bugün

Yahu gece gece git işine. Son entryim senin hakkında. Daha fazla prim yok sana.

Ad soyad ne la? Anonim ne? Bunları iyice bi tasavvur et önce. Benim anonim hesaplara saklandığım falan yok. Çok kişiyle de görüştüm burdan. Hepsiyle de iyiyiz. Bizi bilen bilir.

Senin gibi tiplerle işim olmaz. A kalite bir yazarım. Sen d kalite. Yani aramızda çok fark var.

Kendi ligindeki takımlarla yarış çocuk adam.
sik kafalılara kafasını takmaması gereken yazar. unutturmasın da bu sik kafali silinince; entryleri de uçacagi icin biz de entrylerimizi sonradan silelim, göt gibi kalmasinlar ortada. haha.
Her pis kokulu dışkıya kafa yorsam ordinaryüs bok profesörü olurdum.

Ben daha ciddi bir tercih yapıp gereksiz yazar olmayı seçtim.
oo ekşi de yazar olmuş. artık bizi beğenmez amk.
Ankaralı olduğunu düşündüğüm yazar. 06, yaşı da olabilir ama emin değilim.
Aslen çorumlu olup ankaralıyım diye yutturmaya çalışan yazar.
Bok var gibi geri gelmiş, gelir gelmez de bir milyon yıl evrim geçirdikten sonra gerizekalı olabilmiş bir organizmanın hakaretlerine maruz kalmış yazar.
Bende 85 modeli vardı. Eski kasa 4 vitesli. Çaldı ipneler. Hala hatırladıkça içim burkuluyor.
lens solüsyonu %90 civarında serum fizyolojik türevi bir solüsyondur. yani tuzlu saf sudur. öldürmez.

edit: essy hanım buna demogoji denir. sanattır.
çoluk çocuk babası.

baba vasfı yeter zaten.
Ben severim bu abiyi kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz. Yazıp geçer etkiyi bırakır. Bana çok eski bir yazarı anımsatıyor. Yakın bir zamanda baba oldu. Allah mutluluklarını daim etsin diyorum.
nerenizle okuyorsunuz anlamıyorum ki amk!
iyi bir abimiz.
Sözlüğün ankaralısı. sevilen bir kardeşimiz. Sevenleri daim olsun.
görsel
bugün de bir yanda primimizi yaptık diğer yanda vasıfsızlardan hakaretimizi işittik çok şükür.
insanlara tuzlu saf su vererek zehirleyen bi sahtekar mıymış. Namuslu esnaf kalmadı anam.
tuzlu saf su vermesi açıkçası beni de biraz düşündürdü..

günahı boynuna, ne diyeque..
oltalama tekniği ile pazar günü meme görmemizi sağlamış yüce gönüllü insan.

ups boobs skolyoz hastası mı acaba diye başlık açmış. (bkz: #42213683)
aslında burada olta atmış.
ups boobs'da oltaya yakalanıp meme capsi atmış. (bkz: #42213710)

işte sözlüğün böyle zeki uuserlere ihtiyacı var. aro.
ne alakası var? önemli bir sağlık sorununa değinmiş sadece ve iyi dileklerini iletmiş.
Fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar kardeş?

Bilir misin?
Hemşerim olan yazar.
Ama biz bunları anlattık.

(bkz: Entry nizin sosyal medyada paylaşılması)
severim keratayı.
Birkaç gün önce 37 yaşına basmışsın haberim yoktu özür dilerim biraz geç kutluyoruz ama olsun önemli olan niyet iyiki varsın iyiki uludağın kaliteli yazarlarındansın.