bugün

"mimiklerin yeter" şarkıcısı.
bir çok şarkısının müziklerini, arapların şarkılarından çalmış sahte şarkıcı.
an itibariyle beyaz show'a konuk olmuş boş adam.
bitmiş adam ya. sanki zorla programa çağırmışlar, sanki zorla şarkı söyletiyorlar adama. bi de beyaz'a falan "devam et" diye komut verdi. sadece bir konuk olduğunu unuttu heralde bir an.
Senelerdir aynı ritm ve melodilerin üzerine üç-beş değişik söz yazıp ortaya atan akıllı adam!!!
egosuyla yeterince tatmin olmuş.adam ekstra rahat.ne diim hayat serdara güzel..
conipaçilerin en sevdiği sanatçı.

(bkz: conipaçi)
dün kendisi beyaz show'a konuk olmadan önce hakkındaki düşüncelerim hep o loser mıknatısı tarzındaki müziği ve insanları salak yerine koyarak para kazanmasıyla ilgiliydi. karakteri hakkında pek bir bilgim olmadığı için o konuda fikir belirtmezdim. sağolsun dün beyaz show'da o sikik egosu ve boktan karakteriyle ekranlarımızı şenlendirdi. o girdiği tripleri izlerken komaya girecektim ama artık karakteri hakkında da fikir belirtebileceğim mutluyum, beyaz show'a konuk olduğu için serdar ortaç beyimize buradan teşekkürlerimi sunuyorum. umarım azalarak bitersin lan.

(bkz: evlat olsa sevilmez)
(bkz: otuzbir olsa çekilmez)
yolunu bulmuş şarkıcıdır. 18- 22 yaş arası kızlara ilgisi olduğunu söyleyerek sapık olduğunu düşünmeme sebep olmuştur.
Yazın gelmemesinin istenmesindeki tek sebeptir. Her yaz albüm çıkarıp kafamızı sevmektedir.
8 eski şarkı ve 8 yeni şarkısıyla yaza gold albüm ile gelecek olan şarkıcı. hepsi de 2 nota 1 beste.
tüm sosyal medya, görsel medya, yazılı medya ve bilumum her medyadan rica ediyorum; bu adamı lütfen sanatçı diye anmayın. yalvarıyorum size sayın medyacanlar, sözlükler! canlarım, fikirleri neyse zikirleri o olan güzide yazarlar! lütfen bu adamı tanımlarken sanatçı lafını, bestekar lafını kullanmayın. şarkıcı deyin, ne bileyim mahalle bakkalı deyin, düğün piyanisti deyin ama sanatçı, bestekar demeyin. yemin ediyorum, bu adam için kullanılan sanatçı lafını görünce; zeki müren, münir nurettin selçuk, müzeyyen senar ve diğer türk klasik müziği sanatçıları aklıma geliyor, gözlerim doluyor.

not : buradan tüm kral tv çalışanlarına selamlarımı yolluyorum. her 15 dakikada bir bu mahalle bakkalının klibini yayınlıyorlar. hele bir de yeni bir klip çekmiş, arabanın içinde. seksi bi hatun kullanıyor arabayı. dağ taş tepe geziyor.

üzgün edit : bu adamı sevenler varmış onlara saygı duyuyorum fakat lütfen elinizi vicdanınıza koyarak adamın kliplerini izleyin. özellikle erkeklere diyorum, erken boşalmazsanız bu adam sanatçıdır.
bugün haberini aldım. serdar ortaç yeni albüm çıkardı dediler. dedim eski şarkılarının sözlerini değiştirip sürmüştür piyasaya. hayır dediler, bu sefer o kadar da zahmet etmemiş; remix yapmış adam. kolay yoldan para kazanmak bu olsa gerek. gerçek sanatçılar para kazanmak için bir taraflarını yırtarlarken, bazıları öküze bile ilham veren boğaz kıyısında villalarda otursun.
(bkz: hiç olmasaydı denilen şeyler/#10974912)
müzikleriyle ne diskoda ne de başka bir yerde koptuğum, çaldığı ortamlarda arkadaşlarla birlikteyken bile kulaklık takıp asosyalleşmeme sebep olan ucuz işlerin ucuz adamı, kumarbaz.
"babam biraz odunlaştı. babam odunsa ben de odunum." sözlerinden sonra kameralara arkasını dönüp arabasının kapısını açtığı anda üç tane mankenin "serdaaar" diye bağırması her şeyi açıklar mahiyettedir. artık bütün taşlar yerine oturdu.
son klibinin sting'in desert rose adlı şarkısının klibinden çalıntı olduğu ortaya çıkan sanatçı.
sanatçı. (ellerim titredi yazarken)
Sen ki her yazımın katilisin. Şu albümleri hiç çıkarmasan, madem çıkardın kışın çıkar bari!
(bkz: seni çöpe atacağım poşete yazık)
herkes bok atmaya çalışsa da , insanların beğenmedim dediği şarkılarını bile bir yerde duydukların da şarkılarını dinledikleri sanatçı.
fikrimce başarılı olan besteci...
ahmet kaya'ya davranışı hiç hoş değildi kesinlikle takdir etmiyorum. ama 10 küsur yıl sonra adama sahnede çatal bıçak fırlatıldığında bile "iyi oldu abi yea. hiç acımadım." diyebilcek insanlarımız var.
bu kadarı da kincilik değil midir? üstelik serdar ortaç ahmet kaya'dan özür de dilemiştir.

ayrıca o sahnede ortaç ile birlikte dansçılar ve müzik grubu vardı. ya bu tehlikeli eşyalardan biri onları gözüne ne bileyim önemli bir yerine gelsydi? hadi serdar'dan nefret ediyorsunuz. ok. ama mesleğini icra eden insanlara bile böyle gaddarca davranmanız insanlık dışı.

ahmet kaya mitinglerde "apo'yu özledimm" dedi... kaya'yı dinleyenleri buna rağmen eleştirmem. o, kişinin tercihidir.
ahmet kaya 30 milyon masum insanı katleden insanı ne kadar sevdiğini ve özlediğini açıkladığında kimse onu, çatal-bıçak fırlatan ama sonra özür dileyen serdar ortaç kadar suçlamadı...

aslında tam da ahmet kaya zihniyetidir fikrimce: "apoyu özledik" diyen zihniyete destek veren insan, serdar ortaç ve yanındaki masum insanlar tehlikeli saldırıya maruz kalınca "ohh iyi oldu abi yea." diyen insanla aynı zihniyettir kanımca...

ama ortaç itici mi? ben de pek sevmem açıkçası. ama ahmet kaya'ya yaptıkları yüzünden suçlamanmamalı artık...

evet. ben de o sahneyi gördüğüm an serdar'a çok kızdım... hatta -nadiren etmeme rağmen- küfretmiştim... ama bunu faşist bir zihniyete döndürmemeliyiz.
bu adam yine yaza damgasını vuracak diye kış hiç bitmesin istiyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=nojWJ6-XmeQ

işte o hocanın amaaan çocuğun adı serdar'dı.
bu yaz da heryerde şarkıları çalınıp yazı bize zehir edecek olan kişi.