bugün

Roland garrosu kazanan en yaşlı kadın olarak tarihe geçen ve kendisini ülkemizde kanlı canlı izlemek için gün saydığımız 10 kaplan gücündeki tenisçi.
sharapova için "Her yerde çok mutluyum, çok şanslıyım diye konuşuyor. Çok sıkıcı. Ayrıca, kötü kalpli bir insan ile birlikte olmak istiyorsa kendi bilir" demiştir. ulan o naif insanı, sevgi kelebeğini kortta haşat ediyorsun ne bu çekememezlik kalkıp kadıncağıza laf söylüyorsun. ondan daha başarılı olup onun kadar ilgi çekmemek ki koyuyor nedir anlamadım ki. kadın hayatın güzel tarafını görüyor optimist diye laf edilir mi e erkek arkadaş konusunda haklı olabilir ona bir şey demiyorum sanırım bu da onu seviyor. liseli misiniz olum he söyleyin bana.
çeyrek final dışında kalan, wimbledon'a veda eden kadın tenisçi. neyse uyuz olurdum zaten ancak öyle bir umursamaz tavırla oynuyordu ki sanırsın anası babası olmuş zorla sahaya çıkartmışlar gibi. bu durumda insan sadece sharapova'nın erken elenmesine üzülüyor.

edit: birde yenilmezlik serisi heba olmuş oldu bugün.
drogba'nin kadin versiyonu.
us open çeyrek finalde carla suarez navarro 6-0 6-0 ile geçen hayvan. kaldıki carla'da kötü değil wta 18.si. gerçi bu kadın 3 numaraya karşı da böyle hayvani sonuçlar alıyor ya neyse.

özetle şunu söyleyecektim itf artık bu kadının icabına bakmalı, tüm zevkimizin içine ediyor, kadınlar tenisini bitiriyor. at kafalı karı.
aşkım azarenka'yı az önce alt edip amerika açık'ı kazanmıştır.

eskiden böyle miydi be. kadın aldı eline raketi yürüyor, yenebilene aşk olsun. atibayla beraber orta sahaya koysak veli'den formayı kapar :(
maçın kırılma anlarında kazandığı kritik sayılarla önemli fark yaratan ve asla oyundan düşmeyen güçlü yapısı ile kortlarda fırtına gibi esen,tenisin en büyük isimlerinden biri olan yetenekli ve başarılı tenisçi.
(bkz: at)
böyle giderse (bkz: steffi graf)ın 22 grand slam rekorunu geçecek oyuncu zira kendisiyle rekabet edencek bayan oyuncu yok .
bildiğin hayvandır kendisi 17. grand slam'ini us open'de kazanmıştır.
sozluk abazalarini donunda sallar.
her turnuvada finallere kalan çoğu türk erkeğinden fazla kol kasına sahip bayan tenisçi.
an itibari ile radwanskayı da yenmiştir. mübarek bu yıl sadece 3 maç kaybetti şu ana kadar. nazar değmesin: şimşek gibi çakıyor, fırtına gibi esiyor, arı gibi sokuyor, dozer gibi eziyor, kodu mu oturtuyor.
kadın değil ki bu kadın rakiplerle oynuyor.
3'de 3 ile grup birincisi olarak wta sezon sonu şampiyonasında yarı finale yardıran son tenis bükücü.
beşevler metrosunu beklerken ekranda çıkan başarılı tenisçi.
erkek lan bu bildiğin. federer ile rahat kapışır.
yarı final öncesi biri bu arkadaşı slow motion a almış. acilen fabrika ayarlarına geri dönmesi lazım.

edit, set kaybetti lan. bu işte bi terslik var.
bugünkü üçüncü set performansıyla, serena nın ölüsü wta'e yeter dedirtmitşir.
erkek gibi kadın ya. hem fizik hem güç bakımından.
üzerinde nazar var. bu çok belli bir şey.
2013 wta sezon sonu şampiyonasını geçen yılki gibi maç kaybetmeden kazanan son tenis bükücü.
2013'ü kupayla bitirip, 2014'e de kupayla başlamıştır. bereket versin.
Gelmiş geçmiş en iyi servise ve forehand'e sahip kadın tenisçidir.

Steffi'yi geçmiştir.
tatlı ve güzel vika'yı geride bırakan şey.
az oyna be kadın. aha geldin aha gidiyorsun.
kadın menapoza girecek hala formda amk. *