bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rus atlet
    sırıkla atlama rekortmeni
    hala yanına yaklaşan olmamıştır.
    3 ... aabi
  2. 2.
    her dünya rekoruna para verildiği için, rekorunu santim santim geliştiren muhteşem atlet...
    4 ... cyranox
  3. 3.
    31.07.1994 tarihinde yaptğı 6.14 rekor derecesi ulaşılmaz gibi duran efsane.
    2 ... sweet dreams
  4. 4.
    dünyada sırıkla atlama dalındaki gelmiş geçmiş en iyi sporcusu olan, 2001 yılında atletizm hayatına nokta koyan, halen ukrayna olimpiyat komitesi ve ioc ukrayna temsilcisi olarak görev yapan efsane. ukrayna parlementosu donetsk şehrine dev bir heykelini dikmiştir.
    http://upload.wikimedia.o...ons/4/45/Serhij_Bubka.jpg
    ... serander
  5. 5.
    6 metreyi gecen ilk isimdir.
    ... anil teknik
  6. 6.
    küçükken futbolcu sandığım sırıkla atlama rekortmenidir.
    bir sırıkçı bu kadar mı ünlenir kardeşim.
    gülle atma dünya rekortmeni niye tanınmıyor.
    futbolcu sanmakta haklıyım bence.keşke futbolcu olsaymış.
    futbolcu olsa bu kadar yazarmıydım hakkında onu da bilmiyorum.
    ... kevin
  7. 7.
    her yeni rekor için ayrı para ödülü verildiği için rekorlarını 1 cm 1 cm arttıran rus çakalı, yoksa tek bir seferde eski rekorun 15cm üzerine çıkabilirdi. sempatik bir insan izlenimi bırakıyor.
    2 ... pulera
  8. 8.
    kendi kendisinin rekorunu kıran/egale eden adam.
    ... bilgistan
  9. 9.
    çocukluğumda bana sırıkla atlamak neymiş niye bu kadar zevkliymiş onu öğreten sporcudur. ondan sonra kimse gelmedi yerine. e be bubka, büyüdük akıllandık şimdi de ortalarda rekor kıran yok. az önce bir bayan bunu gerçekleştirdi ve yine senin parmağın olduğu iddia ediliyor. hayırlısı. gözlerimiz olimpiyatlarda...
    ... heros
  10. 10.
    Sırıkla yüksek atlamada açık havada ve salonda 35 dünya rekoru bulunan halen sırıkla yüksek atlamada 6,14 metreyle açık hava, 6,15 metreyle salon dünya rekorlarını elinde bulunduran rekortmen.
    3 ... linka