bugün

entry'ler (38)

7 milyon oldu enes abim

Tebrikler o zaman enes abine logan paul ile başarılı video/videolar çıkartacağına inanıyorum.

uludağ sözlük sahur buddy aranıyor ilanları

Sahur buddy ne oluyor? Sahurdan önce kahvaltılık hazırlayıp uyandıran kişi sanırım ya da ben safım.

gece

insan huzur buluyor, hele doğada iseniz tadından yenmez.

anto

Dün üye oldum, ilk olarak bu yaara denk geldim maşşalahınız var hocam. Yazılarınız şaheser

bot

3 harf ancak farklı anlamları var ayakkabı olsun deniz aracı olsun oyun içi olsun..

izmir de lisede izmir marşını okutmayan müdür

Kesinlikle dış mihrakların oyunudur, yoksa güzel ülkemizde sorunu olmayan akp nin o kadar yaptığı türkiyede böyle şeylerin görülmesi normal değildir,

insanların Atatürk’e saygısı gittikçe azalıyor youtube da saçma salak videolar izleyip destek çıkıyorlar sonumuz hayrola.

sherlockholmesss

Nickinin hakkını verdiğini düşündüğüm yazar.

gecenin karikatürü

Karikatür arasamda mizahsal bulamadım hepsi trabzonla yada insanlarıyla ilgili sanki yapılış amacı trabzonlu insanlar..

huseyin c

Kemalist bi abimiz, yazdıklarını severek okuyorum.

hakusbenk

Biraz eksiledik kısura bakmazsın umarım.

arabeskkadin

Saygılar arabeskkadin, entrylerimi ziyaret eden ilk yazarsın ilkim olarak seni unutmayacağım.

yaşamak nasıl bir duygu

Ölmek değilde nasıl yaşanıyor ? Yaşadığınızı nasıl hissediyorsunuz bilakis ben hiç hissedemiyorum.

ölmek nasıl bir duygu

Daha önce kalbim durdu beyin hasarım yok yani bi süre beynime kan gitmedi ölmek sayılır mı bilemem ama o süre zarfında uyuyup uyanmış gibi oldum hiçbir şey yoktu yani kapanıyorsunuz ve ötesi yok.

sivrisinek öldürme teknikleri

Oda spreyi ile cehennem ateşi yaşatmak yerine biraz daha insancıl olup, sinek öldüreceği zımbırtısından alırsınız kolay temin edilebilir ve etkili çözüm. Ancak silleyi vurduktan sonra sineğin nereye uçtuğunu göremeyebilirsiniz buda huzursuzluk yaratabilir.

boycott

Bütün gün anime izleyen ve japon erkeklerinin altına yatmak isteyen bi kısmı imam hatipli olan varlıkların prim verdiği grupçuk.

ramazan ayında sıvı tüketimi

Demlik demlik çay ile giderilen ihtiyaç.

sivrisinek öldürme teknikleri

Oda spreyi alınır sineğin kafası güzel olup yere düşene kadar üstüne sıkılır, bonzai içen gençler gibi kafası uçunca çakmak çakılır ve son bir bakış atılır.

hava karanlıkken oruca başlayan salak

yiyin için, fakat şafağın beyaz ipliğini (gecenin) siyah ipliğinden seçinceye (tan yerinin beyaz bir iplik gibi ağardığını görünceye) kadar.

Bakara sure 187

hayvan olsaydınız hangi hayvan olurdunuz

Göçmen kuşlardan biri olur diyar diyar gezerdim.

gün geçtikçe azalan şeyler

Benim bu ülkeye ve insanları olan inancım.