bugün

burak hakkı yla evlendikten sonra ev kadını olmayı tercih eden eski mankenlerimizden.
diğer mankenler gibi ortalık malı olmak yerine işini gerçekten önemseyerek yapan, son derece asil, taş gibi kocaya sahip,* takdir edilesi manken.
türkiyenin en güzel yüzlü mankeni ve en güzel kadınlarından biri.
yağmur atacan ın, sevgilisi pınar altuğ hakkında; "onun en çok sırtını seviyorum" demesi üzerine, "tabiki en çok sırtını sever çünkü onun sırtından geçiniyor" diyerek sadece dış güzellikten ibaret olmadığını kanıtlayan süper güzel kadın.
cildine toz şeker kullanarak peeling yapan güzeller güzeli manken.
mankenlik mesleğini kelime anlamıyla ifa eden ender mankenlerden biri sanırım .
sansasyonla değil, mesleğiyle ön plana çıkan güzelliği tartışılmaz manken. eşi burak hakkı da mankendir. burak hakkı' nın kıskanılmasına sebeptir. *
kaliteli mankenlerimizdendir. diğer aptal mankenlerimiz gibi bir sevgiliden diğerine atlamammıştir.çok güzel bir evlilik yapmıştır. tebrik edilesi güzelllerimizdendir.
çok hoş hatun. akıllı ve asil kadın.
yağmur atacan için: "tabii pınar altuğ'un sırtını sever. çünkü onun sırtından geçiniyor." diyerek yılın ayarını yağmur'a vermiş olan kişidir. *
24 Şubat 1976'da Almanya'da doğdu. Sekiz yaşında Türkiye ye döndü. Mimar Sinan Üniversitesi'ni kazanmasına rağmen maddi nedenlerden dolayı okuyamadı.

Mankenliğe lise yıllarında başladı. 1994 yılında Best Model Of Turkey birincisi oldu. 1995 Best Model Of The World'de dördüncü seçildi. 1998 yılında düzenlenen Paris Moda Haftası'nda Jean Louis Scherrer'in defilesinde yer aldı. 2001 yılında kendisi gibi model olan Burak Hakkı ile evlendi. ***
"burak'ın en çok aşil tendonunu seviyorum" diyerek farkında olmadan lades olan güzel manken *
tv8 güzellik mucizesi adlı programı sunuyor.
kurtlar vadisi pusu'da oynayarak oyunculuğuyla da kendini belli eden manken. birçoğu gibi gerizekalı değildir.
çizgisini bozmayan, evliliğinde de başarılı olan mankenimizdir.
kendisini polat alemdar'a sunmuş ve polat'tan "namusunu peşkeş çeken kadına dokunmam, sadece acırım" ayarını yemiştir.
tabi o değil, oynadığı kişi.
türkiye'nin en şanslı kadınlarından biri. (bkz: burak hakkı)
katıldığı bazı defilelerde transparan giyse de göğüsleri gözükse de ucuz olmayan model. sophia loren'in soyunmaya dair bir cümlesi geldi aklıma şöyle ki; sophia: " ben soyununca çok çıplak duruyorum, aşırı oluyor" demiştir. işte sema şimşek böyle değildir. o dekolte giysi de tanıtsa hanım kadındır, zariftir, özeldir.

not: sophia loren; omzu birazcık açık giysi giyse gene çok seksi durur. çünkü o sophia loren'dir. dediği gibi, seksilik başka bir şey.
bir ara bagdat caddesinde bir çorbacı açma fikri vardı açsa da gitsek diye düşündüren iyi mankenlerden. yagmur atacan'a verdiği ayar da süpermiş ayrıca.
bebek bekleyen manken.
bu kadını herkes çok sever takdir eder, tamam. gerçekten güzel kadın. ama ben mi eski görüşlüyüm bilmiyorum, şöyle bir durum var. hamile bir kadının kilo almamak için soytarılıklar yapması ve gazetelere "ben bu 4 kiloyu önceden alsam psikologları geziyordum şimdi" demesi nedense bana pek hoş gelmiyor. dünyada binbir sıkıntı varken şımarıkça gazetelere böyle şeyler söylemek cahilliğin en üst noktası bence.
çok şeker bir bebişi olan eski manken, yeni oyuncu. ana güzel baba güzel bebek de güzel oldu dolayısıyla. Allah analı babalı büyütsün demek kalıyor bize de.
zerre güzel bulmadığım bulamadığım şahsiyet. yüz kemiklerinin köşeli olması, kollarından sarkan yeşil yeşil damarlar, yüzündeki junion izzet altınmeşe beni ve daha neler neler. çok itici geliyor bana. kocası kendisinden daha güzel diyeceğim ama bu sefer de ibnelikle falan suçlanacağımdan sesimi çıkarmıyorum.
erkeklerde ilk baktığı yer ayak bileğiymiş bu ablamızın.
Ayak bileği fetişisti olan ablamız. Burak Hakkı nın seve seve ayak bileklerini mi sevmiş?
kurtlar vadisi pusu'da inci yıldız karakterini oynuyor kendisi.