bugün

sanılanın aksine bir boka benzemez. en güzel tatil bir kaç erkek arkadaşın birlikte gittiği tatildir. tatilde insan rahat etmek, eğlenmek, çapkınlık yapmak ister. mızmız bir karıyı çekmek vakit kaybıdır.
(bkz: free sex)
sevgilisinin ısrarıyla giden bir evli erkek için, yakalanma korkusu ve panikle geçen, yüksek adrenalinli bir zaman dilimi.
her erkeğin hayalidir. şu anda hayal kurmakla yetiniyorum.
kesinlikle özenilen heves edinilen bir duygudur.
uğruna üniversitemin ilk yılında manavda 1 hafta yük indirdiğimdir. bildiğin eşşeklikmiş yani.
bir memur çocuğu için çok zor bir şeydir. hep lisede arkadaşlarımdan dinleyip hayalini kurardım lan. aslında çok basitti iki aşamadan oluşuyordu. biri sevgili bulmak diğeri ise bi sürü paranın olmasıydı. yani sevgili ve para olsa her şey hallolacaktı ve lise hayatım da yaşadığım anı olarak buraya gururla entry girecektim, olmadı sözlük, olmadı bu sefer güldürmedi.
ön balayı.
Eğlenceli olduğunu tahmin ettiğim eylemdir. Bu yaz planlıyorum bu tarz birşeyi ama mekan konusunda pek net fikrim yok tecrübeli arkadaşların bana ulaşması çok şükela olur.
Eglenceli olabilir.

Fakirler bilmez.

(bkz: ben)
Günün verdiği yorgunlukla akşamüstü esen bir yerde hamakta kucak kucağa uyuyakalmak gibi mi?

Aktivite.
Özlediğimdir. En eğlenceli, en mutlu, en gidilesi tatildir. O kadar güzel geçerki diğer insanların renksiz hayatlarına acımaya falan başlarsınız.
Sevgiliyi bulduk tatili kaldı amk. Bi olsun bi gelsin ben onu nerelere götürürüm var ya.
öğrenciyken 2 haftalık tatil için 1 yıl boyunca çulsuz, fakir ve otlakçı olarak gezinmeme neden olmuş eylemdi. Öyle bir girmişti ki bana.
Tatil kısmı ise türk kızından normalde ne bekliyorsunuz da tatil de ne olacak, en iyisi tek gidip turist düdüklemeye çalışmaktır.
sexgiliyle tatile gitmektir. iyi okuyun .
Olabilir ama sağlam geçirirler ev arsa satmak lazım.
arkadaşla tatile gitmek istedik, iki erkek diye almadılar, neymiş yanımızda sevgilimiz olması lazımmış. buda böyle içime oturan bir anıdır.

sevgilinizle tatilemi gideceksiniz ? uçak biletini, konaklama parasını, alacağınız hediyeleri düşünün, tüm ihale size kalmıştır. şimdi yiyiyorsa gidin.
Keyiflidir , güzel anılar biriktirmeniZe neden olur.
Not: gerçekten seven kız sizi kitlemez merak etmeyin.
Seneye yaza kadar sevgilim olursa olabilir denilen hadise.
hayatımda 2 kere 2 farklı kişiyle gittiğimdir.
ikisinlede tatilin 3. günü ayrılmışlığım vardır buda böyle bir anım işte.
aman siz siz olun yapmayın dostlar bok gibi bir şey lan her gün bir rus bir ingiliz varken bütün 1 haftayı aynı kişiyle geçirmek niye mk.

bu arada tek başıma gitsem abaza gibi ortalarda gezinirim mk ne zaman bir hatunla gitsem bar da herkes beni kesiyor ayar oluyorum ayar.

ah ulan marmaris bekle beni seneye tek gelicem amına koyucam ulan heheheehe şimdiden özledim seni barlar sokağındaki 3 shoots ı 10 liraya satan tekilacı abla(cok seksidir he).
(bkz: wowowow haram)
ekşiden ve uludağdan bir dolu entry okudum tatile çıkmadan önce. lan sanki tatile değil de korku filmine gidiyorsunuz amk!
birisi yazmış 'seks, uyku beklerken; sürekli o kıza baktın bu kıza baktın dırdırı ve trip'
bir başkası yazmış 'güneşten yanık sırtlar ve triptir'
bir diğeri 'bir süre sonra konuşacak bir şey bulamazsınız. sıkılırsınız. kitabınızı mutlaka alın'

yahu arkadaş sıkılacağın adamla/kadınla ne diye berabersin? bir de tatile gidiyorsun. mal mısın amk?

gerçekten iyi anlaşılan, aynı kafada olunan sevgili ile yapılırsa dünyanın en süper tatilidir. istediğiniz saatte uyur, istediğiniz saatte uyanırsınız. canınızın istediği gibi gezer, istediğinizi yer, sarmaş dolaş bir tatil yaparsınız. hayatınızın en huzurlu, en güzel tatillerinden biri olacağı garantidir.
risktir ; dış güzelliğe önem veriyorsanız ;

adana'ya giderseniz " iyi ki bunu sevmişim " diyebilirsiniz.
batıya giderseniz " bunu mu sevmişim " diyebilirsiniz.
Her kış yapilan planlar arasindadir.
Bahar aylarinda ayrilik ile rafa kaldirilir.
huzura, anıya, sevgiye doyamadığın zaman dilimi olsa gerek. ne güzel gelirdi şimdi.