bugün

2 000 000 a yakin nufusa sahip, Ukrayna'nin guzel sehirlerinden birisidir. Gezilecek gorulecek pek bir yeri yoktur. Iki tane caddeden olusuyor izlenimi versede gece hayati gercekten cok hizlidir. Lenin meydaninda iki haftada bir konser olur.

Artemo caddesinin de ilerlerken sinema shevchenko dan saga dondugunuzde sirinmi sirin istanbul cafe adinda bir turk lokantasina sahiptir.

http://www.istanbulcafe-dn.com bu adresten gorebilirsiniz.

Virus,Ford Knox ve NLO populer gece kulupleridir. Three Toaster, Leatinski Kvartal,Marakesh ve Tequila Boom gibi restaurantlarda yemek yiyebilirsiniz.

Sehir ici ulasim inanilmaz derecede ucuzdur. Mesela 0,10ytl ye tranwayi kullanabilirsiniz.

Biranin kimi yerlerde sudan daha ucuz fiyata alinabilecegi bir yerdir burasi. Kizlari cok guzel sifatini gercekten haketmektedir.
efsane sırıkla atlama dünya rekortmeni sergei bubka nın heykeli ne evsahipliği yapan şehir.
http://upload.wikimedia.o...ons/4/45/Serhij_Bubka.jpg
ömrümün iki yılını geçirdiğim ve geçirmeye devam ettiğim, gördüğüm ilginçliklerle beni şaşırtan güzel şehir, ama yine de memleketime değişmem..
donbass kömür havzasının ukrayna tarafındaki en önemli kentidir. 1869'da galli işadamı john hughes tarafından kurulmuş ve onun onuruna yuzovka adın almıştır. 1924-1961 arasında stalino adını taşımış ve 11 şubat 1942 - 16 haziran 1942 ve 1 ağustos 1942 - 8 eylül 1943 arasında alman işgalinde kalmıştır.
ilk gidişte sıkıcı gelen lakin çevresi gezilip de harika ortamlar bulunabilen ukrayna'nın büyük kentlerinden biri. diğer turizm merkezlerine nazaran daha ucuz olup kızlarının da gözü henüz açılmamış, el değmemiştir.
(bkz: shakhtar donetsk)
ukrayna'nın izmir'i.
Ukrayna'nın en güzel kızlarının bulunduğu şehirdir, bizzat teyit ettim.
En popüler diskosunun adı virüs olan ukrayna şehridir,
ukrayna nın en güzel kızlarının bulunduğu şehir olmakla beraber en yaşanası şehirlerinden biridir.
kırımdan sonra bağımsızlığını ilan ederek, rusyaya bağlanmak için halk oyuna gidecek de facto bölge.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.