1. 1.
  sadece gücüyle oynamayan, iyi bir tekniğe de sahip olan ünlü tenis oyuncusu.venus williams'in kardesi.
  3 ... vegmas
 2. 2.
  bir ara final maçlarını kardeşiyle birlikte domine eden tenisçi, kardeşi venüse genelde yenilirdi sonradan maçlarda venüsü ezmeye başladı, kendisinin bitmiş olduğunu düşünürdüm ama avustralya açıkta finale çıktı bu koca dötlü, damperli abla mamafih finalde şarapova karşısında şansı yok.
  2 ... pulera
 3. 3.
  2007 avustralya open'ı kazanan tenisçi.
  1 ... tifosi
 4. 4.
  avustralya açık tenis turnuvasını kazanarak 22,5 milyon ytl'nin sahibi olan amerikalı tenisçi.
  1 ... krmyrdsn
 5. 5.
  australian open ı seri başı olmadan kazanan nadir tenisçi. bu turnuvada antrenörlüğünü venus wıllıams ın istanbul a geldiğinde tanıştığı ve ona havale ettiği barış ergun yapmıştı.
  1 ... serander
 6. 6.
  uzun süren sakatlığından sonra kortlara dönen, bu yılın ilk grand slamı olan avustralya açık'ta finalde maria sharapovayı yenerek şampiyon olmuş bayan tenisçi...
  1 ... mirmika
 7. 7.
  geçirdiği sakatlık sonucu uzun süre tenis kortlarından uzak kalan, dünya sıralamasında çok altlara düşen, bir daha eskisi gibi olamayacağına inanılan, 2007 avustralya açık tenis turnuvasına katıldığında otoriteler tarafından kendisine hiç şans tanınmayan ama turnuvayı kazanarak, ki finalde karşısında bir numaralı seribaşı maria sharapova olmasına rağmen, herkese kendisini bir kez daha kanıtlayan yetenekli tenisçi. yıllar önce andre agassi de böyle bir durum yaşamıştı. ama o da pes etmemişti ve yine bir numara olmayı başarmıştı. azimli olmak böyle olsa gerek...
  1 ... viceversa
 8. 8.
  bayanlarda dünya sekizincisidir. ablası vardır bunun venüs williams ilk üç arasındadır.
  1 ... istanbul icin efkar vakti
 9. 9.
  ABD'li tenisçi Serena Williams, ünlü Jane dergisinin son sayısına verdiği çıplak pozla tüm dikkatleri üzerine çekmiş, özellikle kalçaları sokakta her gün gördüğümüz türk kadınını aratmayacak dolgunluktadır.
  ... bohemian rhapsody
 10. 10.
  babası richard williams dır.
  ... hodan