bugün

kendisini aşağılayan kitlenin yarısından çoğunun çok sevdiği bir şarkısı vardır.
yazdigi sarki sozleri bakimindan, "cikita muz ajdar" la ayni kulvardaki sarkici musveddesi.
bu kadar entry haketmeyecek kendini sanatçı sanan bütün bestleri ve klipleri alıntı olan bir zat.
tüm şarkılarının sözlerini çıkarırsan hepsi aynıdır.melodi yani arkadaki melodi hep aynıdır.kendini besteci sanar.
kafiye yapma uğruna çoğu zaman saçmalayan piyasa şarkıcısı.
serdar ortaç'ın şarkı yapma sürecinin 3 dk.'yı geçmeyeceğini düşünüyordum... artık tam aksini düşünüyorum... günler, aylar alıyor olabilir... insanın istikrarlı bir şekilde, yabancı müzikler üzerine bir tek kendisinin anlayabildiği sözler yazması çok da kolay olmasa gerek..."elimle açtım kalbi/elimle çizdim aşk/bu yaz bütün aşklar erdi/senin yine kalbin taş"... canımsın serdar!
Türkiye nin en lüzumsuz 10 insanından 10 u.
o kadar yani.
bunun cd lerini başucundan ayırmayan bir arkadaşım vardı lan.
"seni çöpe atacağım poşete yazık" sözleri ile insanı dumura uğratan şarkıcı.
eskiden oturduğumuz evin altındaki marangoz dükkanının sahibi hayri usta nın yeğenidir kendisi.dayısından tek farkı göz rengidir.hayri ustanın gözleri maviydi,diğer tüm özellikleri aynı.hatta evimizin lambirilerini yapmıştı.o zaman bilemedik tabii bu kadar patlayacağını.herşey bi kenara ben artık şarkılarında mana aramıyorum.siz de aramayın."kırık dökük yazılmış yazım.insan saraylarda doğmuyor,aşkım sana anlatamadım,okumakla adam olmuyor"
(bkz: adam elini kullanıyor beyler)
"elimle açtım kalbi
elimle çizdim aşk "
evlat olsa sevilmez. o kadar yani.
7 notayla yıllardır şarkı yapan sanat trolü.
her ne kadar kısa ve tipsiz olarak nitelendirilmiş olsa da adamın şarkı sözleri hiç bir anlam içermesede çok hareketli tam yaz parçaları yapıyor. özellikle belirtiyorum söz olarak deil parçanın hareketliliği. slow şarkısını sanırım hiç duymadım. iyi de dans ediliyor club tarzı ama hemen eksilemeyin salsa yada tango dan bahsetmiyorum. *
sinir...
yeni yaz şarkısı yapmış duyduğuma göre, zaten havalarda tam ısınmadı. o olmasa yazın geldiğini anlayamicaz.
elimle diye bir şarkısı olan ve bu şarkının klibinin direk sting'in desert rose adlı şarkısının klibinden çalıntı (alıntı demiyorum buraya dikkat) olan şarkıcı. ayrıca bu kişinin şarkılarının müzikleri hep niye birbirine benziyor. sanki 60 dk lık bir müzik yazıyor sonra onlara 10 ar dk lık söz uyduruyor.
eleştirenler de dahil olmak üzere her kesimin ortak hit müziği yazan, söyleyen kaliteli söz yazarı ve bestecidir.
yazın onun müziği olmadan ne bir disco ne bir eğlence görmüşlüğüm var son 10 yıldır.
(bkz: istikrar abidesi)
--spoiler--
senin seviye sorunun var
--spoiler--
bu adam yaz sezonuna yine damgasını vuracak diye, kış, hiç bitmesin istiyorum.
yeşil erik gibi, karpuz gibi, çilek, kiraz, yenidünya, kavun ve diğerleri gibi yaz mevsimine özel bir bitki.
yazın habercisidir. her yaz bir albüm patlatır.
kliplerine fazla para harcamaz.
konser görüntüleridir.
garip kaşlara sahip olan, her yaza damgasını vurarak televizyon kanallarını çürüten sanatçı.

"-çok merak ediyorum kaşlarını almasa, olduğu gibi salsa, nasıl bir varlık ortaya çıkacak?"
bu akşam ki istanbul küçük çiftlik park konseriyle, 17200 kişilik dev bir konsere imza atmış sanatçı. serdar söyledi istanbul eğlendi, serdar söyledi istanbul hüzünlendi.yüreğine sağlık serdar ortaç..
erkek anofel.
(bkz: serdar ortaç ın the wall söylemesi)
güncel Önemli Başlıklar