ne zaman mangal yapıp yapmayacağını kimseye sormayacak olan kişi. ne ulan dürzüler siz oruç tutunca millet aç mı kalsın?
Tesadüf aşk adlı şarkısıyla gözümde dibe vurmuş sanatçımsı.

Yetmiyor zaman, aman aman gibi sözlerle sezen aksu çakması olmaktan daha ileri gidemediğini veya bundan rahatsızlık hissetmediğini ispatlamıştır. Türkiye çapında reklamı yapılan sanatçıların daha önce yazılmış sözleri yine yazmak/çalmak konusunda daha hassas davranış göstereceğini sanıyoruz. Kalitesi de, ciddiyeti de bu düzeyde olur zannediyoruz. Halbuki birileri bir defalığına ünlü yapıldıktan (olduktan değil) sonra mahalle kahvesindekilerin gündelik eğlencesine yazabileceği sözler/çalıntılarla orijinallikten uzak ve sanat eseri olmaktan zınhar uzak şarkılar yapıyorlar. Nasılsa kendilerini ispatlama en iyisini yazma gibi bir amaçları yok. En boktan şarkılar da sırf bir patron eskiden o ünlü yapılsın demiş diye kral tv de bir numara ile on arasında yerini alacaktır.
evlenmiş.

hamiş: bu da mı kezban çıktı. senelerce aşk yaşayıp evlenmediği adamdan ayrıldıktan 6 ay sonra, karşısına çıkan ilk adamla evlendi. afferin sana.
30 yaşında genç gitaristi ile evlenen şarkıcı. vallahi şaşırdım. 18 yıllık ilişkiden sonra zart diye kalk sen evlen hem de çıtır biri ile. yahu biz yaşadığımız kıyrıtık ilişkiden sonra hayata küsüyoruz bu insanlar nasıl bağırlarına taş basıyor ulan!
Evlenmesini normal karsiladigim sanatci. 18 yil bir ayiyi besle, sonra gelsin seni aldatsin, uzerine terketsin. 18 yilda bir erkegi taniyamamisim bir 18'i daha kaldiramam deyip evlenmistir, cok da iyi etmistir.
gittikçe taşlaşıyor, durduramıyoruz.
Keşke daha önce demir demirkanı sepetleseydi, adam da sapık mıdır nedir sertab'ı bıraktı daha yaşlı olanı ile sevgili oldu, nine seviyorsa demek.

Sertab bebeğim bırak bu işleri bari bir bebek yap, inşallah menapoza falan girmemişindir bu itle kopukla zaman kaybederken, bir bebek sana çok iyi gelecek, umarım olur ya.
Yakından o kadar samimi ve içten olmayan sanatçıdır.

Fırsatını bulduğunda (ya da parası az geldiğinde) laf çarpmayı çok seven bir insandır.
söz şarkısı why this kolaveri diden alıntı olduğunu duymayan kalmamıştır artık herhalde.

az önce denk geldim, gelmez olaydım lanetler eşliğinde kapadım.

demek artık kimse özgün bir şarkı yapamayacak duruma gelmiş, sanatçılarımızın, senaristlerimizin hayal gücü ve yaratıcılık dimağları kurumuş.
Okurken zorlandim
(bkz: sertab).
rüya şarkısını yorumlayışı usta yorumu ve güçlü sesinin kanıtı olan sanatçı.
Sesini duyduğum an tüylerim diken diken oldu. Şu an beyaz show da yalnızlık senfonisi ni söylüyor. Efsane.
Beyaz showa çıplak ayak çıkan kadın. Yazık üzüldüm. Evet.
Sisirilen ne amk kari yorovizyonda birinci oldu.
Neden ayakkabılarını çıkardı ki bu şimdi diye düşündüğüm insan.
Yalnızlık senfonisini en iyi söyleyen kadın vokaldir. Nokta.
görsel
türkiyenin en iyi kadın sesi bence.

https://www.youtube.com/watch?v=H-tsqQPwivs
beyaz sovda gereginden fazlaca maruz kaldigim pek sevdigim sanatci. severim ama herseyin de siniri var canim. diger konuklar tirt diye sertabi millete dayadilar resmen.
zesan aksu iteklemesi yandaş.
kaliteli insan her şeyden önce. yani bana bu izlenimi veriyor. türk pop müziği'nde özel bir yeri var bence. bu tarz kadınların korunması, teşvik edilmesi gerekiyor ama gelgelelim ki kadını üzdüler.

böyle magazin olaylarıyla ilgilenmem ama aleme ibret olsun diye o demir demirkan pezevengini şöyle ulu orta bir dövmek lazımdı.
Kirik kalpler albumunu cikarmis sanatci. Album son donem pop albumlerine gore gayet guzel. Resmen kullerinden dogmus.
yarın akşamki harbiye açıkhava konserine gelecek kızlar favlasın.
"lal" albümü kariyerinin en iyisidir bana göre.
Sesi çok güzel şarkıları çok güzel ve çok kaliteli. lakin sırf levent yüksel için sevmiyorum onu. bu kadar saf, güzel seven bi adama bu yapılır mı ya. zaten levent yüksele tercih ettiği adam da terk etti sertap ereneri. tekrar evlendi sertap ama.