entry'ler (771)

turist ömer uzay yolunda

Her izlemede nasıl bu kadar manyak fikirler üretiliyor diye kös kös düşündürendir .sebepsiz güldürür.

avustralya denince akla gelenler

Miranda kerr.

kurt seyit ve şura

Seyit in anasını babasını anladımda osmanla ,balerin kıza ne demeli .petro nun piÇliklerinden bahsetmeyeyim şimdi.

sivilceden kurtulma yolları

Zoretanin,rouccutane

hayata dair iç burkan detaylar

gezip tozacak sevgilinin olmaması.

türkiye deki ingilizce eğitimi

Bir şey umulmaması gereken eğitimdir.

herşeyden sıkılıp yurt dışına taşınmak isteyen tip

He de geÇ.

ateist insanların bilgili olduğu gerçeği

SaÇma sapan bilgiler ne zamandan beri gerÇek diye kakalanıuor bu sözlükte diye bir Çıkış yapmaya iten önerme.

flappy bird

Hadi kuşu geÇtim o sütunlar niye dipdipe ağzına ş*Çtığımın tasarımcısı.

okan bayülgen

Sevsek mi sevmesek mi bilemediğim mahluk.boşlukta izlenir .

yazarların bulmayı istediği şeyler

Para basma makinası.

kelime haznesi

Kişinin zeka ve kültür seviyesini anlayabileceğiniz hazner.günlük hayatta ne kadar az kelime kullandığımıza bakarsak cahilliğimizi görürüz zaten. (bkz: eğitim şart).

barış manço

Allah rahmet eylesin büyük adam.senin gibilerden yok bu devirde.

hoşlanılan kıza sessizce yaklaşıp fısıldanacak söz

Niye bana pas vermiyon zalımın gızı.

kısa saçlı erkek vs uzun saçlı erkek

Kafa şekli düzgünse kısa,saÇı ahenkliyse uzun. (bkz: ben bilmem kızlar öyle dedi)

uzun kollu hırka giyen kız

Dar t-shirt giydiğinde göbeği ortaya Çıkacağından kamufle amaÇlı kullanılan cekettir o.

hem zeki hem güzel hem karakterli

Yok artık. Bunlar ilk etapta salak da götünebilirler aman dikkat zekaları ayrıntıda gizli (bkz: kumda yürüyüp izini belli etmeyen zeyna).

ideal sevgili

Dırdır yapmayan, güzel,bakımlı,hanım hanımcık,kendine güvenen bağyanlara kapılar aÇıktır.

ben küçükken sarışınmışım

insanların iÇten iÇe nasılda sarışın manyağı olduğunu gösteren mantıksız durum. (bkz: he de geÇÇ).

kızların en çekici olduğu anlar

Harıl harıl ders çalışırken,hızlı hızlı yürürken,dobra dobra konuşurken, (bkz: ikilemelerin gücü)