bugün

ozan çolakoğlu'nun albümünde gülşen'in seslendirdiği, tabiri caizse hastası olduğum, sigaraları uç uca eklediğim, bazı fotoğrafları slayt yapıp eşliğinde dinlediğim şarkı. kıpırdaklı olması bunları yapmama engel olmadı, arkadaş şarkı benim içime oturdu.

"...gel sarıla sarıla uyut ya da uyutma.
seyre dursun aşk!
sevişe, sevişe konuş sakın ha susma.
yar ya beni öldür ya da beni belalın say."
popüler kültürün en piyasa şarkı tarzında gibi duran ama tam aksine çok çok başarılı bir şarkı bu.
gülşen'e de ozan çolakoğlu'na da helal olsun.
Cafelerde zaman zaman duyduğum, benim hoşuma gitmiş şarkı.

Nakarat kısmı gayet güzel bence.
nasıl güzel bir şarkıdır böyle, gülşen ismine aldanmayıp önyargısız günde 1000 kere dinlenilesidir. arabada dinleyince bir anda içeriyi modifiye şahin havası kaplar, o yüzden mümkünse camlar kapalı bir şekilde kendi içimizde yaşanmalı olan şarkıdır.
tekrar tekrar dinlediğinizde bile sıkmayan boğmayan gülşen'in seslendirdiği harika bir parça.

beni belalın say.
sesini de kendisini de pek bir beğenip sevdiğim gülşen' in son şarkısı. çok beğendim, şarkı şahane. gün içinde defalrca kez dinleyip de bıkılmayan cinsten ama klip çok saçma arkadaş. bu şarkıya bambaşka bir klip olabilirdi.
enteresan bir klibe sahip gülşen şarkısı. öyle ki klipte ozan çolakoğluyla birlikte bağlı olduğu kelepçe sürekli kol değiştiriyor. sanki kelepçe değil de bilezik mübarek. onun dışında cidden vurucu bir şarkı gülşen bu işi çözmüş diyor insan dinleyince.

http://www.youtube.com/watch?v=6k59p7Gccr4
bu aralar bıkmadan dinlediğim şarkı.garip bir hüzün aynı anda içime kıpırtı veren şarkı.
dinlerken araba kullanılmaması gereken şarkılardan. istemsizce vites attırıp, bilinçsizce gaza basıp tekrar tekrar dinletiyor. bu şarkı için biraz fazla tur atıyorum, yol uzatıyorum.
seyre dursun aşk kısmı ergenlerce facebook duvarlarını süsleyecek cinsten olması beni üzen gayet hoş, dinlenesi gülşen şarkısı.
bu gece kaç kere dinlediğimi sayamadığım, şukela şarkı.

o baslar, o tizler, o aranje..sandalyede oturarak dans ediyorum ya la resmen!
--spoiler--
geeeel sarıla sarıla uyutt
ya da uyutmaa *
seyre dursun aşk
sevişe sevişe konuuuş
sakın ha susma
yaaaaaaaar
ya beni öldür ya daaaaa
beni belalııınnn sayyyy

--spoiler--

tövbe bismillah adamın abdestini bozduracak şarkıdır. yirim.
en güzel şarkısıdır gülşenimin.
ilkin seyfi dursun aşk diye okuduğum şarkıdır.

(bkz: dikkat hatası).
gayet güzel dinlenilesi bir şarkı.
hiç tarzım olmamasına rağmen bayıldığım şarkı, duygular o kadar yoğun, samimi ve gerçekçi. garip bir şekilde sana değer etkisi yaratıyor.
gülşen'e sempatimi arttıran şarkıdır. şarkıya duygusunu o kadar güzel aktarıyorki tarif edilemez.
(bkz: beni helalin say)
dinlerken " gülşen gene yanıyor. " diye düşünmeme sebep olmuş, bir hayli havaya sokan, eğlenceli yaz şarkısı. sesini beğenirim o ayrı.
(bkz: sevişe dedi)
ozan çolakoğlu şarkısı. hiç dinlemediğim bi müzik tarzı olmasına rağmen kurtulamadım şu şarkıdan kafamdan gitmiyo bi türlü. bi doz doors bi doz gülşen dinler oldum beynim yanıcak.
gülşen denen hatunu bana dinletmiş olan keyifli şarkı. *
ozan çolakoğlu'nun katkısı büyük tabi şarkıda ki..
şarkının güzel kısmı:

"gel sarıla sarıla uyut ya da uyutma.
seyre dursun aşk!
sevişe, sevişe konuş sakın susma."

http://www.youtube.com/watch?v=kjQ6bJmxk1M
gülşen in son albümü beni durdursan mı da hakettiği düzenlemeyle yani akustik haliyle layığını bulmuş şarkı.
offf diyorum sadece gülşen sana

http://www.youtube.com/watch?v=M4AHG0XPDNU
bugüne kadar beni kendisinden bıktırmamış tek türkçe pop müzik şarkısıdır. o kadar güzel, o kadar anlamlı.
Başlık yüzünden aklıma takılan şarkı, hiç de sevmem.