bugün

Daha önce de birkaç kez başıma gelmiş hadise. Hatta daha sözlük alemi böyle meşhur değilken, sosyal medya denen nane o kadar kuvvetli değilken itiraf.com'da 3 kez itirafım yayınlandı. Oradan bile yürümüşlüğümüz vardı. Daha sonrasında instela, itü sözlükken üye olmuş ve yalapşap bikaç entry girmiştim. Yıllar yıllar sonra eski mailimi kontrol ederken sitenin yolladığı mailleri gördüm. Entry'lerimden biri yüzlerce kez twitter'da paylaşılmış. Benim Twitter hesabım bile yok. Yine dün de ismini vermeyeceğim bir yazar sayesinde ekşi'de yazdığım bir entry'nin instagram'da falan paylaşıldığı öğrendim.

Bakın ben eskiden bekardım. O zaman alayına bakardım ama şimdi artık evliyim. Bir buçuk kızım var. Bir tam öbürü yolda. Bir de her şeyden çok sevdiğim bir eşim var. Birlikte mutlu bir aileyiz. Sözlük yazarlığı işi bu mutluluğu sekteye uğratmasın diye elimden geleni yapıyorum. Bunları da hava atmak için değil, bu yapılanın doğru olmadığını anlatmak için yazıyorum. Eğer birgün bir yerde patlayıp rahmetli goethe'yi ziyaret etmek zorunda kalırsam giderken tüm varlığımla giderim ve dönüp 10 yıllık yazarlığa, geride bıraktığım 30 binin üzerindeki entrye falan bakmam bile...

Özetle yapmayın olm. Paylaşmayın sağda solda. Çok pis patlarım valla.
Götümüzü kaldıran eylemdir.
Benim hiç kalkmadı.
bu sözlükteki değil ( burayı kimse şey yapmıyor ) ama diğerindeki 5-6 entrynin başına gelen hadisedir. her zaman iyi sonuçlar olmuyor genşler 1500-2000 hatta daha fazla fav alıp sosyal medyaya düşen bir entrye/yoruma karşıt görüşten bayağı bir tepkide gelebiliyor sonrasında. hötöröfler gelip küfür ediyorlar mesaj falan atarak *
güncel Önemli Başlıklar