda yayinlanmis bir alman dergisi.

selam ve nayn ile.
edward snowden in kullandigi private messenger. yani secure.