bugün

Bana mı oluyordu bilmiyorum ama bağırsakları çalıştırıyordu.
sigara içmediği halde akciğer kanseri olan bahtsız insanlar gurubuna kesinlikle dahil olmazsınız.
Oturduğunuz yerden kalkıp kan dolaşımınızın normale dönmesi için bahane yaratır.
benim gibi sadece alkol ile içiyorsanız anlık amam güzel kafa yapması.
Beklenen otobüsü bir an önce getirmesi.
Türkiye'de yaşıyorsanız stresinizi azaltır. Türkiye'de üst üste aldığınız kötü haberlerle ya duvara tekmeler atacaksınız ya da sigara içip sakinleşeceksiniz.
Bence yoktur. Ama içinde 4000 tane kimyasal madde varmış ya hani, o 4000 maddeyi içine nasıl sığdırıyorlar merak ediyorum aq.
yoktur. vardır diyen de kendisini parmaklıyordur.
Olmayan faydadır kuru edebiyat yapıp insanları sigaraya özendirmenin manası yoktur. Yıllardır içiyorum bu zıkkımı. Nefes darlığı, erken yorulma, tat kaybı, koku kaybı gibi abuk subuk etkilerinden başka bir şeyine şahit olmadığım şeydir sigara. He içmek keyifli mi? Yerine göre değişir. Lakin uzun vadede sigara kullanmamak emin olun daha keyifli. Sigaraya üç dört ay kadar ara verdikten sonra vücudunuzun gözle görülür biçimde kendini toparlamasına şahit olmak inanın mükemmel bir duygu. Deneyin görün. Boş boş burada sigarayla ilgili edebiyat yapmaya gerek yok.
ülseratif kolit hastasıysanız faydalı olabilir.
her ne kadar sürekli zararları bahsedilse de faydalı avantajlı yanları olması durumudur.

kolay kolay grip nezle olmazsınız
corona olma ihtimaliniz % 1 dir
sinirli anlarda kalp krizi geçirme riskini içilen bi sigarayla minumuma indirebilirsiniz
araç kullanırken asla uykunuz gelmez
baş ağrısı hayatta olmaz binde bir olabilir..
Şunu yapıp birde dötten fayda uydurmuyorlar mi insan hayret ediyor.
Olmayan faydalardır. Pis pis kokmanın kendini bile bile zehirlemenin ne faydası olabilir zaten?
1 metrekarelik çemberinize kimse yanaşmayacağı için özel alanınız hep korunaklı ve sabittir.
bağırsakları hareketlendirir kendileri.
House md"nin de bir bölümünde geçer. Bizim reis reçeteye "sigara" yazıyordu bağırsak iltihabı için.
sigara içmek bazen sosyalleştirir.
ancak yasal uyarımızı yapalım sigara sağlığa zararlıdır içmeyin içirtmeyin.
Erken ölmek olabilir.
Zevkli oluyor. Ahahh
stresi azaltır.
evinize hırsız girmez çünkü sabahlara kadar öksürürsünüz.
Sigara içme isteğinin geçmesi.
yoktur.
- baş ağrısından kurtulmak.

- can sıkıntısından kurtulmak.

- cool görünmek.

- havalı olmak.
kisa bir hayatınız olur, ölürken de tatmadiginiz acilari tatmis olursunuz. aman dünya bos.
zayıflatır.