bugün

Ben bunu eski bir tiryaki olarak söylüyorum her insan sigara bırakabilir ! yeter ki neden bırakmak istediğini unutmasın yeter.

Alın elinize bir sigara yakın ve düşünmeye başlayın
bu iş nereye kadar gidecek doktur bırakmazsan ölürsün repliğini duymanız mı gerekiyor...hiç gerek yok bir tane neden bulmanız yeterli sağlık olabilir , para olabilir , sigaranın her hangi bir zararı ve bu zararı her sigara içmek isteyisinizde hatırlayın zaten bırakmak isteyen insan bırakır sadece istesin..
dün öğle yemeğinden sonra bıraktım. 2 gibi, bak kaç saat oldu. sürekli derin nefesler alıyorum. koyun kuzu sayıyorum, herhalde bir damacana su içtim. yemeğe de saldırmak istemiyorum, hadi hayırlısı. sigara içmeyen için nalet bir şey de içen için bir ihtiyaç. çişini kaç saat tutabilirsin?! ona göre yargıla... neyse, ölmek var dönmek yok. yine de açık kapı bırakıyorum assdaf.

hattı bile var.
içinde bulunduğum eylem. bir defada bırakılmıyor kardeşim meret. her aklına geldiğinde bırakıyorsun resmen, ne pis bir durummuş. 4 gün oldu, yavaş yavaş kolaylaşsa da o yemeklerden sonrası yok mu... çok fena, orayı da aştım mı tamamdır heralde.
benim kendimden ve etrafımdan gördüğüme göre olmayan eylemdir. sigara bırakana rastlamadım. (ara verenler hariç)
Sigarayi birakmanin en garantili yolu birgun esrr icin tiksinirsiniz dumanindan etkili bir yoldur.
kesinlikle kafada bitirilmesi gereken eylemdir, ama şöyle bişey de var kendii hazır hissetmen lazım.
637373838.denememe an itibariyle başladım.
Kazanacağım kazanmak için savaşacağım ama netice ne olursa olsun kendi gönlümde hep kazandım hep şampiyon oldum ve öyle kalacağım.
Allah yardımcım olsun.
Babamın kalp krizi geçirmesinden sonra başarabildiği mevzu. Geçen hafta cumartesi kriz geçirdi, üç gün yoğun bakımda yattı. Şimdi ağzına sigara sürmüyor ama bağımlılığının boyutunu söylemek için örnek vermek istiyorum.

Az önce çay tabağı gördü ve küllük ne arıyor burada dedi. Bu adam bile sigarayı bıraktıysa biz her türlü.

Ben de bıraktım zaten neys.
bırakanlardan bir yöntem, bir yol göstericilik istediğim eylemdir. anama sigarayı bıraktırmam gerek sözlük!
kendisi istemediği sürece bırakamaz.
benim için bırakma eşiği, 3 yaşındaki yeğenimi sigara paketimle oynarken görmemdi.
o paketi çöpe attım 2 yıl geçti hala içmiyorum.
bir bagimliginin sigaradan kurtulma durumudur.

sevgili yazarlar babam 2. kalp krizini gecirdi iki gun yogun bakimda yatti ve cok sukur atlatti. ama gunde iki paketten fazla sigara iciyor. kendisinin bu sigara birakma surecini kolay atlatmasi, bizimse bu sinir krizi gecirmeden ona destek olmamiz icin sigara birakmaya yonelik denenmis ve ise yarayan yontemleriniz onerileriniz varsa mesaj kutuma sizleri beklerim.
ilerde olur da bırakmak isterim ve zorlanırım diye başlamıyorum.
Arkadaşa plaket bir de 1 küçük altın.
Aslında sigarayı bırakmak imkansız değildir. En çokta Yemeklerden sonra dişini sıkmak gerek.
Yada azaltmak en iyisidir.
hayatım boyunca hiç sigara içmedim. içmeyi de düşünmüyorum. sağlık, temizlik açısından çok zararlı. en önemlisi sağlık tabi ama üstünüze sinen koku, dişlerdeki lekeler. yazarken bile içim kalktı.
tam da şuan yaptığımdır. son sigarayı içtim, nikotin sakızımı aldım çıkıyorum.
10 yıl oldu.

bende her gün tam şuan iyi giderdi diyorum. ama içmiyorum. içmeye nasıl alıştıysan içmemeye de öyle alışıyorsun. hala deli gibi içmek istiyorum ama içmiyorum. içmeyeceğim. bu illet böyle bir şey işte.
Niye ki? Ne güzel arada bir tüttürüyoruz işte.
3. Güne girdim. Nikotin sakızı yardımıyla çok rahat bir süreç geçiriyorum. 3 ay kullanıp sigaradan kopunca sakızdan da kultulmayı planlıyorum. Bırakmak isteyenlere tavsiye ederim. Nikotin şeyleri çok iyi.
alo 171. bende nikotin sakızına başlamak istiyorum. hemen gidip nereden alabileceğime bakayım.
30 sene içtim 3 aydır içmiyorum. ilk 15 gün zor.
En iyisi hiç başlamamak.
Ben bıraktıysam herkes bırakır.en az bir buçuk paket içiyordum.
Nikotin sakızı her eczanede var.
Çok stres yapınca işe yarıyor.
Yıllar var ki sigara dumanı (değil canımı istetmek) midemi bulandırmamıştı. Artık midem bulanıyor ve üzerime sinen duman kokusundan tiksiniyorum. Mükemmel bir duyguymuş. Bırakmak isteyen kardeşleri mesaj kutuma beklerim.
6 aylık süre neredeyse tamamlandı. Nikotin bandı ile başladığım bu serüven bantsız ve sigarasız 6 ay boyunca yürüdü. Hala canım istiyor ara ara. Bu krizler iki üç günde 1 defa olarak geliyor birkaç dakika darlayıp gidiyor. Süreç sonunda kendimi kobay olarak kullanmaya karar aldım. Canım ne zaman isterse bir uygulamadan işaret koyacağım. ilerleyen zamanlarda sigara isteğinde ne gibi bir değişiklik olmuş hep birlikte gözlemleyeceğiz. Böylece bırakmak isteyenlere rehberlik etmiş olacağım. Mentalite şu. Her saat başı mı canım istesin yoksa birkaç günde bir mi? Eğer bu atakları atlatmazsanız her saat canınız isteyecek ve yeniden pis bir bağımlıya dönüşeceksiniz.
doğumgünümde bırakmıştım benim de 6 ay olmuştur. bu süreçte destek falan almadım bıçak gibi kestim attım. sadece 2 sefer nargile içtim onuda arkadaşlarla buluştuğumda böyle giderse şimdilik sıkıntım yok. he bide her gece 4-5 gibi alet mermi gibi uyanıyorum sordum daha önce bırakanlara kafasına soğuk su dök zamanla geçer diyolar deneyeceğim.
güncel Önemli Başlıklar