bugün

otoban yapmayı unuttuğunu söylemişti. (#42340493)
Kalite + espiri yeteneği + yıllların kattığı tecrübe + uludağ sözlük yazarı = serdarsl06.
lanet olsun atom profesörlüğüne de.

bundan sonra ben de kavga kovalayacağım. fitnenin, fesatın, fücurun, dedikodunun dibini bulacağım. ölü etini kemikten sıyıra sıyıra yiyeceğim.

görsel
görsel
kardeşi kardeşe kırdırmaya yemin etmiş, sözlükte kavga çıksın diye fırsat kollayan yelloz.

eryaman'da fik fik evleri işletiyor diye duydum, günahı boynuna tabi.

1 yıldır yavşıyorum. insan bi gelip "yılan gibi çocuksun, indirim yapayım da bi güneş gözlüğü tak,fiyakan eksik kalmasın" der.

ya da ne bileyim, tarla satar pavyona götürür.

bunda tık yok.

ne bi çayını gördük ne çorbasını. böyle komşuluk batsın.

gel dövüşeceğiz.
trafik harici kimseyle kavga etmem. yerim belli yurdum belli. geldiniz de izzet-i ikramda kusur mu ettik? hayret bişe.

köylü bir türk evladı olduğumuz doğrudur.
o değil vallaha denk geliyor. hahahahahaha

görsel

görsel
serdar yabancı değiliz* *
sevdiğimiz bir abimiz.
takib ederek beğendiğim yazar.
espiri anlayışı ve siyasi görüşü vb. sebeblerle sevdiğimiz kaliteli yazar abimiz

tanım:efsanevi kaliteli yazar.
Mal paratoneri bir yazar... Yeni gelen her sığır türbe gibi bi yüz sürüyor buraya.

Hayırlı olsun pampa.
Bir mal olarak geldim. Niyeyse çok çekiyor beni. Gerçekten mal paratoneri.
mel'leri de çekmektedir. ben de geldim serdar dostum. çayı koy sen simit kaşarları alıp geliyorum bu akşam burada demlenecez belli ki.
teşekkürler.
görsel
Kendisi bir ejderhadır.
Lan valla emin olamadım gittim sayfamı kontrol ettim.

Başarılı şop.
18 yaşında çocuktan sevgilime bakma diye dayak yiyen orta yaşlı kunduz.

ggjsjkddj gülmekten yerlere yattım bu olayı gizli kaynaklardan öğrendiğimde.
Hiçbir partinin çomarı olmayan, fikri vicdanı hür bir eleman. Tasmalı köpeklere saldırmak serbest.
ben ki müslüman değilim (zira herhangi bir dine mensup değilim, inancım var.) bu yazar müslüman. Kendisine saygı duyuyorum, gerçek milliyetçi hakiki vatanseverdir bir partiye üst üste kayıtsız şartsız oy verebilecek partizan değildir atatürk ilkeleri savunucusudur.
Adamdır, yedirmeyiz.
Adam gibi adam Yazar gibi yazardır.
Gericilere yedirtmeyiz.
tengir'in daha az ...... olanı.

bu tanım yeterlidir. ihihi.
Ömrüm boyunca aklınıza gelmeyecek pis işlerde çalıştım. Misal metal sanayiinde kaynak yaptım. Gözümü kaynak aldı. Uyuyabilmek için annem gözüme limon sıktığında yaşım 17 idi. Sıhhi tesisat işinde çalıştım. 50 yıllık askeri lojmanın pis su tesisatını söktük. Kafamdan aşağı bu sözlükteki herkesten daha yaşlı boklar döküldüğünde yaşım 14 idi. Elektrikçide çıraklık yaptım. 180'lik ttr ucunu elimde düzeltirken bile bile çarpıldığımda yaşım 16 idi.

Fakat bu geri zekalı olabilmek için 500 kitap okuması gereken; ortalama bir şempanzenin zeka seviyesine erişmesi için önce kelime haznesini 10 katına çıkarması gereken; iq seviyesi planck sabiti kullanılmadan hesaplanamayan mucizevi organizmayı insan sayıp cevap vermek kadar iğrenç bir iş yapamam. Bu kendime, insanlığıma ve medeniyet seviyeme hakaret olur.

Beni seven herkese selam olsun. Sevmeyen herkesin ağzına sıçızlayayım.

Öptüm çok.
Yengemden korkmasa iyi bi abi ama...
Şaka lan şaka
Severiz, adamdır
Serdar la uğraşmayın la. O ankara bebesi adamdır.
Neden bilmiyorum ama ankaralı olduğunu hissettiğim yazar. Bir de serdar falan oluyormuş ismi. Yok artık.

(bkz: komiklikler şakalar)