bugün

entry'ler (117)

başakşehir

kayaşehir mahallesi saint petersburg gibi tıpkı, düzenli ve elit.

yeşil gözlü kız sinsiliği

hiç de öyle değil. kıskanç kahve gözlü.

kız kankayı baştan çıkarma yöntemleri

kız kanka olmaz. erkek çirkinse zaten kız onunla kanka olmaz. bir kız sevişmek istemeyeceği bir erkekle kanka olmaz. arkadaş da olmaz.
edit: para hariç.

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

pudink yaparım ben. pudinki çok severim.

buluşacak yazarlar

tam da şimdi yılbaşı gecesinde buluşmak isteyen yazarlardır. ben de bu gruba dahilim.

çiçek sepeti

Kampanya var deyip günde defalarca sms atan ancak bırakın tahmini teslim aralığında teslim etmeyi, ürünü kaç gün geçmesine rağmen kargoya bile vermeyen bir sitedir. Kaç gündür ürünüm hazırlanıyormuş sanki gelin çeyizi yapıyor.

pegasusun uçaklarının eskisi kadar temiz olmaması

Son yolculuğumda kullanmış olduğum pegasus adlı firmanın uçağının pis ve bakımsız olmasıdır. Airbusları genelde temiz ve güzelken binmiş olduğum boing 737 gerçekten çok kötüydü yemek koyduğum önümdeki tepsi bile kirliydi. Koltuklar toz içindeydi.

vajina beyazlatma

Çilek ve karbonat surunce beyaz ve pembemsi oluyor.

pisuvar

Kadınlar tuvaletine de konulmasi gereken tuvalrt tipidir. Avm de havalimaninda Bir kadın tuvalet kabinine minimum 5 dakikadan önce çıkmıyor ve inanilmaz sıra oluşüyor bunu cözecek tek icat pisuvardir. Erkekler tuvalrtinde sidiğini yapacak olanlar pisuvara yaptıgındsn dolayi seri bir sekilde hicbir sıra olusmadsn girip çıkabiliyorlar.

sexting

Bundan gerçektrn zevk alabilen var mıdır merak ettiğimdir.

güzel yakışıklı ama yalnız

Karşılayalım o zaman.

beyaz ten uzun boy

Bir erkeği yakışıklı yapan detaydır. Bir erkek uzjn boylu beyaz tenliyse kirli sakal da yakışıyor, her türlü saç tipi de yakışıyor.

güzel yakışıklı ama yalnız

Evet bu benim. Harika bir tipim var, genel kültür desen on numara, iki enstrüman çalarım, 2 aNa dil, 3 yabanci dili de ana dil gibi konuşurum, doktora yaptım. Ama yalnızım kimseyle 1 aydan fazla yapamıyorum. Insanoğlunu sevmiyorum.

kıllı vajina çekiciliği

Kıllı vajinanın kılsıza göte daha çok tahrik etmesi olayıdır. Tabi ki temizse.

sıcak hava seks ilişkisi

Kanin genital bölgeye toplanmasindna kaynaklı.

tırtıklı

En sevdiğim şekil.
Cipsi de condomu da güzel olur.

sıcak hava seks ilişkisi

Sıcak havanın libidoyu tavan yaptırması olayıdır.
Bir şeyler oluyor hava ısınınca her yeri ısınıyor insanın.

antalya 5m migrosu görmüş yazar

Birazdan orada olacağimdan bana kahve ısmarlamak isteyen yazarlari beklerim.

onur air

Pegasusun tırnağı olamayacak firmadır. Uçaklari eski, havada giderken ışıklar yanıp yanıp sönüyor, sanki sigorta atmış gibi çat şeklinde sesler geliyordu çok şükür düşmeden indik. Kabin görevlileri ciddiyetten uzak, kabin gorevlilerinin ve boynunda onur air yazan baska birimlerde çalışan kişilerin bavullari yuzunden kabinde yer kalmamisti. Ayrica bu başka birimlerde çalişan insanlar surekli kalkarak insanlari rahatsiz ederen ucagin ön kisminda kabin gorevlileriyle muhabbet edip ayakta surekli bir seyler yediler bu kadar ciddiyetsizlik gormedim. Ucak koruge yanasmasina ragmen 1 saatlik rotari soylemiyorum bile.

bayramda regl olmak

Her an twtikte olmayi gerektiren şanssızlıktir üstelik debize havuza da giremezsin.