16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçında olayların fitilini ateşleyen hakemdir.
orta hakem olmak istemiş ama olamamış bir ruh hali vardı dün maçta.
bir pozisyonda 'gelin burda taç olmuştu eskiden' diye bir karar verdi, olaylar büyüdü. taç da taç olsa neyse.
aynı serkan çınar 3 dakika önce muslera kornerden topu içeri çekince göremedi ne hikmetse.
bir daha maç verilmemesi gereken hakemdir artık.
dün geceki yönetim tarafsız bir yönetim değildi çünki.
tetikçi.

(#17561452)
Olaylı gs maçında yan hakem iken şimdi ibb maçında orta hakem olarak görev almış neticede yine sıçmıştır.
açık olarak federasyonun galatasaray'a maçı kaybettirmek koduyla yolladığı hakemdir.

insan bu derece emek hırsızı olmaz...

adamın kastının olduğunu galatasaray'ın her hızlı atağında eften püften faullerle durdurup olmayan ele penaltı verdiğinden anlayabilsiniz

küfür etmemek için zor tutuyorum.
galatasaray orduspor maçını delikanlı gibi yönetmekte olan hakemdir.

taca bile böğüren taraftarları memnun etmesi beklenemez. adamlar kendi evlerinde 2-0 yenik durumdalar. çıldırmışlar ve saracak yer arıyorlar. net.
bu akşamki maçı, ota boka ıslık çalan, üstünü başını yırtan ergen seyircinin etkisine rağmen aslanlar gibi yönetmektedir.

ikinci yarı eyyamdan uzak durursa kahraman olur.
maçın anasını bellemiş hakemimsi. o kartları babasından miras sanırım kullanmaya niyeti yok. maçı kesmek için birebir kendileri. gitsin ormanda odun kessin. net.
bu galatasaray taraftarları beşiktaşlı olsalardı naparlardı acaba sorusunu sordurmuş hakem kişisi. bariz bir hatası yoktur.
çingenelerin bok attığı hakem!

tabi penaltıyı vermeseydi adamın dibi olacaktı.
Fatih terim'i tribüne gönderen hakemdir. Düşman mı anlamadım ki?
http://youtu.be/79Kin3uK_tc
ben çok uzun süredir bir maçın bu derece amına koyabilen bir hakem görmemiştim.

tanım olarak hakem diyicem ama gönül razı değil.

alanında teksin yavrum, daha iyisi yapılana kadar en iyisi sensin.
fatih terim, hasan şaş ve ümit davala'yı tribune göndererek galatasaray kulübesinde antrenör bırakmayan hakemdir.
(bkz: 25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı)
kimsenin unutmayacağı hakemdir.

bi de allah aşkına iki dakka bırakın bu işleri hala galatasaray yanlısı düdük çalmadığı için kötü olarak nitelendirildiği söyleniyor.

ayıptır valla billa ayıptır. o değilde fener kasımpaşa hakemi olaydı galatasaray bu kadar efor sarf etmezdi. aykutun dediği gibi bizim de istememiz gerekiyor demek ki. niye yorulsun aga benim topçum.
25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçında meşhur olmak için çabalayan hakem.

0-2 önde kapattığı ilk yarının ardından ikinci yarı içinde hissettiği 4 golden sonra nasıl bir gece geçireceği merak konusudur.
Galatasaray'a kurulan kumpas'ta görevlendirilen kişilerden sadece biri.
türkiye'nin en iyi hakemi... desem de inanmayın!
Bariz yoktur diyen piskin ve gevseklerin suratina tez zamanda drogba'ya gelen dirsekten bir tane gelmesini dilerim.

Gevsek olmayin beyler, once erkek olun. Besiktas formasina lolipoplar yakismaz.
galatasaray'lı futbolcuları rakip oyuncuya 5 metreden fazla yaklaştırmamaya yemin etmiş herhalde maçtan önce. yaklaşan olursa düdük. ya da çaykur ile anlaşması var durmadan sarı kart göstermesinin sebebi bu olabilir.

geçen seneden yemini vardı adamın galatasaraY'a rahat galibiyet kazandırmama adına. ama kendisine rağmen kazanıldı bu maç. şimdi o aldığı paraları helal yiyebilecek mi bunu düşünsün.
bu akşam Eskişehir deplasmanında Bursaspor u katleden, eyyamcı ve yetersiz düdük çalar. senin hakemliğine sokayım ben!
bak amın evladının maçı bitirdiği yere bak ulan adam 1'e 1 kalmış piç sami topu rastgele de vurmuyor bilinçli pas veriyor amcık. tüpçüye oy vermedik diye yakın bizi orospuçocukları yakın. bu arada ekran başında ben de itiraz ediyorum ban da sarı ver orospu çocuğuuuu.
Gözlerinde sorun var galiba akhisarlı adamın kafasına çarptı el çaldı. Türk hakemliği bitmiş. Evet.
adil oyun programına çıkıyor cüneyt çakır. maçlardan önce nasıl hazırlandığından bahsediyor. kendini nasıl geliştirdiğinden bahsediyor. bu kavak ne yapıyor acaba? ne yapıyorsun sen birader? biri de çıkıp bu kavağa as düdüğünü artık demedi ya.

ulan küfür edecem de neyse. yüz yüzeyken ederim.
Paralı asker. ama kimin askeri acaba. Dün umutu attığı pozisyona dünyanın başka bir yerinde bırak kart göstermeyi düdük bile çalmazlar.
dün akşam arkası rakibe dönerken çıktığı hava topunda faul yaptığına inandığı umut bulut a çıkardığı sarı karta rağmen son 5 dk ya kadar -uzatmalar ile- maçı 3-2 önde götüren galatasarayımıza son darbesini farklı bir ikilli mücadelede yine umut bulut a ikinci sarı kartını çıkartarak vurmuş olan hakemimsi. 88 de 10 kişi kaldıktan sonra o demoralizasyon ile maçı kaybettik.

bunların türk futbolundan temizlenmesi gerek, emek hırsızlığı resmen haram zıkkım olsun!