bugün

inci sözlük anaokulunun sahibi.

Ona göre yorumlamak lazım laflarını.
yazıp yazıp sildim. sen anla ergenlerden sorumlu baş danışman.
o saçındaki yağlar göbeğindeki yağları aşmış serkan sözlüğüde kendine cevirdin kuş beyinli lavuk seni. çoh sinirliyim gergedan daşşağı.
Serkan inci'nin çoğu akademisyen ve köşe yazarından daha somut ve sadra şifa argümanları var. Malum tayfa hazmedemiyor haliyle.
http://inciswf.com/anamabacima2.swf
inci sözlüğü inci sözlük yapan jenerasyondan beslenip aynı jenerasyonun jargonundan kendi ekmeğine yağ sürüp nemalanan ve bunu da kitaplaştırıp sanki her şeyi kendi yapmış gibi kendi reklamını yapan, oç'un önde gideni olduğu anlaşılınca da sözlükteki tüm iyi yazarların ve emekçilerin kellelerini koparıp yeni formata giden biatçı, gerici ve göt yalayıcı orospu evladının hasıdır.
bu adama saldıran salaktır..
dünya meselelerine aklı ermiyordur .net ...

burada söylemek istediğim şey,
bu adamın çok doğru söylediği değil.
dünyaya tek pencereden bakan algısı kıt kemalist ve gezicilerin saldırdığı adam. twitter'da kimsenin söyleyemediklerini söylüyor.
Ne tarafa çeksen o tarafa giden şahıs.

bir gün Kürtçü bir gün Tayyipçi bir gün kemalist bir gün ülkücü olabilir.
görsel
omurgasız omurga taşıyan. fırat çakıroğlu'nun tırnağı etmeyecek şahıs fırat çakıroğlu'nun naşı üzerinden şaka yapmaya çalışıyor. sen de bir gün öleceksin. gösterdiğin saygı kadar saygı göreceksin.
kendini inanılmaz bilgili sanan ama aslında hiçbir şey bilmeyen, bazı kesimlere hoş görünecem diye doğruları yanlış aktaran vasıfsız eleman. fazla takmayın kendi halinde takılsın.
tweeter ı da inci sözlük gibi kullanan troll.

--spoiler--
Her türlü saldırıyı sosyal medya ve internetten alan hükümet, bu konuda hala yeterli önlem almıyor.

Benim bu umursamazlığı aklım almıyor
--spoiler--

yasakcı zihniyet yalaması.
(bkz: katıksız mal)
Tam mal hemde.
görsel
kendisi hakkında ne söylesem boş.
internet girişimcisi görünümlü ak troll.
(img:#1227266)
Yakasında ki salyaları silmesi gereken internet girişigyhucisiskpağdda.
konuşma yeteneği kazanabilmiş hede.

her olaya bir laf üretmeler akıl yürütmeler falan. sanırsın fikir mühendisi.
tam bir mühendislik hatasıdır. dansözdür. sürekli atar, sallar. kendi halinde bırakın.
ilber Ortaylı'ya balon diyen su balonu.
https://twitter.com/srkni...status/796276071327006720

bunu yazerken bi baksaymış keşke hangi partiden girmiş diye.

hahahaha.

işte başkanlık sistemini savunan adamlardan birisi bu.bütün vekilleri trumpın vekili sanıyor.

edit:işte böyle silersin tivitini serkan inci efendi.
türkiye'ye mizah kültürünü ben getirdim diyebilecek kadar ruh hastası bir mal, abd senatosundaki herkesin başkanın milletvekili olduğunu sanacak kadar cahil bir çomardır. bizim zall'la yaptıkları sikindirik bir de teknoloji programları vardı bunların ama hala var mı bilmiyorum.
şu artistin birinci ile sosyal medya mıydı neydi programın oraya çıktığı günü hatırlıyorum.

inci sözlük internette fırtına gibi esiyordu. neredeyse her gün haberlere çıkma potansiyeli taşıyordu sözlük. internet ile haşır neşir olanlar biliyorlardı zaten.

yıldızlar geldi art arda. sosyal medyada hatırladığım kadarı ile maske takmamız sadece hepimiz biriz demek için demişti. maskenin tek sebebi buydu. fikirlere asla kurşun işlemezdi çünkü. hiçbirimizin ismi olmadığında sadece fikirlerimizin ve yaptıklarımızın önemi olduğundan başlarda kimse duramamıştı karşımızda.

ama serkan denen o çakma anarşist o maskeyi çıkardığı gün her şey değişti. artık inci sözlük yoktu. salak arkadaşı umut kullar ve serkan inci vardı. o sıra ismail hala gizli kutuydu. hatta rasat nick'ini alıp geldiğinde bile ne oluyoruz amk demişti herkes.

sonra olaylar gelişti. her gün bok attığımız liseliler gitti yerine ortaokullu bebeler geldi. ve bu amına kodumun malları bazı andavalları adam yaptı.

bir ülkede 7'den 70'e her yerde aynı mallık olur mu ? bunların üstleri de aynı kendileri de aynı bok. şöyle adamlara prim veriyorlar.

lan belki de ülkenin gerçek anlamda en anarşik oluşumu idi inci sözlük. zarar vermeden ince zeka ile internet aleminin amına koydular. ama gel gör ki egoist bir artist yüzünden anası sikildi güzel ortamın.
rektörlük seçimlerinin kaldırılmasını protesto etmek için toplanacak olan boğaziçi üniversitesi öğrencilerine "devlet sayesinde okuyorlar, terörist propagandası yapıyorlar. o halde 30 bin lira versinler okumak için." diyen şahsiyet. e serkan'cım o çocuklar o puanlar ile en baba özele tam burslu girer zaten, sen olayı çok yanlış anlamışsın.