bugün

son açtığı 389 başlıktan anladığım kadarıyla mâlum olay üzerinden ekmek çıkarmaya çalışan yazar.

anladık artık başlık açma, lütfen.

11.nesil yazar.

edit : charlotte'ı kendisinden bile daha iyi savunan yazar, ne hikmetse. bilemedim.
amlılara para yedirmem zoruna giden, sözlükteki kezolara sarkıp meriçlik yapan çapsız, fakir, kıskanç yazar.

edit: yatalak dedeyle olan ilişkime sinirlenip telefon numaramı istiyor, vermeyince korkak diyor.
(bkz: bunu alın dışarı bunu).
Moderatorler tarafından cevabı verilecek yigittir.
bana da küfretmiş amk um. kimsin lan sen.
Gayliği yaşatma Ve kalkındırma derneği Virali.
5 dakika entrylerini okursanız tüm kadınlardan soğuyabilirsiniz.
psikoloji okuyor galiba.
şu sıralar kadın psikolojisi üzerine tez hazırlıyor sanırım zira entrylerini birleştirdiğimizde ortaya hatrısayılır teoriler çıkıyor.
Kadın galiba. Bu kadar iyi analiz edip kelimelere dökemezdi başka türlü. Copy-paste yapıyorsa bilemem tabi.
tahmini yüksek tazminatlı,yüksek nafakalı zorlu bir boşanma süreci yaşamış 35 yaşlarında devlet memuru abimiz. öğretici paylaşımların sahibi.

bu kadar tecrübe yaşanmadan kolay elde edilmemiştir.
Sen iyi değilsin.
“sherlockhomeless” olur bu yakında tekmeyi yiyip.
Nickinin hakkını verdiğini düşündüğüm yazar.
kırmızı hapı tazeledim.
sözlüğün en güzel nicklerinden biri.
yakın zamanda bir kadınla ciddi sorun yaşadığını düşündüğüm yazar.
kadın değilim, hiçbir kadınla da ciddi sorunlar yaşamadım. Beni analiz edebilecek kadar zeki değilsiniz bu nedenle susun.
küfürsüz entry giremeyen yazar! adam harbi küfürsüz entry giremiyor entrylerine bakıyorum bir yerde ya evlat ya da mabadla ilgili küfürler var.

allah kurtarsın bu güzel kardeşimizi.

(bkz: sözlüğü forum gibi kullanan yazar)
uzun bir süre çaylak kalması istenen terbiyesiz, küfürbaz yazar.

Böylece yazarlara küfür etmemeyi öğrenir, öğrenmezse de yine öğretiriz.
çaylak olduğunu yeni öğrendiğim, yazar olmayı haketmeyen insandır.

(#41056034)