bugün

entry'ler (493)

mutluluğu tercih etmeyip mutsuzluktan dem vurmak

Oyundan kalkmak isterken kağıtlar dağıtılıyor ve öyle oluyor bazen. (bkz: onyedi)

tegv

üniversite yıllarımda birçok vakıfta gönüllü olarak çalıştım. hiçbiri tegv kadar iz bırakmadı bende. orada öğretmenlik yaptığım yavrucaklar şimdi neler yapıyorlar çok merak ediyorum. güzel sarı saçlı fatma, aslında her soruya en güzel cevapları veren ama çok çekinen ay parçası aydan, büyümüş de küçülmüş bıçkın çocuk süleyman, bir sayfanın onda birine resim çizebilen bir türlü büyük çizemediği için dertlenen ufacık abdurrahim. sanıyorum sınıf öğretmenliği de çok güzel bir şeydir.

hasan hüseyin özkan

Rıza bey apartmanının müteahhidi. Unutulmasın.

iphone 12 nin 23 bin tl olması

Amerika’da iphone kullanmak maaşlı olmanın göstergesidir büyük ihtimalle. Biz de prestij meselesi. Paramız değersiz, iphone değerli değil.

üniversiteye kızlar cinsellik yaşamak için gidiyor

Üniversiteli kızların cinsellik yaşama yaşı çoktan geldiğinden olmasın bu.

tahammülü zor olan şeyler

Yanlış anlaşılmak.

dua etmek

Allah benimle konuşmuyor; ben onunla konuşuyorum.

ay ben yumurta bile kıramam diyen kadın

sonra yumurtayı köpük haline getirip trileçe yapacak.

her 100 kızdan 37 si estetikli

Her 100 erkekten en az 37 si çok çirkin.

çanakkale şehitleri kemalist değil müslümandı

O zamanlar müslümanlar kemalistti.

kadınların gerçek yüzü

Kadınlar da sekse düşkündür. Kadınlar da parayı sever. Kadınlar da gücü sever. insanız yani.

üniversiteye başlayınca evrim geçiren kız

Üniversite dönemi evrim geçirmek için en uygun ve en doğru zaman dilimidir. Evrim geçirmeyen geçirmediğine üzülsün.

30 yaşına gelip hala ailesiyle yaşayan erkek

sevişecek bir evi olsun yeter.

hiç sevgilisi olmamış 21 yaş üstü erkekler

ilk sevgilisi ilk aşkı olur da onunla evlenirse çok şanslı.

lütufsuz yaz

göksel; hüzünlü, tatlı ruhlu göksel.bu yeni single yaza çıkmamış gibi , lütufsuzca hüznü, sıkışıklığı, kışı bırakıyor insanın içine . özlüyorum neyi kimi belli değil” demiş. “eksik bir şey var “ı dinlerken “bak çayım, sigaram her şeyim tamam” diyor da yine de eksik bir şeyi anlatıyor ya onu hatırladım dinlerken. Çok vurucu. sözler güzel, gökselin şarkıya kattığı çaresizlik güzel. Çok beğendim çok.

türk kızına para yediren erkek

Para yedirdiğini düşünüyorsa fakirdir.

15 yaş büyük bir kadından hoşlanmak

Her kadının en güzel olduğu yaş farklıdır. En güzel yaşa denk gelindiğini farz ettim.

breaking bad

“Say my name” en kral bölümü bence.

ölmek arzusu

“Ne sabahı göreyim, ne sabah görüneyim;
Gündüzler size kalsın, verin karanlıkları!
Islak bir yorgan gibi, sımsıkı bürüneyim;
Örtün, üstüme örtün, serin karanlıkları.”
NFK

can yücel

“hayatta ben en çok babamı sevdim” ve “sevgi duvarı” çok iyi şair demek için yeterli bence.