bugün

sanırım yine aramıza katılan kişi, kurum, kuruluş. kurum, kuruluş dedim zira facebook yani boru değil. "japonya" başlığından sonra "karma" başlığını da patlatmıştır. umarım ben yanılırım.

"sadece itaat edin serdar" mesajını almaktan korkuyorum yine.
siliklerdeki mod mesajlarina artik karis(a)mayacak olan kisi.
ankara başlığının güme gitmesi sonrası bakışların yöneldiği şüpheli..
kesinlikle facebook manyaklığı olan bir insan. zamanla bunun myspaceoğlu,yonjakizi,siberalemçocuğu gibi türevleri çoğalır mı bilemem.
(bkz: allah kerim)
sözlüğümüzün başına bela olmuş yeni yetme.
kendini özletmişti, e anlat bakalım serdar ne yaptın okulu..
soyadı kanunu bugün çıksa idi veya insanlara yeni soyadı seçme özgürlüğü tanınsa idi, muhtemelen serdar isimli bir şahsın, muhtemalen alacağı soyisimlerinden birisidir.

başka soyisimleri içiN

(bkz: ali msngil)
(bkz: ayşe hotmailseven)
(bkz: abdülkerim hackeroğullarından)
bluevelve sayesinde gün yüzüne çıkmış, diplerden bir karma sıfatı. -850'den sonra görmekteyiz kendisini sanırım.

teşekkürler bluevelve, teşekkürler serdar facebookoglu.
sözlük sizi unutmayacak...
(bkz: lan yoksa)
serdar bey geldiyseniz üç kere vurun.
kendisi yanılmıyorsam bluevelve idi. çünkü sevgili bluevelve'nin de ismi serdar ve o da facebook'ta dolanıyor. ayrıca yazım tarzları da aynıydı. dimi sevgili serdarcım?
6. nesil olmam sebebiyle hakkında pek bir bilgim olmamasına rağmen, hakkında girilen entryleri okuduğumda yüzümü güldüren şahıs. "ben serdar itaat edin" böö yok artık amk!
(bkz: twitter in hack edilmesi)
(#6805200)
an itibariyle bluevelve'in karması.
itu sözlük yazarıdır ve aynı zamanda zall'ı tehdit etmiş kişidir.

--spoiler--
haiti'ye yardım niyetiyle bu olayın yapıldığı iddiası tamamen palavra.

böyle ciddi bir konu söz konusu ise, vodafone reklamının gösterildiği sıradaki sayfa koduna ne demeli?

<body style="background-color:#e60000" onload="if(top!=this)top.location='http://www.uludagsozluk.com/hacked.php'"; >
<!-- hacked -->
<!-- hacked -->
<!-- hacked-->
<script src="http://ads.commedya.com/a...1"></script>;
<!-- hacked -->
<!-- hacked-->
<!-- hacked -->

<!-- hacked -->
</body>
</html>

depremzedelere yardım amaçlı bir olayda bile böyle gevşeklik yapacak kadar cıvık mısın zall?

ayrıca dediğine göre 'teknik aksaklıklar dışında sözlüğün kapatılması imkansız'.

unutma zall, ben itü sözlükten serdar. yakında tekrar geleceğim.

serdar facebookoğlu
--spoiler--
güldüren karmadır. eksilerdeki sondan bir önceki karmadır.
(bkz: kim lan bu erol egemen)
serbest çağrışım.
zamanında rüzgar gibi geçip giden, kendisini kral olarak tanımlayan, hackerlamer mı belirsiz şahıs.

Fakat nedense kendisinin macera arayan bir moderatör olduğu kanısındayım ben hala.
fi tarihinde kalmış bir mevzunun baş aktörü. uludağ sözlük e hack tehdidi diye zamanında buraları karıştırmıştı. 2-3 entry ile sözlüğü karıştırdığını sanan yeni nesiller bilmez. gerçi o da pek bir şey yapamadı ama 7 yıl önce buralar baya hareketlenmişti. nereden geldi aklıma hiç bilmem.

not: başlığın entry'si eski tasarımda sol frame'e gelmiyor. voov...
silik entry'lerimi temizlerken farkettim, yıllar yıllar evvel bu başlığa, hakkında girdiğim iki entry'yi silmiş kişi.

kimdir, nedir bilmiyorum. o zamanki olayı da hatırlamıyorum, şöyle bi baktım, sözlüğü hacklemeye falan kalkmış sanırım.

entry silme olayına gelirsek; (bkz: nahil) diye bir bakınız vermişim ilk entry'de. silinmiş. silinme notu şöyle:

"s4: entry emin olunmayan, araştırılmamış ve hatalı bilgi içermemelidir.

nah nahil! benim ben. serdar. daha nasıl kendimi göstereyim. eğer çaylak yapma imkanım olsaydı, seni pazara kadar çaylak yapardım. hemen beni öv. son 10 dakikan."

ikinci entry'm şu: övgüme nahil (nail demem gerekirmiş aslında) olamayacak kıro tabanlı, despot ve zavallı biridir.
silinme notu:

"s6: entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.

kıro mu? bu söz çok pahalıya mal olabilir. ben kıro değilim. efendiyim. onu da yaz sözlüğe. efendi serdar."

bunlara bakıp anladığım, bu kişi ya sözlükte (entry silebilen) bir mod (imiş), ya da, sözlüğü gerçekten (biraz) hacklemiş zamanında.

işin komik tarafı, nahil kim, niye öyle bir bakınız vermişim, onu da hiç hatırlamıyorum. her neyse. silik entry'leri temizlemeden (kalıcı olarak silmeden) önce tarihe not düşeyim dedim, yoksa bana ne her ne boksa