bugün

bu komple bakan olsa kim inanır be. bundan bi cacık olmaz tipe bak.
rezil bir yaratık oluşum nesne. insan değildir. tecavüzü meşru gösterebilecek kadar alçak ve maşadır. babadan oğula ülkeyi yönetiyor bunlar bundan öncede kardeşi görevdeydi..
olmayan kabataş olayını benim türbanlı bacım diyerek günlerce tvlerde ve yandaş gazetelerinde tartıştılar yazdırlar çizdiler insanları inandırmaya çalıştılar ama 45 çocuga yapılan gerçek vakayı bir kereden bişi olmaz diyerek gizlemeye çalıştılar.
birisi dindar nesil mi dedi.
Gerçekten manidar olan olaylardır. bir, iki, üç kişi değil tam 45 çocuk. Bir ay değil, bir yıl değil tam üç yıl süren bir olay. hiçbir şeyin üstü kapatılmamalı, her şey açığa kavusturulmalı.
zihniyet ve kılık-kıyafet olarak akp'ye çok yakışan bir bakan. ahlaksızlıklarınızın ve skandallarınızın devamını dilerim teyzecim. bu millet sizin gibileri hak ediyor.
ne sağcının ne solcunun takdirini kazanamamıştır.
çok yakışıklı bi gadın.
görsel
görsel
görsel
bazı makamları dolduran vasıfsız bazı insanlardan biridir. biat ile yükselmiş yalakalık ile kendini belli etmiştir. toplumun çekirdeği olan "aile" den sorumlu olabilecek kadar engin olmadığını düşündüğüm koltuk israfıdır. ancak her koltuk gibi üzerinde kimin oturduğuna bakılmadan bu makamın da yalakaları çoğalmıştır.
Tecavüz olaylarını alenen örtbas etmeye çalışmasına karşın hatta her tecavüz olayında mağdurların bir hatasının olduğunu öne süren birisi olmasına karşın yine de akp tarafından kollanan ve hatta aklanan bir yaratık.
türk aile yapısının dibini dinamitlemistir. verdiği hasarı düzeltmek için, kusaklar boyu calismamiz gerekecek.
Sema bey ne yapıyorsunuz?

Her zaman söylüyorum, çok değişik bir adam.
görsel
bakandan başka her şeye benziyor.

görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
ŞiMdi bu kadın hakkında eğri oturup doğru konuşalım.

kendisi hakkında söylenen söz ayıptır. yani tv de ahlak dersi veren eleman bu kadın hakkında terbiyesiz laf etmiştir.

ama öte yandan bu kadın engelli bir çocuğa hediye olarak tayyip erdoğan'ın çerçeveli resmini vermiştir. ya da veriyordur sürekli. ve biz bu kadına aile bakanı diyoruz. zaten aile bakanı ne demekse amk. aile den sorumlu bakan nasıl olur lan salak mısınız? dalga mı geçiyorsunuz insanlarla.

öte yandan bu kadın bu kadar güzel mi ki, birilerinin önüne yatarak bir şeyleri değiştirebilsin. yani ne bilim bu kadın defne samyeli değil ki?...

öte yandan bir de şu var bu bakan bir gün içinde ne yapar?
kendisi ensar vakfı yurtlarında olan olaylar için "bir kere olmuş bir şey için bir vakfın yaptığı onca iş görmezden gelinmez" demiştir. kemal kılıçdaroğlu'da muammer güler'in reza'ya telefonda söylediği "önüne yatarım" lafını bir de bu bakana çakmıştır. neden ensar vakfı deli gibi korunuyor? bir de bir defalıkmış diyor hanımefendi. yahu sayı saymayı da bilmiyorsunuz. 10 çocuğa taciz tecavüz kesin gibi ve iddialar doğruysa asıl taciz tecavüze uğrayan çocuk sayısı 45. en az 45 kez olmuş olay. ve bu vakfın bir de çorum şube başkanının yaptıkları var.
kk, bunların kendi adamlarının laflarina gönderme yaparak bu sözü söylemiş. en masum olanı seçmiş. vergileri affolan bir işadamı var mesela, onun meşhur lafını da söyleyebilirdi.
(bkz: bu milletin amına koyacağız inşallah)
ya da şu da güzel, ben olsam buna gönderme yapardım,
(bkz: kulaklarından tutup geçmişini sikip atarım)
bakan mı? bakanlık vasıfları, bırakın bakanlığı insanlık vicdanı ne zamandan beri çocuklara uygulanan tecavüz ve tacizi "bir kereden bir şey olmaz " demek oluyor.
Sema teyze...

Kılıçdaroğlu size 1 kere hakaret etmiş.1 kereden birşey olmaz.

Saygılar...
acıdığım insan. Bu arapseviciler devleti ele geçirdiler... kendilerinden olan tecavüzcü sapıkları koruyorlar... benim zoruma giden ise yüce Türk milleti nasıl bunlarla aynı safta olabiliyor... ak partili esnaf Ali dayının çocuğuna, ak partili Ensar ÖĞRETMEN tecavüz edince sesini çıkartmayacak mı? ben buna inanmıyorum... Millet bu Hükümeti kusursuz sanıyor, o yüzden gerçeklere kör olmuşlar...
Tipik akp'li sıkmabaş. Hiçbir özelliği, erdemi, vasfı yok. Selma aliye kavaf'ın da bacısıymış vikipedi'ye göre.
Twitter hesabı benbirkulum1'miş.

Kimin kulusun sema? Allah deme, islam'da bile tecavüz suçtur.
öne yatmaktan neden bu kadar rahatsız olduğu anlaşılamayan bakan.

öne yatmayı da en iyi siz bilirsiniz. zamanında reza zarrab' ın önüne yatıyordunuz.
http://t24.com.tr/haber/r...enin-onune-yatarim,251147
Sözlük ergenlerinin çağdaş, entellektüel, insancıl, eşitlikçi, feminist maskelerini düşüren kadın bakandır.
Neymiş kemal efendi'nin seksist hakaretlerini haketmişmiş! Lan kılıçtaroğlu açın ağzımızı sıvayacağım dese, açıp ağzınızı bekleyeceksiniz.
Tipi şöyleymiş böyleymiş... Çağdışı giyiniyormuş... Başı kapalıymış! Çıkarın baklayı ağzınızdan "yiyemiyoruz!" deyiverin de rahatlayın.
Kadının tecavüzcü yanlısı olduğu iftirası ayrı garabet! Aslı astarı, tutarı dayanağı yok! Tüm müslümanlar tecavüzcünün cezasının ölüm olduğunu bilir ve bunu savunurlar. Kendi uydurduğunuz yalana sarılıp gidin dangozlar!